přehled návštěv - koho navštívím já
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=545ded48a95f77ca7e64b57969b8df3dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 11:42 pm    Předmět: přehled návštěv - koho navštívím já Citovat

Ahoj, nevím, jestli to někde na profilu je, ale já to nenašla. Ukazuje se někde seznam profilů, které jsem navštívila já? Vidím návštěvy u mě, ale ne ty své.

Zajímá mě to proto, že kolikrát jsem se v rámci zaujetí nějakým tématem dívala na něčí galerii nebo vlasopéči, někdy i napsala vzkaz a za týden jsem jen věděla, že jsem u někoho byla a něco si tam potřebovala zjistit a ikonka byla taková pěkná malovaná do červena. Za boha si nevzpomenu na nick a při stavu mé paměti ani na téma (ale protože si pamatuju čísla, tak vím, že měl kolem 160 příspěvků a registroval se v roce 2006 - to mi moc nepomůže).
Klidně by šlo zobrazovat třeba jen ty, kterým jsem napsala vzkaz, protože je jasné, že člověk během dne čumákuje u kdekoho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 12:28 am    Předmět: Citovat

Myslím, že sledovat vzkaz asi nejde. Ale když u daného člověka klikneš na Návštěvy, tak vidíš, kolikrát jsi u něj už čumákovala. Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 10:10 am    Předmět: Citovat

myslíš vzkaz jako u profilu nebo soukromou zprávu? ty totiž vidíš odeslané, komu si poslala.. jinak to moc nejde asi no Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 11:32 am    Předmět: Citovat

myslím vzkaz u profilu, odeslanou zprávu najdu v poště
u sebe vidím 10 posledních návšev a u ostatních taky, takže tam vidím asi jen své návštevy, pokud jsem mezi těma deseti.

Ale spíš jsem myslela, něco jako posledních návštěvy u mě, tak pod tím mé poslední návštěvy u někoho.

Protože se sice můžu u někoho kouknout, jestli jsem tam byla, ale neřeší to situaci, že nevím u koho jsem byla Smile, takže se k němu vlastně kouknout nemůžu

asi to popisuju moc složitě - řekněme, že hledám Morgannu - vím, že jsem byla u někoho, kdo má nádherné vlasy, napsala mu tam vzkaz a chci se tam kouknout znova, jestli mi na vzkaz odpověděla nebo prostě si chci ověřit, jaký šampon používá.... jenže, když zapomenu, že to byla Morganna, tak prostě musím proklikat plno profilů než jí zase najdu. kdyby byl seznam mých návštěv, tak si jí podle ikonky třeba upamatuju líp, nebo bych proklika jen ty profily, které jsem navštívila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 11:36 am    Předmět: Citovat

neviem, kam to mám dať, tak to napíšem sem. je možné, že to tu tak majú viacerí. bolo by fajn, keby sme mali možnosť blokovať nevítané návštevy, myslím tým niektorých čumilov. je mi ľúto zamykať kvôli tomu celú svoju galériu, naviac tam nemám veľa fotiek. ale niektorí anonymovia sa u mňa dosť opakujú a trochu mi to lezie na nervy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 11:57 am    Předmět: Citovat

yama - chápu co chceš. Ale nevím zda je to reálné. U vzkazu na profilu je možnost oplatit komentář. Všichni to nepoužívají. Ale někteří členové to dělají tak, že ti odpoví u sebe na profilu a pak mrknou na tvůj profil. Je to takový signál "už jsem ti odpověděl, pojď se podívat" Very Happy Ale je možné, že to takto vnímám jen já. Very Happy

Juanitta - jiná možnost než uzamknout galerii není. Sad A i když ji uzamkneš, tak budou stejně chodit dál. Jen budeš mít lepší pocit, že z toho už nic nemají. Wink Jinak se to řešilo tady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 12:02 pm    Předmět: Citovat

Sid: škoda, lebo funkcia tohto druhu mi celkom chýba. a dík za odkaz, mala som pocit, že sa to už niekde spomínalo, len som nevedela kde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 1:09 pm    Předmět: Citovat

mne sa tiez stalo viac krat, ze som navstivila galeriu a bola zamknuta, nakolko som novym clenom, nejako mi bolo trapne si pytat dovolenie o prepojenie.
Prvý kto ma poziadal sam od seba o prepojenie bol MrE, o tomto clenovi som bola od zaciatku presvedcena, ze ma dlhe vlasy rad a ze uprimne je to jeho hobby.
Niektore navstevy ma velmi tesia ako ked pridu stary znamy na kavu alebo tak. mrknu jak to ide a zasa ja mrknem k nim ako to ide u nich. Viacerych uz viem priradit podla pamate, pozrem na avatar a viem a pamatam si ich. Narazila som aj na vlasatice co nemali ani len jeden prispevok vo fore ale vlasiska teda krasne.
... A cumilovia su tu tiez uz som si vsimla aj ich, ale tak tomu sa zabranit neda. Ci uz sa im pacia dlhe vlasy alebo len tak celkovo DV je zname asi iba im.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 1:44 pm    Předmět: Citovat

I like the functions and options for our DV profiles. People can be private if they want, or share everything in public - at least we have a choice Smile

I remember profiles that are interesting ; gallery, icon, or someone's post on the forum. If anyone wants to know about me, they ask me Smile

Privacy on DV is much better than on FB in my opinion.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 7:13 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
yama - chápu co chceš. Ale nevím zda je to reálné. U vzkazu na profilu je možnost oplatit komentář. Všichni to nepoužívají. Ale někteří členové to dělají tak, že ti odpoví u sebe na profilu a pak mrknou na tvůj profil. Je to takový signál "už jsem ti odpověděl, pojď se podívat" Very Happy Ale je možné, že to takto vnímám jen já. Very Happy

dobře, díky za info - jsem ráda, že někdo to zmatení pochopil, už jsem to vyřesila po staru offline - mám u počítače papírek, kam si kdyžtak ten profil napíšu, když mi hlava neslouží

jinak si myslím že bezpečnost na DV je dobrá a záleží na každém, jak si profil nastaví a zvážéí co na netu o sobě publikuje (nejen na DV), nechtěla jsem tu rozvířit debatu o šmírování Smile (protože jediný šmírák jsem očividně já, když pak prolézám profily a hledám ten jeden ztracený)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.