Nutí vás se ostříhat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 58, 59, 60  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e8fb3fea5a2de8503a4d1d3fef2a6ef3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 12:26 pm    Předmět: Citovat

Ukaž mi na ně a já si to s nima vyřídím Evil or Very Mad
Nenech se ukecat, ať prudí. Jedno Ti řeknu: JSOU LÍNÝ, kydnou na to gel prohrábnou dvakrát a maj učesáno. Tak to je.
Neboj, s náma jsi v bezpečí tady Wink Wink Cool Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 1:02 pm    Předmět: Re: strihani Citovat

zuzalinkaa napsal:
Ahoooj, mam docela pekny blond vlasy do puli zad.. a to je prave muj problem.. Vsechny kamosky maj vlasy na takovej ten kratkej rozcuch a do me porad rejou, at se necham otrihat, ze dlouhy vlasy jsou osklivy, nemoderni.. Uz me to pekne stve, protoze se mi dlouhy vlasy libi!! Ale nebavi me si je porad pred nima obhajovat.. Taky do vas porad nekdo tak sije?? Crying or Very sad


Sama sis na to odpověděla - Vsechny kamosky maj vlasy na takovej ten kratkej rozcuch... A proč rejou???? Kdyby měly děvče moje stejně krásný a dlouhý vlasy jako Ty, rýt nebudou!!!! Prostě se odlišuješ, krásně odlišuješ... Mám to podobné, moje setra nemá ráda, když si v její blízkosti vlasy rozpustím (najednou totiž zapadne kamsi mezi nezajímavé)... taky mi bylo párkrát řečeno, abych se ostřihala, že je to divný, nenormální... Ano, tak jsem jí odpověděla, ať si je nechá narůst taky a bude mít po závistivých poznámkách...ona na to..ale mě takhle nevyrostou.... a já na to: to ale není můj problém a problém mých vlasů..... takže asi tak. Neznamená, že když všichni budou ostříhaní, já taky. Proč? Chci se odlišit a proč ne? Vždyť se to 90% lidí líbí, jen prostě někteří nemají to štěstí je mít. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 1:56 pm    Předmět: Re: strihani Citovat

zuzalinkaa napsal:
Ahoooj, mam docela pekny blond vlasy do puli zad.. a to je prave muj problem.. Vsechny kamosky maj vlasy na takovej ten kratkej rozcuch a do me porad rejou, at se necham otrihat, ze dlouhy vlasy jsou osklivy, nemoderni.. Uz me to pekne stve, protoze se mi dlouhy vlasy libi!! Ale nebavi me si je porad pred nima obhajovat.. Taky do vas porad nekdo tak sije?? Crying or Very sad


Ať se jdou kámošky bodnout Exclamation A vůbec, když takhle rýpají, tak to nejsou žádné kamarádky. Nijak se před něma neobhajuj - prostě jim řekni, že ošklivé a nemoderní jsou ony samy a že závidí Wink Hlavně se nenech rozhodit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 2:00 pm    Předmět: Re: strihani Citovat

A vůbec, když takhle rýpají, tak to nejsou žádné kamarádky.



Přesně Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 2:05 pm    Předmět: Citovat

Dnešní společnost nemá ráda nonkonformismus, jenom se podívejte, kolik je všude kolem krajních oportunistů. A taky samozřejmě závistivců.
Ale kdysi jsem někde četl, že nějací rodiče nutili svou dceru, aby se ostříhala "z dlouhých vlasů" takříkajíc "na kluka" a přitom neměla ani vši ani tam nebyl jiný takový problém. Prostě nechtěli, aby jejich dcera nosila dlouhé vlasy, to jsem doopravdy nepochopil. Je pravda, že moc informací jsem o tom neměl. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla kamarádku, která nosila od mala krátký vlasy. Tři chlupy na hlavě a nikde nic. No a ona mně pořád tvrdila, že mně kratší vlasy budou slyšet víc a víc a já protože sjem byla malá a hloupá a chtěla jsem se líbit, sjem se ostříhala. Teď už mně spíš kamarádky říkají ať se nestříhám a věřím jim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 2:45 pm    Předmět: Citovat

