Účesy v 60.letech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=299773b3e08aa5005be2f6497d01b2d9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 7:20 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Tupírování,tedy opravdu ne. Na maturitním plese to stačilo, dva dny jsem to pak nemohla rozčesat... Confused



Taky jsem si na maturiťák natupírovala vlasy a rozčesávala je celý den. Takovou hloupost už nikdy víc. Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 9:45 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Tupírování,tedy opravdu ne. Na maturitním plese to stačilo, dva dny jsem to pak nemohla rozčesat... Confused


Já jsem byla natupírovaná jedinkrát v životě - na svou svatbu. A zatímco můj novomanžel spal, já trávila půlku svatební noci v koupelně rozčesáváním té hrůzy Twisted Evil Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 3:26 pm    Předmět: Citovat

Kamarádka mela nadherne jemne rovne vlasky po zadek a pak si je zacala tupirovat a davat do culiku,no a po roce jsem ji potkala na intru v koupelne a ona je nemela ani po ramena,divila jsem se,ze se ostrihla a ona rekla ze si je jednou po case rozcesala a byli takhle kratke Crying or Very sad To bych nechtela zazit,bylo mi to lito a ja bych to nikdy nepodnikla,nehlede na to ze se mi to ani nelibi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nessie
81-160
81-160


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 4:42 pm    Předmět: Citovat

ehm...mohu se zeptat, jak vlastne vypadaji natupirovane vlasy? Nebo alespon jak se to dela? Vubec nevim o cem mluvite Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 6:16 pm    Předmět: Citovat

Nessie napsal:
ehm...mohu se zeptat, jak vlastne vypadaji natupirovane vlasy? Nebo alespon jak se to dela? Vubec nevim o cem mluvite Embarassed Embarassed


Do jedné ruky chytneš hřeben, do druhé pramen vlasu a hřebenem pročesáváš pramen směrem ke hlavě, spíš ho tak cucháš. To uděláš na celé hlavě, pramen po prameni,pak pouze uhladíš rukama, pořádně zlakuješ, aby to vydrželo až do večera (tenhle proces znám od školky, maminka to prováděla ráno co ráno a já fascinovaně přihlížela, jak její hlava zvětšuje svůj objem). Pokud to provádíš několik měsíců, vlasy máš potrhané, roztřepené, zralé na sestřih ježeček Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 10:02 pm    Předmět: Citovat

Nessie napsal:
ehm...mohu se zeptat, jak vlastne vypadaji natupirovane vlasy? Nebo alespon jak se to dela? Vubec nevim o cem mluvite Embarassed Embarassed


no vypadá to příšerně, jsou prostě zacuchaný, máma to kdysy dělala, pak na to nacákala půl pixly s lakem. Brrr Ještě, že se to už moc nedělá Mad Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nessie
81-160
81-160


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 8:11 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Nessie napsal:
ehm...mohu se zeptat, jak vlastne vypadaji natupirovane vlasy? Nebo alespon jak se to dela? Vubec nevim o cem mluvite Embarassed Embarassed


Do jedné ruky chytneš hřeben, do druhé pramen vlasu a hřebenem pročesáváš pramen směrem ke hlavě, spíš ho tak cucháš. To uděláš na celé hlavě, pramen po prameni,pak pouze uhladíš rukama, pořádně zlakuješ, aby to vydrželo až do večera (tenhle proces znám od školky, maminka to prováděla ráno co ráno a já fascinovaně přihlížela, jak její hlava zvětšuje svůj objem). Pokud to provádíš několik měsíců, vlasy máš potrhané, roztřepené, zralé na sestřih ježeček Laughing


už vím, něco podobného jsem si kdysi delala na čarodějnice, akorát bez laku a hřebenu, pouze rukama...i tak to se to pak špatně rozčesávalo. Díky za vysvětlení Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 7:40 am    Předmět: Citovat

Dneska si taky připadám tak trochu jako ze 60. let - mám bílý šátek jako čelenku (jako to bylo v Rebelech:-) ) V práci všichni říkají, že je to bezva, ještě k tomu bílé šaty (takové princeznovskéSmile ) a bílé boty, prý kombinace 60.let a francouzského stylu Very Happy
Ještě malá poznámka k tupírování... jednou jsem měla vlasy opravdu hodně natupírované - když jsme si hrály na čarodějnice, všechny holky to měly několik hodin, a pak jim to nešlo rozčesat, mně to vydrželo asi 10 minut, a měla jsem vlasy jako vždycky. Kluzké a těžké vlasy mají výhody i nevýhody:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 1:21 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Kamarádka mela nadherne jemne rovne vlasky po zadek a pak si je zacala tupirovat a davat do culiku,no a po roce jsem ji potkala na intru v koupelne a ona je nemela ani po ramena,divila jsem se,ze se ostrihla a ona rekla ze si je jednou po case rozcesala a byli takhle kratke Crying or Very sad To bych nechtela zazit,bylo mi to lito a ja bych to nikdy nepodnikla,nehlede na to ze se mi to ani nelibi Wink


Shocked Shocked Shocked a takto svet prichadza o dlhovlasky!

Co sa tyka tupirovania, vzdy si spomeniem na jedno vystupenie, ktore som mala absolvovat v detskej druzine este na zakladnej skole. Boli sme carodejnice a styling bol predurceny - pani vychovavatelka kazdej natupiruje vlasy - efekt dokonaly. Ale kto to nechcel ani za nic podstupit? No predsa siamysi Laughing Vtedy drzala ochrannu ruku nad mojimi vlasmi moja máti Very Happy , jej zakony som poslucne respektovala a sprostredkovala pani vychovavatelke. Tupiurovanie sa nekonalo Very Happy
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 8:21 pm    Předmět: Citovat

siamysi napsal:
lučnívíla napsal:
Kamarádka mela nadherne jemne rovne vlasky po zadek a pak si je zacala tupirovat a davat do culiku,no a po roce jsem ji potkala na intru v koupelne a ona je nemela ani po ramena,divila jsem se,ze se ostrihla a ona rekla ze si je jednou po case rozcesala a byli takhle kratke Crying or Very sad To bych nechtela zazit,bylo mi to lito a ja bych to nikdy nepodnikla,nehlede na to ze se mi to ani nelibi Wink


Shocked Shocked Shocked a takto svet prichadza o dlhovlasky!

Co sa tyka tupirovania, vzdy si spomeniem na jedno vystupenie, ktore som mala absolvovat v detskej druzine este na zakladnej skole. Boli sme carodejnice a styling bol predurceny - pani vychovavatelka kazdej natupiruje vlasy - efekt dokonaly. Ale kto to nechcel ani za nic podstupit? No predsa siamysi Laughing Vtedy drzala ochrannu ruku nad mojimi vlasmi moja máti Very Happy , jej zakony som poslucne respektovala a sprostredkovala pani vychovavatelke. Tupiurovanie sa nekonalo Very Happy


A takto dlhovlasky na svet prichadzaju Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.