Zneužití platební karty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=79cbba233e835652e54a5d6db22aeceaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 7:51 pm    Předmět: Citovat

No nejdřív toho člověka musí odsoudit Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 7:53 pm    Předmět: Citovat

Sariel napsal:
Možná bych i oželela peníze, ale ten princip! Dnes mi policie řekla, že je to trestný čin, tudíž to bude mít napsané v trestním rejstříku? Kdyby jo, tak z toho budu mít dobrý pocit, protože doufám, že člověka, který krade nikde nezaměstnají. Wink



Víš, nechtěl bych Ti brát moc iluze, ale ten, co se "živí" tím, že krade, tak moc práci neshání, protože ví, že bezpracně se "vydělají " peníze podstatně rychleji a bez námahy a málo kdy bude chycen.... a v našem absurdistánu je to více jak jistota.... Embarassed Confused Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 8:32 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
No nejdřív toho člověka musí odsoudit Smile


Ještě se mi to nestalo a na kriminálky moc nekoukám, takže mi takové věci nedocházejí. Smile

To znamená, že půjdu k soudu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 8:34 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Víš, nechtěl bych Ti brát moc iluze, ale ten, co se "živí" tím, že krade, tak moc práci neshání, protože ví, že bezpracně se "vydělají " peníze podstatně rychleji a bez námahy a málo kdy bude chycen.... a v našem absurdistánu je to více jak jistota.... Embarassed Confused Crying or Very sad


Policie i já máme teorii, že je to mně velmi známá osoba. Aspoň na ní sedí všechny okolnosti. Snad se ale pletem. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 9:27 pm    Předmět: Citovat

Sariel napsal:
Možná bych i oželela peníze, ale ten princip! Dnes mi policie řekla, že je to trestný čin, tudíž to bude mít napsané v trestním rejstříku? Kdyby jo, tak z toho budu mít dobrý pocit, protože doufám, že člověka, který krade nikde nezaměstnají. Wink

Děkuji Pawluš za podporu.



Myslím, že práve u vás platí zákon , že ak sa nejedná o čiastku vyššiu ako 5 000 , tak to nie je trestný čin Crying or Very sad
v každom prípade si pozrem nejaké dokumenty ako funguje vaša čsobčka a dám ti vediet ako je to s tým pinom a reklamáciou a požadovaním vrátenia peňazí, dneska už nestíham , ale zajtra sa povenujem a v priebehu dňa ti dám vediet..

mne vtedy cez net ukradli 500 eur a už len z princípu som chodila do banky každý deň, sypala paragrafy, doniesla IP adresu z ktorej prebehla transakcia a otravovala som dovtedy kým peniaze nevrátili späť, v mojom prípade len 15 dní, keby som nebola taká papula nemám ich do teraz...základ je sa nebáť ozvať Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 11:05 pm    Předmět: Citovat

Mně policie řekla, že je to zpronevěra peněz, takže nezáleží na částce, jako u normální krádeže.

Kouknout se můžeš, ale nechci tě moc otravovat.

Kdyby mi ukradli 500 eur, tak jsem na prášky.. Naštěstí jsem tam neměla moc, protože jsem pár týdnů před tím trochu utrácela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 12:06 pm    Předmět: Citovat

No v ten moment ako mi prišla sms od banky som mala infarkt aj ja Smile
v každom prípade v banke požaduj jednoznačne spísanie reklamácie, pretože peniaze požadovať môžeš, na karty sa vzťahujú rozšírené poistenia, bez ohľadu na to, že použili tvoj pin - existuje XY spôsobov ako sa k nemu dostať mohli, počínajúč libanónskou slučkou, končiac tým že ti to odpozerali. Určite tam nabehni a spíš ju. držím palce


Naposledy upravil Eiddwen dne so listopad 05, 2011 7:02 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 12:27 pm    Předmět: Citovat

Ještě počkám pár dnů, jak si povede policie a pokud to bude vypadat, že se to nikam nepohne, zajdu tam. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.