Dlouhé vlasy za každou cenu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c176bd8feedcb46c87892db5bf0f6d80Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 9:50 am    Předmět: Citovat

Astrid: Já jsem k něčemu podobnému dospěla nedávno, vlasy mi strašně zřídly stresem, přišla jsem tak o půlku, na druhou stranu mi konečně dorostly těsně po zadek. Nakonec jsem si nechala ustřihnout asi 8-10 cm a zarovnat to do obloučku, vypadá to líp než těch pár rousků po zadek. Tím tě nenabádám, abys to ostříhala, spíš abys to nejdřív zkusila vzít o malý kousek, on i menší zástřih může udělat hodně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 10:07 am    Předmět: Citovat

Nicole, Meeesha: Děkuji za povzbudivé reakce. Taky se kloním k tomu, že pokud změny, tak asi minimální. Nechce se mi to teď s vlasy vzdát, když se tak poctivě snaží a rostou... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 10:19 am    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Astrid: Já jsem k něčemu podobnému dospěla nedávno, vlasy mi strašně zřídly stresem, přišla jsem tak o půlku, na druhou stranu mi konečně dorostly těsně po zadek. Nakonec jsem si nechala ustřihnout asi 8-10 cm a zarovnat to do obloučku, vypadá to líp než těch pár rousků po zadek. Tím tě nenabádám, abys to ostříhala, spíš abys to nejdřív zkusila vzít o malý kousek, on i menší zástřih může udělat hodně.


Jo, taky mi ze začátku šlo hodně o délku za každou cenu, ale ono je lepší ty zničený prořídlý konce trochu zkrátit, jak říkáš. Taky se snažím, aby zmizely poslední pozůstatky sestřihu a ofiny, vpředu mám vlasy pořád o 10cm kratší než vzadu a po stranách - přijde mi, že se jim vůbec nechce růst, asi to chce trpělivost. Chtěla jsem vlasy ideálně do pasu, ale teď vidím, že ty moje se tam asi nikdy nedoplazí, tak se snažím, aby byly hlavně zdravý, silný a dobře vypadaly. Takových těch pár urousaných pramínků, který se dostanou do vysněný délky asi nemá cenu zachovávat, jestli jsou zničený tak to ani nevypadá moc vábně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2015 8:28 pm    Předmět: Citovat

Tak ma nejak zacalo chytat podozrenie, ze uz aj ja spadam do tejto kategorie.
Jesenny vlasopad sa mi ocividne posunul na januar, dlzky mi tak preriedli este viac nez normalne. Suche konce pri pravidelnom strihani suche ostavali, pri dlhsom nestrihani schnu do este vacsich vysok.
5 rokov sa snazim o vlasy po pas a aj ked som zacinala na lopatkach, tento ciel je pre mna ocividne nedosiahnutelny. Uz nejaky cas preto rozmyslam o radikalnom skrateni, aj ked viac-menej nedobrovolnom. Napadlo mi vlasy predat, nacoz matinka zadelila "ved to mas znicene a vyplznute, to nikto nekupi". Ona cloveku vzdy tak krasne nastartuje sebavedomie...
Mam chut na leto spachat nejaku desne sialenu, odfarbenu, kriklavu kreaciu a nasledne to v septembri z(a)hodit, nech pocas akademickeho roka posobim aspon trochu seriozne.
Chjaj, bych do toho... Rolling Eyes Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 11:57 am    Předmět: Citovat

He he, no já do ní spadám 100%. Nedávno jsem prohlížela fotky cca 5-6 let zpátky a teda můj vlasovývoj je velice negativní. Když vidím tu hustotu, jakou jsem měla tehdy, a srovnám to se současnou, tak bych zaplakala. Při nedávném zkoumání těch pár cárů v zrcadle jsem měla fakt chuť drapnout nůžky a vzít to někde v půlce zad... Confused Ale jelikož vím, že bych toho fakt hodně litovala, tak jsem to neudělala. Nicméně na nějakou větší délku můžu momentálně zapomenout, budu muset najet na pravidelné zastřihování a doufat, že se to časem trochu spraví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 12:18 pm    Předmět: Citovat

Pardon za mou smelost, damy, ale dovoluji si nesouhlasit Very Happy
Jak s Astrid, tak s Klarusou (cetla jsem jen posledni dve stranky). Mate nadherny vlasy, holky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 2:10 pm    Předmět: Citovat

Díky, ale ono se to nedá tak úplně posoudit podle fotek na profilu protože tam si samozřejmě nedávám ty úplně tragické, kde jsou čtyři chlupy dvěma řadama... Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 2:41 pm    Předmět: Citovat

Stojim si za svym Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 2:54 pm    Předmět: Citovat

I já děkuju za milý komentář. Smile S ročním odstupem můžu říct, že se vyplatilo ty dobře míněné rady poslechnout. Když už se zbavovat délky, tak nejdřív obětovat jen kousek - někdy to stačí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 4:01 pm    Předmět: Citovat

Zrovna včera jsem brousila u Klarusi v galerii a obdivovala obrázky. Rozhodně souhlasím s Cherry7 Smile. Takové vlasy já bych klidně za každou cenu měla, vyměníš? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.