dřevěný hřeben - ANO nebo NE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c91696da78139abd5add1ffd02d286c2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Laia
8-20
8-20


Založen: 4.6.2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út prosinec 24, 2013 9:46 pm    Předmět: Citovat

melissa napsal:
no já jsem si říkala, že to bude určitě tím. ale je zajímavé, že z kančáku mi elektrizují vlasy taky docela dost, i když mám štětiny zasazené do dřeva a u TT s tím takový problém nemám, a to je plast.
ale o to by asi tak nešlo.. dřevákem to prostě bolí a už jsem zmlsaná. když jsem zjistila, že to tak být nemusí, tak už ani jiné dřevěné alternativy nevyhledávám Wink ....kromě jehlic do vlasů Cool


I mě to kančák dělá Evil or Very Mad Pořídila jsem si ho, protože ho hodně lidí vychvalovalo, ale používám ho minimálně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hana22
8-20
8-20


Založen: 6.9.2013
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po prosinec 30, 2013 8:29 am    Předmět: Citovat

Přidávám se k těm, které jsou z kančáku trochu zklamané. Dostala jsem k vánocům vytoužený celodřevěný Redecker a vlasy mi elektrizuje ještě víc, než jiné hřebeny, češe se mi s ním ale docela příjemně (až na tu elektriku). Nejlepší pro mě zůstává Tangle Teezer.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 1:30 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
kde se dá koupit nějakej dřevěnej hřebínek na cesty? Takový nějaký ne moc hustý a bez rukojeti. Víte někdo, co myslim? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 9:24 am    Předmět: Citovat

Hariku, já mám tento http://www.thebodyshop.co.uk/bath-body-care/haircare/detangling-comb.aspx Koupila jsem svého času myslím v Palladiu.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 7:03 pm    Předmět: Citovat

Pro mě dřevěný hřeben jednoznačně ano. Je to nejlepší, čím si můžu vlasy česat. už jsem to tady sice psala, ale jednoznačně pro moje vlnitokudrnaté vlasy je to to nejlepší, nejlépe rozčesává vlasy do objemu jako žádný jiný hřeben ani kartáč, moje vlasy jsou nadšeny.
Ale pozor, jedině opravdový a kvalitní hřeben ručně vyrobený, což je jedině z této stránky: http://www.stromyazivot.cz/ .
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 7:29 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Hariku, já mám tento http://www.thebodyshop.co.uk/bath-body-care/haircare/detangling-comb.aspx Koupila jsem svého času myslím v Palladiu.
Přesně takovej sem si představovala! Byla sem včera v manufaktuře a maj jenom takovej s držadlem. Stojí asi 230 a lezou z něj třísky. To dřevo vůbec neni hezky ohlazený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2015 10:04 pm    Předmět: Citovat

ahoj, nemáte zkušenost někdo s těmito hřebeny? http://www.olivove.cz/drevene-hrebeny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 9:12 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Meadow napsal:
Hariku, já mám tento http://www.thebodyshop.co.uk/bath-body-care/haircare/detangling-comb.aspx Koupila jsem svého času myslím v Palladiu.
Přesně takovej sem si představovala! Byla sem včera v manufaktuře a maj jenom takovej s držadlem. Stojí asi 230 a lezou z něj třísky. To dřevo vůbec neni hezky ohlazený.
No je fakt, že jsem jeden ten hřeb (jak se tomu říká?!?!) taky vzala doma nejdřív šmirglpapírem, ale nebyly to všecky no...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2015 7:55 pm    Předmět: Citovat

Asi se stal zazrak....me susenky, plihnouci, mastici se, v poslednich mesicich je vsechno trhalo, i kancak, se daly do kupy po cesani drevenym hreben (se sirokymi zuby) ziskavaji pruznost a tvar, vydrzi i 3 dny naprosto v perfektnim stavu, vypada to, jako bych si hrala se stylingem, ale pritom s nimi nic nedelam Smile a to jsem uz byla pripravena strihnout, uplne se mi daly do kupy...pouzivam stale tuhe sampony, i kdyz ted jedu zasadne ve Visace na stridacku s vejcomedakem a bez citronovych oplachu, ubiraly mi na objemu Sad momentalne je pro me dreveny hreben spasou a padly jsme si do noty. Me jemne cuchajici mrchy vubec nelame.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2015 10:55 pm    Předmět: Citovat

Arrow víla: Díky za tip. Neodolal jsem a mám objednáno. Na olivove.cz měli hřeben z olivového dřeva lehce ve slevě (a na stromyazivot.cz psali, že je pro ně dělají oni). Už se těším.
Ještě jednou díky za tip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.