Zneužití platební karty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c020d5c7da421e1223eeb016f886dbfaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 7:59 am    Předmět: Citovat

Ještě bych měla napsat, že po celou dobu se mnou byl přítel, který mi byl velkou oporou a za to mu moc děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 8:02 am    Předmět: Citovat

panvicka napsal:
Ale samozřejmě že jsou obchody kde se PIN nedává! Například jenom co já vím, tak Lindex liberec, Kenvelo v hradci, benzínka někde před mladou boleslaví (nebo za?) Laughing atd atd. Platím kartou hodně často a tak bych hned věděla kam bych s cizí kartou šla Laughing Embarassed ne že bych to dělala, teoreticky...

A taky všechny internetové platby jsou bez PINU!! Na to nezapomínat Wink

Banka by ti měla pomoci, škoda, že sis toho nevšimla dříve Rolling Eyes


Jó a kdyby někdo řezal jazyky těm co lžou, tak mám docela upřímně problém Embarassed



Shocked Tak to he hrůza! Já kartou nikdy neplatím, tak jsem to nevěděla.

Není lež, jako lež. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 8:06 am    Předmět: Citovat

Možnost zjištění zůstatku v bankomu existuje už snad 10 let. Jak už jsem psala. Právě prto mám týdení limit. Už mi jednou kartu ukradli, s limitem co tam mám si může zůstatek výjíždět do aleluja Twisted Evil
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 8:13 am    Předmět: Citovat

Mám se ještě hodně co učit. Já mám studentské konto od ČSOB a tam je týdenní limit 15000Kč. Ještě, že tam aspoň není kontokorent.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 10:13 am    Předmět: Citovat

tak to je úplně kriminální příběh Sad
tak ať to dopadne dobře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 10:28 am    Předmět: Citovat

Když jsme včera sepisovali protokol, tak tam měli monitorn na kterém bylo několik pohledů z kamer. Dva pohledy tam byly na želář, kde někdo seděl. A co jsem zaslechla, tak to byl dlouho hledaný člověk. Připadala jsem si jako ve filmu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 2:04 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, mne sa stalo nieco podobne, sice mi kartu neukradli ale zneuzili ju cez internet --- stacila jedna platba na lush.co.uk , ktori nevedeli 4 mesiace ze boli pod hekerskym utokom a bolo vybavene ( koli tomu potom zaviedli paypal , este ze tak). V kazdom pripade ja som to riesila iba s bankou, nakolko studujem financny a IT audit bank vedela som presne ako banky funguju , a co mam pozadovat.

V tvojom pripade bude dolezite dokazat , ze peniaze si nevyberala z bankomatu ty, a ze v tom case si sa nachadzala niekde inde - ak teda spravne chapem a peniaze ti vytiahli takto. Potom ti banka nemoze zamietnut poziadavku na vratenie penazi. A v kazdom pripade v banke ti dufam dali spisat reklamaciu na dane transakcie a odporucam ti mat dokumentovane vsetko co v banke riesis, nech mas vzdy dokaz ze si tam bola, ze si riesila to a to a zapisuj vzdy meno zamestnanca s ktorym komunikujes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 2:56 pm    Předmět: Citovat

To je taky strašné.
V bance mi řekli, že mi žádné peníze nemohou vrátit, když pachatel použil PIN. Policie to už řeší. Vyžádá si záznam z kamery u bankomatu, kde byly peníze vybrány. Banka jim dá přesné info, v kolik byly vybrány a podle kamery udělají několik snímků, které mi ukážou, jestli toho člověka nepoznám.

Jo a máš dobré připomínky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 6:28 pm    Předmět: Re: Zneužití platební karty Citovat

Sariel napsal:
Doufám, že žádné takové obchody nejsou. Bylo by potom snadné, platit cizí kartou. Ani jsem se tím nesetkala, ale neříkám, že je to nemožné. Confused


Ahojky,je mě líto co se ti stalo je to hrozné!Bohužel je spousta krámu i benzínek kde nemusíš zadávat pin .Už sem se stím setkala docela často!Držím pěsti aby si to brzo vyřešila a dopadla toho dotyčného co to udělal.Je to fakt šílený jak jsou dneska lidi zlý a dokážou tohle udělat!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 7:21 pm    Předmět: Citovat

Možná bych i oželela peníze, ale ten princip! Dnes mi policie řekla, že je to trestný čin, tudíž to bude mít napsané v trestním rejstříku? Kdyby jo, tak z toho budu mít dobrý pocit, protože doufám, že člověka, který krade nikde nezaměstnají. Wink

Děkuji Pawluš za podporu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.