Khadí - henna
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 82, 83, 84  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c487c3b0635cd90af127b989651b6a75Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 8:19 pm    Předmět: Khadí - henna Citovat

Máte někdo zkušenost s těmito rosltinnými barvami? http://www.khadi-cz.cz/cz/e-shop/c11294/rostlinne-barvy-na-vlasy.html
Jsou opravdu čistě rostliné? Na tom si já zakládám, sama používám hennu lamda, ale chtěla bych vyzkoušet namíchat a tady se to přímo nabízí s indigem, almou či čistě tyto barevné směsy k zakoupení, dále mají i kosmetiku s ní zkušenost máte?
Děkuji moc za jakoukoliv odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 8:21 pm    Předmět: Citovat

No podle složení co píšou na těch stránkách asi jo... Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 8:43 pm    Předmět: Citovat

vypadá to dobře, asi bude potřeba to zkusit, nikdo to tu předtím nezmínil, myslím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 10:39 am    Předmět: Citovat

Děkuji moc za odpovědi, doufám, že se někdo najde, když ne tak já určitě koupím a napíši jak jsem spokojená, co se týče obsahu mě příjde úžasný všechy bylinky jsem si vyhledala a jedna super bylinky vedle druhé, která dělá dobře ne jen vlasům,ale i tělu. Věřím, že pravdu je bez chemie a vykouzlí i jiné odstíny než červené nebo více sytější. Koupím si pro začátek http://www.khadi-cz.cz/cz/e-shop/330853/c11294-rostlinne-barvy-na-vlasy/khadi-rostlinna-barva-na-vlasy-henna-26amp-3b-amla-26amp-3b-jatropha.html
má krásný obsah a už se nemohu dočkat, přikoupím i amlu a asi čisté indigo nebo.. mám chuť koupit vše a vyzkoušet všechno Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 11:13 am    Předmět: Citovat

NatalieH09 napsal:
Děkuji moc za odpovědi, doufám, že se někdo najde, když ne tak já určitě koupím a napíši jak jsem spokojená, co se týče obsahu mě příjde úžasný všechy bylinky jsem si vyhledala a jedna super bylinky vedle druhé, která dělá dobře ne jen vlasům,ale i tělu. Věřím, že pravdu je bez chemie a vykouzlí i jiné odstíny než červené nebo více sytější. Koupím si pro začátek http://www.khadi-cz.cz/cz/e-shop/330853/c11294-rostlinne-barvy-na-vlasy/khadi-rostlinna-barva-na-vlasy-henna-26amp-3b-amla-26amp-3b-jatropha.html
má krásný obsah a už se nemohu dočkat, přikoupím i amlu a asi čisté indigo nebo.. mám chuť koupit vše a vyzkoušet všechno Smile Very Happy


vypadá to,že bude taková kaštanová, ale složení je fakt dobré.

spíš se divím,že mají odstín světle hnědá, i když podle složení bych to tipla spíš na tmavě hnědou,ale je fakt možné,že našli takové poměry indiga a henny,že to není tak tmavé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 11:28 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
NatalieH09 napsal:
Děkuji moc za odpovědi, doufám, že se někdo najde, když ne tak já určitě koupím a napíši jak jsem spokojená, co se týče obsahu mě příjde úžasný všechy bylinky jsem si vyhledala a jedna super bylinky vedle druhé, která dělá dobře ne jen vlasům,ale i tělu. Věřím, že pravdu je bez chemie a vykouzlí i jiné odstíny než červené nebo více sytější. Koupím si pro začátek http://www.khadi-cz.cz/cz/e-shop/330853/c11294-rostlinne-barvy-na-vlasy/khadi-rostlinna-barva-na-vlasy-henna-26amp-3b-amla-26amp-3b-jatropha.html
má krásný obsah a už se nemohu dočkat, přikoupím i amlu a asi čisté indigo nebo.. mám chuť koupit vše a vyzkoušet všechno Smile Very Happy


vypadá to,že bude taková kaštanová, ale složení je fakt dobré.

spíš se divím,že mají odstín světle hnědá, i když podle složení bych to tipla spíš na tmavě hnědou,ale je fakt možné,že našli takové poměry indiga a henny,že to není tak tmavé.


