dřevěný hřeben - ANO nebo NE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5ef82c2ce2f0302104a1db43b78551b9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2015 5:16 pm    Předmět: Citovat

Jo, je to od stejného člověka, jen z dováženého olivového dřeva. Z jejich dřev vyrábí taky hřebeny a taky jsou skvělý. A pro takový typ vlasů je ten olivový určitě skvělá volba, protože má takový jemný, jakoby olejový, ale nemastící, povrch, takže podporuje zvlnění - má mnoho jiných vlastností než česká dřeva. No, uvidíš.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2015 1:17 am    Předmět: Citovat

Tak mi došlo, že jsem nenapsal ,,recenzi".
Musím říct, že při česání jako takovém ani moc rozdíl nepozoruju. Ale spíš si teď zpětně uvědomuju, že krepatění je o dost menší. A kvalita vlasů je taky mnohem lepší (ale to připisuju spíš zlepšené péči).

Ale ohromně mě potěšilo, že díky osobnímu převzetí jsem si mohl vybrat, takže mám hřeben, který mi padne do ruky jak ulitý. Češe se s ním opravdu příjemně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: so květen 23, 2015 8:31 am    Předmět: Citovat

Já kupovala od firmy Adonis a dřevěné jsou opravdu lepší. Žel občas hrozý, že se pádem rozbije, ale jiný bych už nechtěla a nepoužívám. Umělohmotné jsou hrozně agresivní. A cena je za hubičku Wink http://www.adonis.cz/kategorie/hrebeny-a-kartace/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 5:42 pm    Předmět: Citovat

tak já si objednala dřevěný hřeben z Avonu, je meší než moje dlaň ale je super
stál asi 80 kč (79 tuším) a vlasy netahá a hezky rozčeše, ovšem přijde mi kvalitou přirovnatelný k mému štětináčku od Ebelin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 7:21 pm    Předmět: Citovat

Etelwena: Já právě štětináč nemůžu. Se svými kudrnatými vlasy potřebuju něco s řidšími zuby. A v tomhle směru je ten dřevěný hřeben perfektní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 7:59 pm    Předmět: Citovat

inu, já mám vlnité a někdy jsou po umytí až kudrnaté, ale každý má jiný vlas
Smile
prostě a jednoduše: dřevěný hřeben je fajn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 9:47 pm    Předmět: Jsem spokojená s... Citovat

Asi tak měsíc zpátky jsem koupila tento dřevěný hřeben:
http://www.biooo.cz/hreben_z_bukoveho_dreva_s_kratkymi_kolicky_z_javoru_redecker-p-6130.html

Pořád slyším jak jsou dřevěné dobré a tak... jsem se teda plácla přes kapsu a zkusila to. Jeden dřevěný už mám dlouho, ale je dost levný a malý, strašně kudlí, nepoužívám ho... Zato tenhle nový je fakt dobrý.

Ze začátku mi vlasy strašně zaelektrizovaly jak jsem na ně použila jiný než plast, ale pak při druhém třetím česání to přestalo (proč, to fakt nevím).. Teď se češu jenom s tím, vlasy mám sice jemné, ale nekudlí mě. V ruce je určitě o dost příjemnější než plast... Jestli se to nějak podepíše na kvalitě vlasů nebo na čemkoliv jiném, to netuším... Se ozvu za pár let. Very Happy

Mně se hodně líbilo, (se povídá) že dřevo absorbuje přirozené vlasové oleje a pak se česáním zpětně aplikují po délce vlasů... Hm... je to pravda? Doufám že jo! Very Happy

Ale kdybych na to ty peníze neměla, tak bych zůstala u plastu. Dřevo považuju ve svém případě za jakýsi gurmánský požitek. Plasťáky mi až do této doby jinak sloužiy dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2015 12:06 am    Předmět: Citovat

Měla jsem asi 2 nebo 3 dřevěné hřebeny, ty obyčejné, z Manufaktury. Tedy kdyby byly aspoň líp ohoblované, tak super, takhle sice neelektrizovaly vlasy, ale trhaly -_- No a měla proto, že se mi pravidelně po zakoupení do dvou měsíců někam asi schovaly...
A podobné mi dělal i kartáč dřevěný z DM, tahal :/
_________________
Serenity Basteela *Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cocodrillo
8-20
8-20


Založen: 3.8.2015
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 12:09 pm    Předmět: Citovat

Mám dřevěný hřeben a dřevěný kartáč s kančíma štětinama. Vlasům se to líbí, jsou takový hodně "fluffy" a tak, každopádně nejsem schopna tim hřebenem vlasy dostatečně rozčesat (musím si koupit řidší hřeben -.-).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tekoa
21-40
21-40


Založen: 4.8.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 4:16 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám taky dřevěný hřeben se štětinami a jsem naprosto spokojená. S rozčesáváním problém nemám a vlásky jsou pak vždy krásně objemné Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.