Nutí vás se ostříhat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 57, 58, 59, 60  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0c6cf38ce021cb832dfad5bef8bc5c48Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikol105
21-40
21-40


Založen: 31.8.2013
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2015 10:53 am    Předmět: Citovat

Tak se potřebuju vybrečet.. Naši (a nejen oni) mi pořád vykládali, jak mám vlasy přerostlý a mám se nechat ostříhat a změnit barvu a kdesi cosi. Tak já, koza blbá, se nechala přemluvit a zašla ke kadeřnici. Chtěla jsem vlasy trošku sestříhat (pro spokojenost rodičů a okolí). Podotýkám, že jsem měla vlasy pár centimetrů pod pásek se zapináním od podprsenky. Chybělo mi tedy pár centimetrů do vysněné délky. Jsem si vědomá, že konečky byly zničený, ale ne tolik, aby mi z vlasů po pás zbyly vlasy ani ne po prsa. Takovej radikální sestřih jsem teda nečekala. A su z toho fakt nešťastná. Nevim, jak to mám česat, připadám si v tom, jak idiot. Ještě to mám ostříhaný do jedné délky a oškudlala mi ofinu, že z toho mám pár chlupů ani ne do půly čela, kulatý obličej a vypadá to hrozně.. Rolling Eyes Fakt nevím, co s tím. Sad
Díky za možnost se tady vyplakat. Tato komunita mě snad, jako jediná, pochopí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2015 2:08 pm    Předmět: Citovat

Nikol105 napsal:
Tak se potřebuju vybrečet.. Naši (a nejen oni) mi pořád vykládali, jak mám vlasy přerostlý a mám se nechat ostříhat a změnit barvu a kdesi cosi...


Achjo. Jít se stříhat kvůli nátlaku okolí snad ještě nikdy nedopadlo ku spokojenosti majitelky vlasů Sad(( - a doma je klid, nebo si našli na tobě zase něco jiného, co je špatně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikol105
21-40
21-40


Založen: 31.8.2013
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2015 3:05 pm    Předmět: Citovat

Jsou spokojení. Tak aspoň někdo.. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2015 5:59 pm    Předmět: Citovat

Neboj dorosteš Smile Já víc jak rok nosila při odrůstání vlasy v drdolech aby nebyl tak ostře vidět předěl a zničené konce co jsem nechtěla ještě stříhat, abych nebyla na mikádo... A teď konečně už se na to dá koukat, je dobré že když se to schová, tak na to člověk tolik nemyslí.
Nos v drdolu, to pak nikdo délku nepozná a pak za pár měsíců voalá!! Smile A ofina bude dlouhá ještě rychleji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikol105
21-40
21-40


Založen: 31.8.2013
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2015 7:39 pm    Předmět: Citovat

Ano, už vymýšlím něco sepnutýho. Smile Děkuju za uklidnění Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2015 7:24 am    Předmět: Citovat

to je strašné Sad neboj vlásky čoskoro dorastú a budú ešte krajšie Smile nosievaj vlásky zopnuté ked si doma alebo ked nie je treba ich mať rozpustené, budú sa menej šúchať a ničiť Smile uvidíš čoskoro ich máš späť Smile a prosím, na takéto reči nedaj...neviem, čo tých ludí k tomu vedie aby toto druhému človeku robili...iné je niekomu taktne povedať, že má trocha zničené konce a iné je do niekoho vyslovene hučať za to ake ma vlasy a že sa sa má prefarbiť aj ostrihať (aj ja som to zažila Wink ) hlavne ich nepočúvaj, lebo takýto typ ľudí dlho spokojný neostane a o chvílu si zasa nájdu na tebe niečo čo je "zle" a čo je "nutné prerobiť"...nesnaž sa im vyhoviet, lebo im jednoducho nevyhovieš a navyše, ty si osobnosť , si niekto a nie je tvojou povinnosťou vyhovovať ľudom vo všetkom, tvoj život je o tebe, nie o nich..Howgh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikol105
21-40
21-40


Založen: 31.8.2013
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2015 8:57 pm    Předmět: Citovat

Nádherně napsaný. Smile Líp bych to asi nesepsala. Příště už se zviklat nenechám. Naštěstí už jsem si trošku zvykla a v drdolu to opravdu ještě nikdo nezaznamenal. Cool Teď jsem si s odstupem času promítla, kdo mi vlastně radil takovou to změnu - většinou dámy po přechodu, se sesmaženými vlasy od melírů a trvalé nebo s neskutečně řídnoucími vlasy. Že by to opravdu byla určitá škodolibost? Confused A to ještě nemluvím o tom, jak mi vlasy zapatlala několika různými "hydratačními" přípravky. Drbu se ještě teď. Laughing
Děkuji za neskutečnou podporu. Úplně mě to zahřálo na srdíčku!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 12:52 pm    Předmět: Citovat

Nikol105 napsal:
oškudlala mi ofinu, že z toho mám pár chlupů ani ne do půly čela, kulatý obličej a vypadá to hrozně.. Rolling Eyes


Nechápu, co mají kadeřnice pořád se škubáním ofin? Musí mít na to nějaké speciální školení nebo co Laughing Ofinu nosím celý život. Moje "ostříhat nad obočí" vždy dopadlo do půlky čela a nebo "lehce to provzdušníme" a vzala na mě sestříhávač nebo jak se to nazývá, v lepším případě ty mačkavé nůžky, výsledek ale stejný.

Po nástupu na zdejší forum si už vše střežím a s kadeřnictvím, kam chodím (přírodní kosmetika i šampony) jsem spokojená, vždy se mě 100krát ptají, jak to chci, takže překvapení jsem tam naštěstí nezažila, ale ofina je pořád problém Laughing vždy slyším, jestli to nechci na stranu na patku (z toho bych se zbláznila, nesnesu i pěšinku na stranu) v lepším případě si vyslechnu "vy tu ofinu nechcete provzdušnit? To ji chcete mít takto hustou?".

Nevím, co je špatného na husté ofině střižené do rovna k obočí Laughing

Jinak vlasy naštěstí vždy dorostou Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikol105
21-40
21-40


Založen: 31.8.2013
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 1:40 pm    Předmět: Citovat

Heather napsal:

Nevím, co je špatného na husté ofině střižené do rovna k obočí Laughing

Jinak vlasy naštěstí vždy dorostou Cool


Tak to máš naprostou pravdu! Laughing Přitom hustá rovná ofina je mnohem sluivější než ty 4 "provzdušněný" chlupy. Confused Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 5:19 pm    Předmět: Citovat

súúúhlasíím, aj ja nosím hustú ofinu do rovna, len po stranách sa mi premienky predlžujú a vlnia, vyzera to cute Smile je to stokrát lepšie ako ofina pozostávajúca z 5 chlpov ktoré vyzerajú akoby tam boli náhodou Very Happy ja mám inak kaderníčku tiež uplne super Smile vlasy my vždy zastrihne tak ako chcem, bez pripomienok o tom, ze by to chcelo prestrihať, prevzdušniť a pod...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 57, 58, 59, 60  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.