Zuzalinkoo, na kamarádky kašli. Dlouhé vlasy jsou vlastně úplně nadčasové, nosily se vždycky. A co je nadčasové, to je moderní Wink Když se člověk teď dívá na nějaký účes třeba ze 70. let, tehdy prudce módní, tak si říká: fuj, co to má na hlavě, vůbec jí to nesluší, je to srandovní. Až se na ty dnešní účesy někdo podívá za pár let, tak si možná pomyslí totéž Laughing Ale holka s krásnýma dlouhýma vlasama bude vždycky krásnáSmile
Navíc se zeptej kluků, jak se jim to líbí. Určitě dají přednost dlouhým vláskům před nějakým okousaným rozcuchem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 4:32 pm    Předmět: Citovat

Jo vsichni mate pravdu,me treba driv vycitali i to ze se nebarvim,ze sem zrzka a s dlouhyma nemodernima vlasama a nedala jsem se ,mam je ted zastrihly ale pod lopatky,dal nikdy.
Nejvic me ale rozcili kdyz takove ty radoby kamaradky zacnou tvrdit ze ´dlouhe vlasy jsou nudne a nezajimave a neni to tak.Lide se za mnou a tim spis jiste i za vama lichotive otoci a je to podpora.Prave ty"vypelichane" a divne barevne ucesy jsou nudne a popravde uz mi to i obcas leze krkem,prijde mi to uniformni.Nemuzou se cesat odlisne(ale to mi mame miliony moznosti:)krasy.Jednou cestou z vegetar.restaurace ,jsem se predklonila a pak se prudce naarovnala(nahodila vlasky,protoze jsem myslela ze tam nikdo nejni),no a za mnou nejaky pan stal,tak sem se mu s trapnosti omluvila a on na to:ze si tam klidne jeste postoji,kdyz se muze divat na tak pekne vlasy a myslel ze jsem z irska:)No legrace ale doda to odvahy nenechat se ztahnout do davu stejnych lidi:)Nenech se Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 5:52 pm    Předmět: Citovat

Mmmmm, také jsem se již víckrát dozvěděla, že vypadám usedle jako Božena Němcová(!) nebo že dlouhé vlasy nejsou "šik". Poté mi stejná osoba vlasy rozčesala a změnila názor, najednou byly "šperk"... Confused
Co je krásného, zajímavého a feminimního na krátkých promelírovaných vlasech? Vždy si takové osoby představím s dlouhým hárem a potom tak, jak jsou. Tenhle výjev ve mě vzbuzuje dojem skutečné oškubanosti, nemá to duši...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 6:11 pm    Předmět: Re: strihani Citovat

zuzalinkaa napsal:
Ahoooj, mam docela pekny blond vlasy do puli zad.. a to je prave muj problem.. Vsechny kamosky maj vlasy na takovej ten kratkej rozcuch a do me porad rejou, at se necham otrihat, ze dlouhy vlasy jsou osklivy, nemoderni.. Uz me to pekne stve, protoze se mi dlouhy vlasy libi!! Ale nebavi me si je porad pred nima obhajovat.. Taky do vas porad nekdo tak sije?? Crying or Very sad


Ty "kámošky ti ve skrytu duše jen pekelně závidíů. Máš vlasy krásné, mnohem krásnější než ony! Klidně je občas setři nějakým originálním účesem z našich stránek, pak budu vidět, kdo má nudnhý účes a kdo naopk nápaditý a neotřelý! Mne nestírá nikdo (kromě chronických závistivců o kterýc h to vím, tak je v pohodě stírám nazpátek), mé vlasy všichni obdivujíávistivce utři stejně, jako onne tebe, klid ně řekni o si myslíš: že strakaté oškubainy jsou ošklivé, má je už na hlavě každá nána a že se chlapům líbí dlouhé vlasy dalkoe víc! Budeš mít úplnou pravdu a uvidíš, jak budou "kámošky" zelenat. Nenech si do toho kecat, ty jsi ty, vlásky patří k Tvé osobnosti a jestliře se někdo opováží tě buzerovt, setři ho bez výčitek taky. JEho věc to není.Jen až si nosí oškubnou palici a ať si závidí dál!






Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 58, 59, 60  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.