Umývání vlasů dvěma různými šampony
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7049a4095faf9a69ae7a841ada0633d1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Souxie
8-20
8-20


Založen: 25.9.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 2:10 pm    Předmět: Umývání vlasů dvěma různými šampony Citovat

Zdravím,

Jak se stavíte k tomuto?
Používám teď přechodně šampon od La Roche Posay Anti-Chute proti vypadávání vlasů a kdesi jsem četla, že dvojí mytí je vlastně docela fajn. Tak jsem si řekla, že by nebylo od věci umýt prvně a hlavně důkladně pokožku tím od La Roche, a druhé mytí přenechat něčemu dalšímu, třeba šamponu od Alverde.

Co si o tom myslíte? Je to hloupost? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 2:30 pm    Předmět: Citovat

Niekedy to praktizujem Smile Buď keď potrebujem vymyť masku alebo olej - na prvé šampónovanie nejaký vysušujúcejší na druhé hydratačný, alebo chcem silou mocou vyskúšať nejaký nový šampón Very Happy
Ale nejakú super vlasovlastnosť som po tom nevypozorovala.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 4:55 pm    Předmět: Re: Umývání vlasů dvěma různými šampony Citovat

Souxie napsal:
Zdravím,

Jak se stavíte k tomuto?
Používám teď přechodně šampon od La Roche Posay Anti-Chute proti vypadávání vlasů a kdesi jsem četla, že dvojí mytí je vlastně docela fajn. Tak jsem si řekla, že by nebylo od věci umýt prvně a hlavně důkladně pokožku tím od La Roche, a druhé mytí přenechat něčemu dalšímu, třeba šamponu od Alverde.

Co si o tom myslíte? Je to hloupost? Smile


Taky to tak dělám, akorát naopak. Na umytí mastnoty používám obyčejnější šampon a na druhé mytí ten lepší (shodou okolností taky proti vypadávání vlasů), aby ty pečující látky měly větší prostor k účinnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 6:42 pm    Předmět: Citovat

Klidně i třema, když mi všechno dochází...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 6:44 pm    Předmět: Re: Umývání vlasů dvěma různými šampony Citovat

EvulinkaH napsal:
Souxie napsal:
Zdravím,

Jak se stavíte k tomuto?
Používám teď přechodně šampon od La Roche Posay Anti-Chute proti vypadávání vlasů a kdesi jsem četla, že dvojí mytí je vlastně docela fajn. Tak jsem si řekla, že by nebylo od věci umýt prvně a hlavně důkladně pokožku tím od La Roche, a druhé mytí přenechat něčemu dalšímu, třeba šamponu od Alverde.

Co si o tom myslíte? Je to hloupost? Smile


Taky to tak dělám, akorát naopak. Na umytí mastnoty používám obyčejnější šampon a na druhé mytí ten lepší (shodou okolností taky proti vypadávání vlasů), aby ty pečující látky měly větší prostor k účinnosti.


Taky doporučuji šampony na vypadávání vlasů na konec. A nechat pár minut působit Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 7:42 pm    Předmět: Citovat

Tento styl praktikujem uz cele veky...
Prvy ide profi z lekarne na lupiny a po nom nieco vyzivujuce a pekne vonave. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 8:13 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Tento styl praktikujem uz cele veky...
Prvy ide profi z lekarne na lupiny a po nom nieco vyzivujuce a pekne vonave. Smile

Nejsou po těch 2 šamponech vlasy moc vysušené?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 8:25 pm    Předmět: Citovat

Stue: já myji 2x jen když mám mastné vlasy už pár dní, nebo po nemoci. Jinak mi to přijde zbytečné a taky mám vlasy suché, takže je to dlouhodobě nepraktické Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2011 8:14 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Klidně i třema, když mi všechno dochází...
Laughing Laughing Laughing
Chvíli jsem to tak dělala - dvojí šamponování při jednom mytí a na každé jiný šampon. Je to pár měsíců, co jsem zpozorovala, že mám vlasy jiné než dřív (suché a lámavé konce, prodloužený interval mytí), tak jsem usoudila, že se vrátím k jednomu šamponování, aby se tak nevysušovaly, a taky teď hodně kondicionéruju a maskuju konce. Ze začátku to dost sosaly a neměly dost, teď už vidím, že budu muset ubrat... Takže ono to je vždycky o typu vlasů a jejich stavu v tom kterém období. Takže za mě shrnuto: Když to vlasům zrovna vyhovuje, tak proč ne.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2011 8:23 am    Předmět: Citovat

roky som to tak robila - dvojité šampónovanie, potom som však vyskúšala lávovú zem a povedala som si, že keď mi tá umyje vlasy bez problémov, tak zrejme nepotrebujem šampónovať dvakrát, asi pol roka šampónujem už len raz a veľmi mi to vyhovuje. Ja teda nekondicionérujem, ale používam denne olej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.