Účesy v 60.letech
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=15cc8cf26afc823c12cb516e3e8f105aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ellisa
21-40
21-40


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 10:31 am    Předmět: Účesy v 60.letech Citovat

Ťedˇjdou do módy 60. léta a to můžeme mít plno kytek (nejspíš umělých) ve vlasech !Ovšem nevím, co řeknete na ty vytupírované vlasy a popřípadě nějaký ten příčesek?? bez čelenky se tyto účesy neobejdou!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 10:40 am    Předmět: Citovat

no nevím, ale tupírování dost hrubě ničí vlasy. Ztrácí lesk a lámou se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dvířka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 11:50 am    Předmět: Citovat

Come on baby, light my fire...trupturuu...Come on baby, light my fire...**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 12:39 pm    Předmět: Citovat

Takové ty natupírované obrovské drdoly a účesy ze 60. let se mi vůbec nelíbí Twisted Evil . Mám několik fotek maminky, kde má tuhle hrůzu na hlavě ... navíc ona má hodně vlnité vlasy, takže ten drdol měla ještě větší.... Rolling Eyes Confused Twisted Evil .Ale v 60. letech byly dost moderní i účesy z dlouhých,hladkých vlasů - a ty se mi zas líbí moooc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 1:58 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Takové ty natupírované obrovské drdoly a účesy ze 60. let se mi vůbec nelíbí Twisted Evil . Mám několik fotek maminky, kde má tuhle hrůzu na hlavě ... navíc ona má hodně vlnité vlasy, takže ten drdol měla ještě větší.... Rolling Eyes Confused Twisted Evil .Ale v 60. letech byly dost moderní i účesy z dlouhých,hladkých vlasů - a ty se mi zas líbí moooc Smile


No jasně, třeba hipíci si přece vlasy netupírovali Wink Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 2:25 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
ilona napsal:
Takové ty natupírované obrovské drdoly a účesy ze 60. let se mi vůbec nelíbí Twisted Evil . Mám několik fotek maminky, kde má tuhle hrůzu na hlavě ... navíc ona má hodně vlnité vlasy, takže ten drdol měla ještě větší.... Rolling Eyes Confused Twisted Evil .Ale v 60. letech byly dost moderní i účesy z dlouhých,hladkých vlasů - a ty se mi zas líbí moooc Smile


No jasně, třeba hipíci si přece vlasy netupírovali Wink Razz


hm..... hipici.....Smile
to byla doba ..... Mad Very Happy Smile skoda ze sem to svym pozdnim narozenim prosvihla.....
Make love, not war...... Flower power.........Let your minds be free......................... ................................ ........................... ....................... ......................hm..... co uz nadelam:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 2:41 pm    Předmět: Re: 60.léta Citovat

Ellisa napsal:
Ťedˇjdou do módy 60. léta a to můžeme mít plno kytek (nejspíš umělých) ve vlasech !Ovšem nevím, co řeknete na ty vytupírované vlasy a popřípadě nějaký ten příčesek?? bez čelenky se tyto účesy neobejdou!!


tupírování nikdy tedy... au, to by moje vlasy plakaly a příčesek nějak nepotřebuju, ale kytky ve vlasech jsou nádherný Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 3:44 pm    Předmět: Citovat

Ja je nosim ve vlasech uz nejaky rok a nejak me nenapadlo se zajimat jestli to je modni:)Ja je zboznuju)uz sem to psala i jinde),ale ne zivy tech je mi lito a trha mi to srdce,kdyz kvuli parade maji zemrit.Nekomu to vadi a nekteri lidi si me chteli zas s nadsenim vyfotit..no exot,ale cejtim se snima dobre:)Cejtim se volna a Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 6:20 pm    Předmět: Citovat

Tupírování nikdy!!!To už bych se pak musela dát rovnou ostříhat., protože oych to nerozčeasala. Ale vlajíc hřívka s květinami ve vlasecvh, to je přesně moj krevní skupina! A nemusí to přec být jen květina z květinářtví, stačí luční nebo ze zahrady.

Smile
Návrat nahoru
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 6:22 pm    Předmět: Citovat

Tupírování,tedy opravdu ne. Na maturitním plese to stačilo, dva dny jsem to pak nemohla rozčesat... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.