Khadí - henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 82, 83, 84  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a7d00f3bf5da0b93141cece0e54563edZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 3:27 pm    Předmět: Citovat

díky za tip, hodně mě tato kosmetika nadchla, určitě něco vyzkouším!

nebylo by lepší změnit název na Přírodní kosmetika Khadi? nejde jen o barvy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 2:21 pm    Předmět: Citovat

no mě trochu odrazuje poštovné..kvůli jedně věci ho platit Rolling Eyes takže asi odolám. Psala jsem si s paní z Cesty přírody, a ta říkala, že Khadi mít v sortimentu zatím nebudou, protože si ho syslí sami pro sebe pro web http://www.khadi-cz.cz/ Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 5:40 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
no mě trochu odrazuje poštovné..kvůli jedně věci ho platit Rolling Eyes takže asi odolám. Psala jsem si s paní z Cesty přírody, a ta říkala, že Khadi mít v sortimentu zatím nebudou, protože si ho syslí sami pro sebe pro web http://www.khadi-cz.cz/ Rolling Eyes


jj, o tom jsem taky slyšela Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 5:51 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
jj, o tom jsem taky slyšela Wink


Je to fakt škoda, protože mají velmi lákavé věcičky, s moc pěkným složením.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anyenne
0-7
0-7


Založen: 16.2.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 9:36 am    Předmět: Citovat

Ahojky zdravím všechny na foru.
Konečně se také mohu podělit o zkušenosti s kosmetikou KHADI. Mám šampon s růží a také voní tak nějak "staře". Vlasy jsou po něm krásně lehké. Používám i kondicioner shikaki a med a moc dobře vlasy rozčesat nejdou - i když kondiš alespoň voní . Very Happy . Ale přiznám se, že po šamponu mě také trošku svědí hlava. Zkusila jsem i barvy a těm bych dala velikou jedničku. Krásně překrývají šediny a barva drží. Když srovnám se chemií kterou jsem do teď používala, tak tahle barva kreje snad i lépe. Takže po prvním měsíci jsem s barvou velmi spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ikona
0-7
0-7


Založen: 15.9.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 11:21 am    Předmět: Citovat

Můžete se prosím více rozepsat o těch barvách? Zajmá mě tedy hlavně světle hnědá. Jak chytají, Vaše původní barva vlasů a konečný výsledek... Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anyenne
0-7
0-7


Založen: 16.2.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 11:41 am    Předmět: Citovat

Moje původní barva je taková světlejší hnědá. Barvila jsem se už spousty let různými odstíny od světlé po tmavší hnědou. Také jsem váhala jestli začít s henou, ale tahle barva si mne nějak přitáhla Very Happy . Barvila jsem dvoufázově,napřed ostínem HENNA-AMLA- JANTROPHA a na to jsem zkusila světle hnědou. V místě výskytu šedin se to odbarvilo na takovou hnědooranžovou, po té hnědé to maličko zhnědlo. Celkově je to do takové oranžovo hnědé, bála jsem se reakce okolí, protože zrzavou barvu jsem nikdy nenosila, ale tohle je taková hnědozrzavá (víc hnědá než zrz) a všem se moc líbila. Na koncích vlasů, kde jsem měla tmavěhnědou je to tmavěhnědé. Dneska chci zkusit tu ořechověhnědou a tu H-A-J tam jen přimíchám, abych zkrátila dobu barvení. Jsem zvědavá jestli i tak budou šediny zakryté.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ikona
0-7
0-7


Založen: 15.9.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 12:23 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za odpověď, zní to dobře. Je fajn, že jsi spokojená. Pište další zkušenosti s barvami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 2:23 pm    Předmět: Citovat

ikona napsal:
Děkuji za odpověď, zní to dobře. Je fajn, že jsi spokojená. Pište další zkušenosti s barvami.


já jsem také měla hennu s almou a jantropohou, dále tu ořechově hnědou a ta ej docela dost tmavá, tak to občas míchám jedna ku jedny s norální červenou, nebo dám jen obyč hennu červenou pro změnu, ted se chystám na světle hnědou. Mám doma i tmavě hnědou, ale určitě budu míchat. neb barvím také dvou fázově, že dá prvně hennu obyč nebo s amlou a jantropem a pak středně hnědá . můžete se podívat na výsledky -pak ještě nějaké přidám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 2:46 pm    Předmět: Citovat

Já teď použila Henna - amla - jantropha (ještě mám doma čistou hennu, ale ta půjde na hlavu až za měsíc). Jsem opravdu moc spokojená - barva je klasika - hodně tmavá zrz, postupem času půjde určitě do mahagonova, mám takový podklad. Ale jsem úplně moc spokojená s kvalitou vlasů, krásně pevné a husté (že by vlasům prospívalo i střídání henny? mám pocit, že jsou vlasy ještě lepší než minule po lamdě, asi budu střídat). Používám ještě čistou amlu této značky a taky velká spokojenost! Uvažovala jsem i o šamponu, ale nejsou na ně moc dobré reakce Sad Jo, jen je škoda, že té henny je jen 100 gramů, potřebovala bych v té krabičce 200... Jinak jsem hennu nechávala na hlavě 9 hodin přes den a nenechávala ji odstát (poprvé, jinak vždy nechávám...žila jsem v domnění, že je lepší odstát, ale třeba ne, jak tak koukám)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 82, 83, 84  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.