Lacno a kvalitne na vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=63ff6bd118425343536a662b02841481Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 6:45 pm    Předmět: Citovat

00dominka00 napsal:
Alterra ? to som este enpocula...hmmm na slovensku asi nemame vsetko to co na cechach ale yaujalo ma to serum na konceky od zn. Balea...neobsahuje silikony ????

Silikony tam jsou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 8:32 pm    Předmět: Citovat

Za sebe muzu doporucit Balea Professional Repair sampon (bez silikonu), Balea Professional Volume sampon (taky bez silikonu, ackoliv objem jsem nezaznamenala, vlasy umyl a neublizil) Balea cernorybizove (? Johanissbeere) serum na konecny (chytla jsem kdesi kdysi posledni ve vyprodeji a porad jeste narazove domatlavam, ale je mozne, ze mu jen zmenili nazev a obal a ja ho ted nemuzu najit), to silikony obsahuje, ovsem na konecky to pusobi u mne jako fajn prevence pred trepenim (pouzivam jednou za cas, kdyz si vzpomenu).

Z Alverde ujizdim na Henna+Oliva samponu a citronovo/merunkovem kondicioneru (nejlepsi vec na svete!)

Plus z DMka jeste sprej pro deti na rozcesavani vlasu Prinzessin Sternenzauber (v oddeleni detskych vyrobku, ruzova flasticka, neobsahuje silikony a presto se po nem vlasy cesou skvele, vune je na muj vkus trochu moc merunkove chemicka a sladka :/ ale co by clovek pro vlasy neudelal, ze)

Jinak serum na konecky, co nema silikony, vim jen o Alverde (tento rok se tusim objevilo v regalech, mam ho doma ale jeste jsem ho nezkousela, je otazkou, jak bude fingovat) Nicmene zastavam nazor, ze silikony obcas na konecky neuskoci, ba naopak, muzou spis prospet (konce se necuchaji, nekudlaji tudiz se vlasy tolik nenici, zatizeni je naprosto minimalni)

Tak snad to pomuze Smile

P.S. Jinak znacla Alterra je tusim vlastni znacka drogerie Rosmann
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 10:24 am    Předmět: Citovat

Jitt napsal:


P.S. Jinak znacla Alterra je tusim vlastni znacka drogerie Rosmann


Ano, je Smile Moc příjemný šampon, aspoň ten papájový s bambusem, má být na objem a už při mytí jsem cítila, že těch vlasů je jako by víc, možná objem fakt dělá, ale já je dost blbě suším, tak nemůžu čekat zázraky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
00dominka00
8-20
8-20


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 7:03 pm    Předmět: Citovat

tak rossmanna u nas nemame Very Happy aspon otom neviem...to je nefeeer Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolitta
21-40
21-40


Založen: 27.5.2011
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 7:53 pm    Předmět: otázka Citovat

Ahojte spomínate tu sérum na končeky od Balea,prosím Vás ako vyzerá obal,akej je farby?Lebo predtým mali v DM čučoriedkové sérum na končeky a to bolo skvelé no prestali ho vyrábať, ja ho stále hľadám no nikde ho nemaju a to čo je teraz sa mi po ňom rýchlo vlasy mastia........ Vopred dakujem za odpoved.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 7:55 pm    Předmět: Citovat

Tak to neviem ... ale skúšala si tekuté kryštály? .. .Tie sú na končeky najlepšie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 8:00 pm    Předmět: Re: otázka Citovat

Lolitta napsal:
Ahojte spomínate tu sérum na končeky od Balea,prosím Vás ako vyzerá obal,akej je farby?Lebo predtým mali v DM čučoriedkové sérum na končeky a to bolo skvelé no prestali ho vyrábať, ja ho stále hľadám no nikde ho nemaju a to čo je teraz sa mi po ňom rýchlo vlasy mastia........ Vopred dakujem za odpoved.

Je to taka mala strieborno-zlta krabicka s obrazkom hnedovlasej zenstiny. Very Happy Ak si prelezies DM-ku a najdes regal s Baleackymi vyrobkami, tak ho tam urcite niekde vyhrabes. Wink
To uplne vlavo. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 8:01 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Tak to neviem ... ale skúšala si tekuté kryštály? .. .Tie sú na končeky najlepšie.

a ty krystaly jsou levný? měla jsem za to, že to je docela drahý...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 8:03 pm    Předmět: Citovat

250kč, keď to pozerám vo vašej mene. Ale zasa takých 100ml kryštálov vydrží hrozne dlho ... a to som dávala denne do tých dlhých vlasov na celé dlžky plus na končeky a vydržal tak 4 mesiace.
Spotrebiteľkám tu na DV, ktoré majú svoje vlasy, teda dajú len na končeky aj to možno nie denne to môže vydržať aj 10 mesiacov kľudne.
A to už je sakra lacné nie? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 8:13 pm    Předmět: Citovat

najlepšie a najlacnejšie, čo na vlasy mám, je ricínový olej z lekárne 180g za 3 eurá. na pokožku hlavy aj na celé vlasy, kam sa hrabú nejaké masky Laughing a ako bonus, nejaký čas mi účinkuje aj na rast nových vlasov. spolu s hennou, ktorá teda nie je lacná ani náhodou, sú to moje najlepšie vychytávky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.