Vidíte svojí budoucnost?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=32e88170fc451ecd457ae18964af53d3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vidíte do své budoucnosti?
Ano, a většinou se to stane...
33%
 33%  [ 6 ]
Ano, občas ve snech a pak se to plní...
27%
 27%  [ 5 ]
Možná, a něčemu z toho věřím...
22%
 22%  [ 4 ]
Možná, ale nevěřím tomu...
11%
 11%  [ 2 ]
Ne, myslím, že to není možné...
5%
 5%  [ 1 ]
Ne, myslím, že je to celé hloupost...
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 18

Autor Zpráva
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 10:03 pm    Předmět: Vidíte svojí budoucnost? Citovat

Ahoj, chtěla jsem se Vás děvčata optat, zda jste nekdy některá viděla svojí vlastní budoucnost, či skutečnosti Vás samých se týkající.

Některé věci jsem opakovaně viděla a po mnoha letech se plní. Něco z toho mě i dost děsí....

Viděla jsem i co jsem měla asi udělat a neudělala a teď je to asi špatně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 10:08 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jestli úplně vidím budoucnost, ale už se mi několikrát stalo, že jsem se nějak rozhodla (nebo naopak nerozhodla) podle nějakého vnitřního hlasu, často šlo o věci, o kterých jsem v tom daném okamžiku absolutně nemohla tušit, jak v budoucnosti dopadnou, ale ten vnitřní hlas mi už tehdy radil dobře. Vždycky šlo o něco, co bylo buď v tu chvíli už důležité, nebo se to zdálo jako maličkost, ale časem z toho vyplynuly hodně důležité důsledky. Když dám na intuici, vždycky se mi to nakonec vyplatí, i když se v tu chvíli třeba zdá, že to není úplně nejlepší řešení.

EDIT: A nejlepší na tom je, že věřím v to, že svůj osud si člověk dělá sám svými činy. Nejde to s tím dohromady, ale nějak jsem se s tímhle nesouladem smířila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 10:45 pm    Předmět: Citovat

Mám určitou vlastnost, kterou bych mít nechtěla a která mě občas dost děsí.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 5:13 am    Předmět: Citovat

Mám někdy takové divné pocity, že vím, že se něco v ten den stane, ale nevím, kdy a co... ale stane se to... je to vždy nějaká nepříjemnost nebo úmrtí... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 6:19 am    Předmět: Citovat

No spíš mám takové úryvky, kdy se mi někdy něco zdá, třeba jak jdu nějakou cestou a pak i třeba za několik týdnů to prožívám a v tu chvíli, ten poct deja vu je dost silný... Každopádně ale poslední dobou mám pocit, že vidím občas do hlav lidí, včera jsem v šalině upozornila paní, aby si hlídala kabelku, protože jsem měla dost silný pocit, že kluk, co stál vedle ní, má chuť do té kabelky sáhnout..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 6:46 am    Předmět: Citovat

Nojo, taky se mi občas něco podobného stane. Ale nic mystického to není, prostě jen tahání informací z prostoru Smile Hmota, energie a informace jsou jen různé formy téhož, takže když je člověk správně naladěn, vytáhne si informaci která by se k němu konvenčními metodami dostat nemohla Smile

A věřit intuici jsem se už taky naučila. Problém ale občas bývá odlišit, jestli se jedná o intuici nebo jenom obyčejné malování čerta na zeď Smile Nicméně už jsem se několikrát dost spálila, když jsem nedala na varování intuice, takže teď si na to dávám mnohem větší pozor.
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 8:07 pm    Předmět: Citovat

Zahlasovala jsem pro Ano a vždy to vychází. Nesčetněkrát se mi zdálo něco co se mi ten další den událo. A já si pak říkala sama sobě, že přeci vím, že se to tak mělo stát a stalo se.
Prostě to jsou vize a nejenom ve snu. Nezřídka se mi stává, že se zamyslím a v tu chvíli vidím něco co se stane a ono se to opravdu vyplní v dalších dnech.
A jak píšete na pocity a intuici dávám velmi často a také velice často se tak rozhodnu správně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 9:07 pm    Předmět: Citovat

Díky všichni, co jste mi zde přispěli. Aspoň vím, že v tom nejsem sama, a že "vidět" je vlastně docela "normální"

Když jsem byla malá, opakovaně se mi zdálo, jak jsem dospělá. Stála jsem před zrcadlem a narostly mi vlasy. Vím co budu mít a že Rubikon nepřekročím a víc to nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 9:11 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Mám někdy takové divné pocity, že vím, že se něco v ten den stane, ale nevím, kdy a co... ale stane se to... je to vždy nějaká nepříjemnost nebo úmrtí... Sad



...ano, to je takové to: Ustup stranou! a vzápětí těsně vedle mě dopadla tuna sněhu ze střechy, větev ze stromu, a za zády se mi obrátilo auto na střechu.

...a říkám, ten nahoře mě má rád, Prostě mě musí milovat, jinak by mě tolikrát nezachraňoval...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 9:14 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Nojo, taky se mi občas něco podobného stane. Ale nic mystického to není, prostě jen tahání informací z prostoru Smile Hmota, energie a informace jsou jen různé formy téhož, takže když je člověk správně naladěn, vytáhne si informaci která by se k němu konvenčními metodami dostat nemohla Smile

A věřit intuici jsem se už taky naučila. Problém ale občas bývá odlišit, jestli se jedná o intuici nebo jenom obyčejné malování čerta na zeď Smile Nicméně už jsem se několikrát dost spálila, když jsem nedala na varování intuice, takže teď si na to dávám mnohem větší pozor.




Ano, velice souhlasím s tím Tvým druhým odstavečkem.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.