dřevěný hřeben - ANO nebo NE
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d083ec9238082232ec8f2f88e1316640Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jorika
81-160
81-160


Založen: 10.9.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 7:48 pm    Předmět: dřevěný hřeben - ANO nebo NE Citovat

Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat jaký hřeben používáte na jemné vlasy.
Většinou čtu, že nejlepší je dřevěný. Proč je dřevěný hřeben dobrý, možná se ptám hloupě, ale nikdy jsem dřevěný hřeben neměla a připadá mi dost drahý, tak než budu investovat, napište mi výhody dřevěného hřebenu, prosím.
Již pár let používám FORTRESS Karbonový hřeben:
http://www.vlasy-kosmetika.cz/fortress-karbonovy-hreben-na-vlasy-jf0212-457.html
jsem s ním velmi spokojená.
Díky Jorika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 8:37 pm    Předmět: Citovat

Nevím proč se říká, že je dřevěný hřeben lepší - podle mě je to individuálně, ale pro mě teda dřevěný hřeben nejlepší je. Připadá mi šetrnější k vlasům, když je dobře opracovaný, tak nemá ostré hrany jako plastové česátka a tím pádem vlasy tolik netrhá. Mám i jeden dobrý plasťák, neostrý a fakt fajn, ale pořád mi přijde lepí ten dřevěný, už ho nedám z ruky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 8:50 pm    Předmět: Citovat

je to přírodní materiál, tudíž by po něm vlasy neměly elektrizovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 8:52 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
je to přírodní materiál, tudíž by po něm vlasy neměly elektrizovat


Mnoooo občas si taky vlaseny mrchy zaletěj i po rozčesání dřevěným hřebenem Very Happy Ale ty moje jsou extrémisti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 10:30 pm    Předmět: Citovat

pro mě rozhodně dřevěný - vlasy neelektrizují, netrhají se a nevržou a hlavně se mi v něm nelámou zuby, natož celá rukojeť. (To ale u karbonového nehrozí Smile )

Ten tvůj by na mě byl moc hustý, i plasťáky jsem měla řidší.
Jo a abych nezapomněla, ten můj dřevěný má dole krásně zaoblené zuby a je celý hlaďoučký a pěkně udělaný, takže je to příjemné masážítko. U plastových mě hroty spíš bodaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 10:36 pm    Předmět: Citovat

Taky se přikláním k dřevěnému. Vlastním ho víc jak dva roky a ničím jiným se už nečešu. Připadá mi šetrný, protože nemá ostré hrany a zuby jsou dál od sebe než u plasťáku. Navíc je to dřevo, to roste v lese a z lesa nemůže pocházet nic zlé Very Happy Celkově mám blízko k přírodě, takže je pro mě krásný pocit česat si vlasy nečím takovým. Pořád ještě se mi to neomrzelo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 11:03 pm    Předmět: Citovat

Sice nepatrim medzi majitelov extrajemnych vlasov, ale dreveny hreben pouzivam. Po plastovej kefe to bol obrat o 180°.
Prijemny material, oble hrany (= spokojnejsia pokozka hlavy Smile ), sirsie zuby, jemne cesanie, ziadne elektrizovanie (moj vecny problem) a ako bonus ma s nim cesanie dokonca aj zacalo bavit (to, ze je bezruckoidny na mna posobi velmi classy Very Happy ).
A navyse ma ani nevysiel draho, v Manufakture ho mali za ani nie 2eura a aj po 3/4 roku mi sluzi viac nez dobre. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 9:10 am    Předmět: Citovat

Asi jsem zatím neměla štěstí na dřevěné hřebeny, ale mně bohužel vůbec nesedly. Všechny mi vlasy strašně rvaly, rozčesávalo se mi s nimi špatně, jak příliš neklouzaly, a vlasy mi elektrizovaly stejně, jako s plastovým. Mnohem víc spokojená jsem byla tedy s karbonovým od Fortress (vlastním JF0269).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 10:26 am    Předmět: Citovat

Nevíte, kde bych sehnala dřevěný hřeben v Olomouci nebo Brně? O Manufaktuře v Brně v Olympii vím, ale tam se moc nepohybuji... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 10:45 am    Předmět: Citovat

bohužiaľ, mne drevený hrebeň zrovna nesadol, česanie s ním bolo bolestivé, trhal a lámal mi vlasy, je však pravda, že som nemala hrebeň od nejakého renomovaného výrobcu, takže som sa vrátila k svojmu starému overenému hrebeňu z plastu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.