Zneužití platební karty
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e0e92ccbf67292a46534dd51e4a1f88bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 12:54 pm    Předmět: Citovat

Tak nic nebude. Někdo mi ukradl kartu a vybral z ní všechny peníze....
Vím, že se to sem nehodí, ale nevíte, jak mám postupovat? Mám zavolat na policii?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 12:55 pm    Předmět: Citovat

Ty lidi jsou takový ******!!! Jak to může někdo udělat??? Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 1:07 pm    Předmět: Citovat

Hlavně do banky a nechat jí zablokovat!!
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 1:30 pm    Předmět: Citovat

Už jsem volala. Stejně by mi ale ani nemali co vzít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 1:37 pm    Předmět: Citovat

No a novou kartu by ti vydali na jakém základě? Wink Musíš starou vrátit, nebo nahlásit její krádež/ztrátu. Já mám na učtě limit na vybírání i placení. někdy je to otrava, ale už mi kartu jednou ukradli. Když se to stane, nedostanou se aspoň ke všemu....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 2:12 pm    Předmět: Zneužití platební karty Citovat

Ahoj.
Co se mi dnes nestalo. Plánuji si veliké nákupy. Potřebuji zimní bundu, kosmetiku, dárek pro skorotchýni, tak se jdu kouknout přes internetové bankovnictví, kolik mám na účtě a jak se budu moct rozšoupnout. Když jsem viděla částku, myslela jsem si, že jsem se dostala na cizí účet. Bylo tam mínus. Okamžitě jsem se běžela podívat do peněženky na kartu a ona nikde! Evil or Very Mad Přes pohyby na účtě jsem zjistila adresu, kde ten super člověk platil mou kartou. Nedokážu ale pochopit, jak zjistil PIN? Dávám si na to veliký pozor.
Do banky už jsem volala. Přemýšlím, že bych zašla i na policii. Myslíte, že něco zmůžou?

Když už mě přešel brek, tak mám záchvat vzteku na naší hnusnou společnost! Jak to někdo může udělat? To s tím dokáže žít? Taky nejsem svatá. Přiznávám se, že jsem asi v 8 letech ukradla žvýkačky. Chtěly jsem s kamarádkou dobrodružství. V tom tentýž krámku jsem ale kupovala i něco jiného a protože mi bylo blbé, co jsem udělala, nechala jsem tam prodavačce o pár Kč víc. Rolling Eyes

Také se vám stala jakákoli krádež? Nemusí jít o platební kartu. Potřebuji vědět, že nejsem sama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 2:18 pm    Předmět: Citovat

V záchvatu vzteku, zlosti a breku jsem nebyla schopná přemýšlet. Cool Založila jsem o zneužití platební karty vlákno, abych zjistila, že takových je víc a že nejsem sama s mohly jsme si postěžovat na dnešní společnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 2:32 pm    Předmět: Re: Zneužití platební karty Citovat

Sariel napsal:
Ahoj.
Co se mi dnes nestalo. Plánuji si veliké nákupy. Potřebuji zimní bundu, kosmetiku, dárek pro skorotchýni, tak se jdu kouknout přes internetové bankovnictví, kolik mám na účtě a jak se budu moct rozšoupnout. Když jsem viděla částku, myslela jsem si, že jsem se dostala na cizí účet. Bylo tam mínus. Okamžitě jsem se běžela podívat do peněženky na kartu a ona nikde! Evil or Very Mad Přes pohyby na účtě jsem zjistila adresu, kde ten super člověk platil mou kartou. Nedokážu ale pochopit, jak zjistil PIN? Dávám si na to veliký pozor.
Do banky už jsem volala. Přemýšlím, že bych zašla i na policii. Myslíte, že něco zmůžou?

Když už mě přešel brek, tak mám záchvat vzteku na naší hnusnou společnost! Jak to někdo může udělat? To s tím dokáže žít? Taky nejsem svatá. Přiznávám se, že jsem asi v 8 letech ukradla žvýkačky. Chtěly jsem s kamarádkou dobrodružství. V tom tentýž krámku jsem ale kupovala i něco jiného a protože mi bylo blbé, co jsem udělala, nechala jsem tam prodavačce o pár Kč víc. Rolling Eyes

Také se vám stala jakákoli krádež? Nemusí jít o platební kartu. Potřebuji vědět, že nejsem sama.


Asi tam zkus zavolat, nejspíš záleží i kolik tam bylo peněz.
Každopádně by se tě vyptávali co kdy kde jak a pokud moc nevíš tak ti asi nepomůžou.
Bráchovi se stalo,že v bankomatu nechal peníze co vybíral. Jenže tady je malé město, a je tam kamera,tak mu paní z banky volala,ať si pro ně přijde,takže to dopadlo dobře.
Nejsou náhodou nějaké obchody,kde se pin nedává?Že se to jenom podepíše?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 2:41 pm    Předmět: Re: Zneužití platební karty Citovat

Doufám, že žádné takové obchody nejsou. Bylo by potom snadné, platit cizí kartou. Ani jsem se tím nesetkala, ale neříkám, že je to nemožné. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 2:55 pm    Předmět: Citovat

Tvůj brácha měl pořádné štěstí.
Mně se minulý rok stalo, že jsem našla 2x peněženku. Jednou to bylo před školou a po druhé ve městě. Ani by mě nenapadlo si ji nechat. Byla jsem ráda, že jsem udělala dobrý skutek. Měla jsem z toho radost a říkala jsem si, že se mi to jednou vrátí. Houby!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.