Barva vlasů a povaha nositele
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=37bb5ffdccd5283125af22492bf69ae3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2013 12:47 am    Předmět: Citovat

Wendy_23 Arrow To zní jako fajn zkušenost a hlavně ti ta barva moc sluší Cool Též bych chtěla nějakou takovou (úplně nejlíp černou, ale to si absolutně neumím představit Sad ), ale furt se bojím Embarassed

Já mám, co se týče "povahy" nositele, asi tu nejhorší, vtipy o blondýnách umím nazpaměť Laughing
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Wendy_23
41-80
41-80


Založen: 4.9.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2013 4:16 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
Wendy_23 Arrow To zní jako fajn zkušenost a hlavně ti ta barva moc sluší Cool Též bych chtěla nějakou takovou (úplně nejlíp černou, ale to si absolutně neumím představit Sad ), ale furt se bojím Embarassed

Já mám, co se týče "povahy" nositele, asi tu nejhorší, vtipy o blondýnách umím nazpaměť Laughing


Myslím, že máš úplně nádhernou blond a navíc ti sluší, tak by byla celkem škoda ji barvit na černo ne?? Wink Pokud tedy dokážeš žít s těmi vtipy... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2013 5:14 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
Wendy_23 Arrow To zní jako fajn zkušenost a hlavně ti ta barva moc sluší Cool Též bych chtěla nějakou takovou (úplně nejlíp černou, ale to si absolutně neumím představit Sad ), ale furt se bojím Embarassed

Já mám, co se týče "povahy" nositele, asi tu nejhorší, vtipy o blondýnách umím nazpaměť Laughing

Tmavou si nedělej. Ta blond ti podle mě hrozně sluší. Byl by to nevratný krok i kdybys měla přeliv.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2013 5:38 pm    Předmět: Citovat

Děkuju, holky : ) Jo, taky myslím, že nebudu riskovat...stačí kochat se na internetu : )
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 6:04 pm    Předmět: Ohnivá :) Citovat

Já jsem přírodní barvou hnědovláska s takovým blond melírem. Jako děťátečko jsem byla blonďatá. Nějak jsem vlasy nikdy moc neřešila - bylo to něco, co jsem prostě měla odjakživa na hlavě (něco jako ruce na ramenou) , ale jak jsem se dostávala mezi lidi, začala mi moje barva vlasů vadit. Připadala jsem si hrozně průměrně a ohraně. Chtěla jsem změnit barvu na sytě červenou, nicméně se vyvrbila na vínovou + jsem chtěla černé konce. Stále mi to připadalo takové mdlé. Tak jsem vlasy nechala odbarvit a teď barvím hodně výraznou červenou, která se vymývá vždy do oranžova, černé konce mám stále Smile . Na afinku si občas dám rovnou oranžovou a to si potom připadám úúúžasně ohnivě Smile . Neskutečně se mi ta barva líbí, díky ní se vlasy staly ,, mými" a ne jen něčím, co mi jen vyrůstá z hlavy. A hrozně ráda se na ně dívám Smile !
Povahově jsem ,, furt " stejná - tvrdohlavá, mírně Very Happy drzá, miluji být středem pozornosti, ráda se vyblbnu, napadají mě opravdu ,, pestrobarevné " nápady a nesmysli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 11:50 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Rejža napsal:
Hnědozrzavá a různé typy středních hnědých barev - přírodních, nebo jim hodně podobných- na mě zase působí strašně příjemně, uklidňujíce. Taková barva přírody, elfů. Chemické hnědé se mi nelíbí.

A poznáte na lidech chemickou hnědou?


Tak je pravda, že někdy se to dá špatně rozeznat, ale u některých odstínů už to jde viditelně vidět. Je-li to šikovně nabarveno, bez fleků, s přirozenými odlesky, je to k nerozeznání. Ale většinou u těch podomácku barvených to poznám. Přece jenom, čím delší vlasy, tak tím větší fleky nebo vynechaná místa (hlavně když se člověk barví sám nebo pomáhá nezkušená kamarádka) a většinou to chytne o hodně tmavěji než má.

