Nutí vás se ostříhat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 58, 59, 60  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dd927b3ceebc07cfab208262026db39aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 6:44 pm    Předmět: Citovat

Mě taky říkali,že vypadám jako Božka Němců....ale já si z nich dávno nic nedělám Wink Protože jak už tu bylo mnohokrát napsáno,tak za těmi dobrými radami,že se máme,my dlouhovlásky, nechat ostříhat, stojí většinou závist. Prostě se nechet zviklat a rozhodit. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 7:31 pm    Předmět: Re: strihani Citovat

zuzalinkaa napsal:
Ahoooj, mam docela pekny blond vlasy do puli zad.. a to je prave muj problem.. Vsechny kamosky maj vlasy na takovej ten kratkej rozcuch a do me porad rejou, at se necham otrihat, ze dlouhy vlasy jsou osklivy, nemoderni.. Uz me to pekne stve, protoze se mi dlouhy vlasy libi!! Ale nebavi me si je porad pred nima obhajovat.. Taky do vas porad nekdo tak sije?? Crying or Very sad



Kámošky závidí a rejou do tebe , protože by takové vlasy taky chtěly, ale jelikož je nemají , tak rejpají a pomlouvají. Jsi pro ně konkurencí , neboť muži se spíš otočí za tebou , než za některou z nich . Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
41-80
41-80


Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 9:03 am    Předmět: Citovat

Jee, diky moc za podporu! Fakt jsem necekala tolik kladnych odpovedi! Smile Me teda jeste nikdo k Nemcovy neprirovnaval.. Ale s tema klukama mate pravdu, kolikrat rikaji ze jsem jako Vila Amalka Smile A mam fakt pocit, ze se jim dlouhy vlasy libi vic..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 1:05 pm    Předmět: Citovat

zuzalinkaa napsal:
Jee, diky moc za podporu! Fakt jsem necekala tolik kladnych odpovedi! Smile Me teda jeste nikdo k Nemcovy neprirovnaval.. Ale s tema klukama mate pravdu, kolikrat rikaji ze jsem jako Vila Amalka Smile A mam fakt pocit, ze se jim dlouhy vlasy libi vic..


A ten pocit je naprosto správný! Wink
Návrat nahoru
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 1:28 pm    Předmět: Citovat

To neni pocit, to je tutový Wink Wink Exclamation Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 7:58 am    Předmět: Citovat

kkk napsal:
To neni pocit, to je tutový Wink Wink Exclamation Laughing Laughing



A to je dobře Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 10:50 am    Předmět: Citovat

Taky si myslim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 12:52 pm    Předmět: Citovat

Ostatně už jeden anglický král pravil: "If a woman hath long hair, it's a glory to her." A měl naprostou pravdu...
Sice to je původně z bible a význam je trochu jiný, ale mě víc sedí ten královský Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 1:31 pm    Předmět: Citovat

Milá Zuzalinko! Podle té Tvé fotí máš vlásky přímo andělské, opravdu krásné a ostříhat je by byl hřích Wink jak písají všichni předemnou nedej se a na závistivé řeči nedej Wink my jsme Ti oporou Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 7:54 pm    Předmět: Citovat

vím, že poslední příspěvek je starší ale musím se přidat ..Máme ve škole jednu holku která má ve zvyku říkat mi, že mám zničené vlasy.Všichni mi říkají jak je mám nádherné a že bych měla dělat modelku s vlasama furt mě češou...ale tahle holka je děsná.Jako kamarádka v pohodě ale tohle mě štve.Třeba jednou mi holky chtěly z legrace natupírovat celou hlavu.Já jim řekla že ne, že si své vlasy nechci zničit a ona na to:To máš přece fuk, už je máš zničené dost.Musela by sis je nejmíň o 40 cm zkrátit.Pchá to určitě.Ona má vlasů asi jako já jeden čelní pramínek.Vlní se jí to v culíku do takové jedné lokničky .Já vím, že mám suché konečky ale to neznamená, že mám zničené vlasy.A každému, komu se něco takového stává radím, aby to obcházel.Všichni jenom závidí!!Kluci z vyšších ročníků mi na vlasy potajmu sahají. dělají dycky, že prochází nebo tak ale mě neujde jak na ně civí.Prostě je to tak dlouhé vlasy jsou vzácnost!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 58, 59, 60  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.