Khadí - henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 82, 83, 84  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2793fd29bcb04184ce9fa6e852c4bb6eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2011 8:27 am    Předmět: Re: tak odzkouseno Citovat

jitty napsal:
NatalieH09 napsal:
tak mám odzkoušeno a super.. nemůžu vynachválati.. prvně jsem dala hennu s almou a jantropou a tak za dva dny na to přírodně hnědou - ta mě překvapila jak je tmavá ale super Smile vřele doporučuji!!!!! za mě je lepší jak od lamdy a jednání s paní je opravdu krásné Smile je velmi milá a zodpoví každou otázku Smile jo a přestala jsem přidávat olej prý stahuje barvu a nepustí barvu k vlasu a cítron také nepoužívám a super můžete mrknout do galerky a posudte sami


je super že jsi spokojená Wink
ale olej rozhodně barvu nestahuje,právěže pomáhá, aby henna nezaschla a barvila co nejdýl.


ano jsem opravdu spokojená, nechávala jsem podstatně krátkou dobu působení a výsledek je super, červenou jsem nechávala 2 hodiny a s indigem jsem nechávala hodinu a půl, do první směsy jsem přidala pouze víno a do druhé černou kávu a obě dvě s medem.

K tomu oleji moje kamarádka kadeřnice říkala, že olejové zábaly se použivájí na stahování barvy a ke všemu na návodu u barev khadi na jejich stránkách jsem se dočetla -kopíruji :Je však nutné vyhnout se přidávání olejů do Vaší barvící směsi, protože velmi mastné výrobky zamezují absorbci barviva do vlasů.

a u mě to určitě jde znát, když jsem použila olej tak jsem musela nechat hodně dlouho ve vlasech abych se dočkala nějakého barevného efektu, a ted jak jsem nepoužila, tak ihned šlo poznat.. Samozřejmě at si to dělá jak chce, mě to takto vyhovuje-vlasy se mi nesuší tak ani není potřeba jej přidávat pro mě..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2011 8:52 am    Předmět: Re: tak odzkouseno Citovat

NatalieH09 napsal:

ano jsem opravdu spokojená, nechávala jsem podstatně krátkou dobu působení a výsledek je super, červenou jsem nechávala 2 hodiny a s indigem jsem nechávala hodinu a půl, do první směsy jsem přidala pouze víno a do druhé černou kávu a obě dvě s medem.

K tomu oleji moje kamarádka kadeřnice říkala, že olejové zábaly se použivájí na stahování barvy a ke všemu na návodu u barev khadi na jejich stránkách jsem se dočetla -kopíruji :Je však nutné vyhnout se přidávání olejů do Vaší barvící směsi, protože velmi mastné výrobky zamezují absorbci barviva do vlasů.

a u mě to určitě jde znát, když jsem použila olej tak jsem musela nechat hodně dlouho ve vlasech abych se dočkala nějakého barevného efektu, a ted jak jsem nepoužila, tak ihned šlo poznat.. Samozřejmě at si to dělá jak chce, mě to takto vyhovuje-vlasy se mi nesuší tak ani není potřeba jej přidávat pro mě..


jj,to je samozřejmé,každý jak mu vyhovuje. chystám se někdy tuto hennu taky zkusit,ale nevěřím všemu co se píše,protože jsem už načetla a zkusila celkem dost. ty sis vlastně udělala takové klasické dvoufázové barvení.
já olej nepoužívala s lamdou, taky to šlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2011 9:32 am    Předmět: Re: tak odzkouseno Citovat

jitty napsal:
jj,to je samozřejmé,každý jak mu vyhovuje. chystám se někdy tuto hennu taky zkusit,ale nevěřím všemu co se píše,protože jsem už načetla a zkusila celkem dost. ty sis vlastně udělala takové klasické dvoufázové barvení.
já olej nepoužívala s lamdou, taky to šlo.


No jasně taky chápu, také se vždy musím nějak pesvědčit.. Smile třeba jsem i docela nedůvěivá co se týče složení na barvách pírodních, ale toto mě fakt okouzlilo .-) a paní s kterou jednáš pi vyřizování, ta je fakt milá. člověk si musí vše vyzkoušet na vlastní kůži.. Smile peji pěkný den at rostu vlasy jen Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 9:50 pm    Předmět: Khadí-přírodní kosmetika z Indie Citovat

Máte někdo zkušenosti s přírodní kosmetikou Khadí?Mají např. Olej z Amly-přírodní-žádné parafíny. Mají hennu, šampony, které vypadají lákavě...
kdyžtak mrkněte
http://www.khadi-cz.cz/
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 10:07 pm    Předmět: Citovat

to téma už tu je Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 10:21 pm    Předmět: Citovat

Jé a mě to nic nevyhledalo... Sad
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 10:22 pm    Předmět: Citovat

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=267079 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 10:24 pm    Předmět: Citovat

Tak se moc omlouvám... Sad Idea
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 10:35 pm    Předmět: Citovat

Ono není to téma zavedené moc dlouho - já ho taky zaregistrovala teprve včera nebo kdy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mkros
8-20
8-20


Založen: 16.4.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 10:21 am    Předmět: Citovat

tak jsem si i já objednala barvu Khadi a zároveň i kondicioner Skikakai a med a musím chválit....u značky už určitě zůstanu...je to přesně to,co jsem hledala...včera jsem se barvila...tmavěhnědou barvou...přidala jsem jen trošku kondicioneru,horkou vodu a kakao...na hlavě jsem měla něco přes dvě hodiny a výsledek super...konečně žádné zrz odlesky...jsem moc spokojená...a jedna velká výhoda barvy Khadi taky je,že se z vlasů dostává mnohem lépe než henna Smile Takže za mě-rozhodně doporučuju....a při říští objednávce vyzkouším i šampon Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 82, 83, 84  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.