Také jsem koukala, v čem je rozdíl, ale asi v tom poměru, dále jsem našla že mají na stránce krásný postup pro barvení a rady a tipy a zodpovězené časté otázky, mají to hezky napsané a také firma začala v české republice teprve od září takže proto asi žádný nezná.
No nemůžu se dočkat až příjdou penízky a vyzkouším na vlastní vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vikingovazena
41-80
41-80


Založen: 22.1.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 4:16 pm    Předmět: Barvy Citovat

Ahojky, já už mám doma hennu s amlou a jatrophou, šampon proti lupům neem, jasmínové mýdlo a růžovou vodu. Růžovka nevoní tak hezky jako od Purity Vision, ale uvidíme jakej bude mít účinek. Ostatní vyzkouším a dám vědětSmile)
Jo a je vidět, že je to novej obchod, o zakázníka se starají ukázkově, jeden den sem objednala (večer), druhý den dopoledne mi volala paní, že se moc omlouvají, ale jsou v jiném skladě, kde nemají mýdlo, takže jestli by mi vadilo, že to pošlou až další den, nebo že mi to pošlou bez mýdla a to pak dodatečně na vlastní náklady...a asi čtvrt hodiny jsme rozprávěli o henně a podobných věcech:-))a dnes už mám balíček doma a posílali mi ho dokonce dřív než jim došla platba ode mě....tak doufám, že se nezklamou v lidech a tenhle přístup jim vydržíSmile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 5:31 pm    Předmět: Re: Barvy Citovat

Vikingovazena napsal:
Ahojky, já už mám doma hennu s amlou a jatrophou, šampon proti lupům neem, jasmínové mýdlo a růžovou vodu. Růžovka nevoní tak hezky jako od Purity Vision, ale uvidíme jakej bude mít účinek. Ostatní vyzkouším a dám vědětSmile)
Jo a je vidět, že je to novej obchod, o zakázníka se starají ukázkově, jeden den sem objednala (večer), druhý den dopoledne mi volala paní, že se moc omlouvají, ale jsou v jiném skladě, kde nemají mýdlo, takže jestli by mi vadilo, že to pošlou až další den, nebo že mi to pošlou bez mýdla a to pak dodatečně na vlastní náklady...a asi čtvrt hodiny jsme rozprávěli o henně a podobných věcech:-))a dnes už mám balíček doma a posílali mi ho dokonce dřív než jim došla platba ode mě....tak doufám, že se nezklamou v lidech a tenhle přístup jim vydržíSmile)


Tak to je super, že jsou tak milý a ochotní až použiješ určitě dej vědět, já obejdávám v pondělí tak se těším jak malá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 10:11 am    Předmět: tak odzkouseno Citovat

tak mám odzkoušeno a super.. nemůžu vynachválati.. prvně jsem dala hennu s almou a jantropou a tak za dva dny na to přírodně hnědou - ta mě překvapila jak je tmavá ale super Smile vřele doporučuji!!!!! za mě je lepší jak od lamdy a jednání s paní je opravdu krásné Smile je velmi milá a zodpoví každou otázku Smile jo a přestala jsem přidávat olej prý stahuje barvu a nepustí barvu k vlasu a cítron také nepoužívám a super můžete mrknout do galerky a posudte sami
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 2:00 pm    Předmět: Re: tak odzkouseno Citovat

NatalieH09 napsal:
tak mám odzkoušeno a super.. nemůžu vynachválati.. prvně jsem dala hennu s almou a jantropou a tak za dva dny na to přírodně hnědou - ta mě překvapila jak je tmavá ale super Smile vřele doporučuji!!!!! za mě je lepší jak od lamdy a jednání s paní je opravdu krásné Smile je velmi milá a zodpoví každou otázku Smile jo a přestala jsem přidávat olej prý stahuje barvu a nepustí barvu k vlasu a cítron také nepoužívám a super můžete mrknout do galerky a posudte sami


je super že jsi spokojená Wink
ale olej rozhodně barvu nestahuje,právěže pomáhá, aby henna nezaschla a barvila co nejdýl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 82, 83, 84  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.