Krásný příklad je moje kamarádka, nevěděla chvílemi, co si tam dát. Jestli fialovou nebo červenou a nakonec to hodila na hnědo, ale odrosty měla do červena a konce zase do černa a uprostřed a sem tam u hlavy mezery s jejími odrosty. Hrozně zajímavé to bylo no Laughing.
Nejhorší jak se ty hnědé vymývají, tak ty konce jsou světlejší než zbytek hlavy, u moji černé to tak nejde vidět naštěstí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 11:50 am    Předmět: Citovat

Moje přírodní barva je taková ta tuctová, světle hnědá. Také se jí řídá "myší". Někdy v pubertě jsem zatoužila být tmavovláska, tak jsem se obarvila a od té doby nosím tmavě hnědou (až na krátké blonďaté a také černovlasé období). I když jsem z chemických barev přešla na hennu, barvu mám pořád stejnou.
I když se mi přírodní nebarvené vlasy na ostatních líbí, v téhle barvě jsem to víc "já". Mám pocit, že lépe vystihuje moji melancholickou povahu a kromě toho mi i víc sluší. Líbí se mi sněhurkovská kombinace světlé pleti, modrých očí a tmavých vlasů. Přijde mi, že blond barva ze mě dělá totální tuctovku a ta přírodní hnědá zase ošklivku. Vypadám v ní "vyblitě" a zvýrazní méně pěkné rysy v mém obličeji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 11:54 am    Předmět: Citovat

Judy napsal:
Moje přírodní barva je taková ta tuctová, světle hnědá. Také se jí řídá "myší". Někdy v pubertě jsem zatoužila být tmavovláska, tak jsem se obarvila a od té doby nosím tmavě hnědou (až na krátké blonďaté a také černovlasé období). I když jsem z chemických barev přešla na hennu, barvu mám pořád stejnou.
I když se mi přírodní nebarvené vlasy na ostatních líbí, v téhle barvě jsem to víc "já". Mám pocit, že lépe vystihuje moji melancholickou povahu a kromě toho mi i víc sluší. Líbí se mi sněhurkovská kombinace světlé pleti, modrých očí a tmavých vlasů. Přijde mi, že blond barva ze mě dělá totální tuctovku a ta přírodní hnědá zase ošklivku. Vypadám v ní "vyblitě" a zvýrazní méně pěkné rysy v mém obličeji.


Úplně jak kdybych to psala já Laughing Akorát já se barvím na černo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: čt květen 09, 2013 8:03 am    Předmět: Citovat

Já si myslím, že na mě blond sedí, ale i nesedí... o blondýnách se říká, že jsou jemné, romantické a citlivé, což taky o mně okolí říká, ale k atraktivnosti a přitažlivosti se už teda nehlásím Very Happy ... teda se aspoň o ni nesnažím (sukně, šaty, podpatky na mě téměř neuvidíte) a pozornost mužů si nijak neužívám, spíš je mi nepříjemná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: čt květen 09, 2013 3:13 pm    Předmět: Citovat

Podle mě ty předsudky taky dělaj hodně s lidským podvědomím. Já sama mám originálně takovou tu slovanskou neurčitelnou plavou co chvíli vypadá šedivě a chvíli nazrzle. Už od mala jsem chtěla být zrzavá, ale dostala sem se k tomu až teď. Ale moje postřehy z mojeho podvědomí, jak se s různou kebulí chovám -
Přírodní - normální průměrná osobnost
Tmavší červená - taková straašně divná sem byla (navíc sem měla krátký vlasy)
Růžová - prostě strašně ukecaná, nevycválaná, taková divoká, kdybych mohla, tak jí nosím pořád, ale není dovoleno...
Blond - prostě Mařen, tak mě zná snad každý - ale moc mi dle mojeho neslušela, byla sem vyblitá, nemohla nosit moc výrazné nebo tmavé barvy, chováním sem tak nějak znaivněla, trošku pomaleji mi všecko docházelo, když mi něco nešlo tak sem se ukecala, že to ta blonďatá kebule nebere a obecně, prostě blondýna jak ze všech popisů.
Zrzavá - tohle bude asi "moje" barva. Slušením si zas tak jistá nejsem, ale podle reakcí se hodně z nich domnívá, že to je moje hárošová barva (hlavněže mám blonďatý obočí Very Happy)
Trošku sem se tak změnila aj já, jako s každou z barev co sem na kebulici měla, lidé si mě více všímají, ale spíš kladně - s růžovou si spíš všímali s ne moc hezkým výrazem ve tváři, ta zrzavá je taková alternativní zářící barva, což ke mě sedí. Je to taková "lví hříva", zvlášť když jsem měla načesané kudrlinky na šlusku, s tou novou barvou se do vlasů vleje aj taková nějaká "barevná energie" nebo co. Teda mě to tak připadá.
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.