Dlouhé vlasy za každou cenu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=38b3ac4805960edf13a2fa9668da6a90Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 4:45 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
I já děkuju za milý komentář. Smile S ročním odstupem můžu říct, že se vyplatilo ty dobře míněné rady poslechnout. Když už se zbavovat délky, tak nejdřív obětovat jen kousek - někdy to stačí. Wink


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 6:50 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
He he, no já do ní spadám 100%. Nedávno jsem prohlížela fotky cca 5-6 let zpátky a teda můj vlasovývoj je velice negativní. Když vidím tu hustotu, jakou jsem měla tehdy, a srovnám to se současnou, tak bych zaplakala. Při nedávném zkoumání těch pár cárů v zrcadle jsem měla fakt chuť drapnout nůžky a vzít to někde v půlce zad... Confused Ale jelikož vím, že bych toho fakt hodně litovala, tak jsem to neudělala. Nicméně na nějakou větší délku můžu momentálně zapomenout, budu muset najet na pravidelné zastřihování a doufat, že se to časem trochu spraví.

ani zďaleka to nie je taká tragédia ako popisuješ
akurát dlhšie vlasy môžu opticky vyzerať menej husté, ale s tým musia žiť všetky dlhovlásky (ak zrovna nemajú vlasy typu "konská hriva", takých je ovšem dosť málo)
ja by som si s tebou v každom prípade vlasy bez problémov vymenila, aspoň by som si prišla na pár cm navyše Very Happy
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 8:47 pm    Předmět: Citovat

Děvčata, jste milé, ale věřte tomu, že fotka a realita nejsou tak úplně identické věci. Wink A i na těch fotkách v rámci srovnání během let je to teda bohužel změna spíš k horšímu (a není to jen délkou, tu mám po větším zástřihu víceméně podobnou jako dřív, zato hustotu ne).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.