Co si letos přejete k Vánocům?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f7e9351a058f158f482c2fc7be38fd6fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Největší radost mi udělá:
vlasová kosmetika
8%
 8%  [ 3 ]
jiná kosmetika (pleťová, tělová)
2%
 2%  [ 1 ]
oblečení
5%
 5%  [ 2 ]
knížky
43%
 43%  [ 16 ]
parfém
8%
 8%  [ 3 ]
něco jiného
32%
 32%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 37

Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 8:27 pm    Předmět: Citovat

Já nějak nevím... Confused

Oblečení by se hodilo, ale to bych si buď musela koupit sama a někomu podstrčit, že...
Kosmetiku ne (a hlavně doufám, že to nikoho nenapadne!), max. něco na ekzém, co bych si sama nekoupila (i když ono je to ve finále fuk, jestli to mažu Indulonou nebo krémem za 500); parfémy taky ne, seženu si sama...
Asi si řeknu o pletené ponožky a termo ponožky... Využiju, samotné se mi kupovat nechce Rolling Eyes
Jediné, čím si jsem je jistá, je nějaký dobrý wok... (a pak by se taky hodil papiňák, ale ten si asi seženu sama...)
Nevím, letos mi nějak schází inspirace a vůbec chuť něco vymýšlet pro sebe, stačí pro ostatní...
Jo, mám ráda dárky, co někdo udělá, ale už strašně dlouho jsem nic takového nedostala, u nás se to moc nenosí a jediný cvok, co každoročně něco vyrábí, jsem byla vždycky já...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 9:33 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem se dozvěděla že mi chtěla polovička koupit k vánocům spodní prádlo (velikost si našel to obdivuju Smile )...ovšem sešlo z toho... přišel domu a říká, že teď už chápe proč chodím tak naštvaná vždycky když si musím koupit něco na sebe Razz byl ve dvou krámech v prvním mu řekli, že tak divný velikosti nevedou (nevim co je na 70E divnýho) a víc se s ním prodavačka nehodlala bavit a v druhém prý byla tak neuvěřitelně protivná, že jí poslal do háje a naštvaně odešel...no a teď ať mi báby protivný poradí co mám jinýho vymýšlet, když nic nepotřebuju Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 11:47 pm    Předmět: Citovat

asi najväčší poryv vianočnej nálady ma chytil, keď som dnes minula dosť veľa peňazí na novú podprsenku, pančuchy, pekné nohavičky, ponožky - PRE SEBA Very Happy (potrebovala som všetko a až potom mi napadlo, že to je echt vianočný nákup). ostatným neviem čo kúpim, nechce sa mi vymýšľať a chodiť po obchodoch (po tej dnešnej výprave som pol dňa spala Laughing ) a hlavne nemám veľmi za čo.

pre seba chcem aspoň pol roka kľudu a od všetkého/ých pokoj Very Happy a veľa kníh. a asi si kúpime s maminou nejaký parfém.

u nás to nejak neprežívame (a všetci známi vedia, že nemám rada sviatky, tak už roky nič nedostávam) a veci, kt sa potrebujú sa kupujú, keď sa potrebujú. na vianoce také väčšie veci, napr rodina mi prispeje na nový mobil, slúchatká etc. tento rok nič nepotrebujem a nechcem a nezaujíma ma to, tak som z toho zmätená Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 3:11 pm    Předmět: Citovat

Byla jsem dneska po druhé v Manufaktuře a musím říct, že tam člověk najde tipy na dárky pro své blízké... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ájulinka
81-160
81-160


Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 12:11 pm    Předmět: Citovat

No já určitě zase dostanu hromadu ponožek a kalhotek, ale kdyby to třeba Ježíška už omrzelo, tak bych se vůbec nezlobila za nějaké pěkné knížky =) Třeba od Eduarda Tomáše nebo něco podobného =) A foťáček by se mi taky hodil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 6:18 am    Předmět: Citovat

Ehm, keby ste naaahodou niekto nevedeli, co si priat, tak tu je tohtorocny tip kadernikov.

Arrow Nazvom clanku som bola nadsena, no pocas citania mi usmev z tvare akosi mizol a ku koncu mi az soufl prislo. Uprimne, niekto mi dat pod stromcek pramene na predlzovanie, tak ho nimi vysvacam, ze si tyzden nesadne! Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 6:41 pm    Předmět: Citovat

Ježiš, to jsou hlody Laughing Laughing

"Trendsetteri účesovej tvorby vrátane Igor Novosad Hairdesign sa zhodli, že sexi na žene je to, čo muž zvyčajne nenosí. Dlhé, krásne a zdravé, prirodzene pôsobiace vlasy."

Jako kdyby chlapi dlouhé vlasy neměli.. a že mají k nim dispozice daleko větší než spousta žen! O "neatraktivním copě" se raději nezmiňuji, asi bych se se svou neatraktivností měla zahrabat Very Happy Jinak je ale fakt na pozvracení, že tam není ani slovo o přirozeném růstu vlasů, jenom o prodlužování Rolling Eyes


Naposledy upravil Kathory dne út prosinec 13, 2011 9:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 6:56 pm    Předmět: Citovat

na tomto článku som sa včera smiala celý deň Laughing
škoda, že české osadenstvo dv.cz asi nepozeralo nikdy zmenáreň s týmto "skvelým" kaderníkom Rolling Eyes neviem, na čom si vybudoval takú priazeň médií, lebo strihať veľmi nevie, možno stačí len zahrkotať kosťami Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 9:57 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing
Díky za zlepšení nálady. Fakt jsem se pobavila. Hlavně nad tímto:

Pre dosiahnutie želaného efektu je potrebné pracovať s vhodným strihom aj farbou. Budúci rok sa žiadnych extravagantností nedočkáme. Späť je rafinovaná ženskosť a pôvab prirodzenej krásy

A vidím, že příští rok budem těžce IN. No teda. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 11:14 am    Předmět: Citovat

Sid, ty nejsi ráda kůl a in? Jdi divná Exclamation Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing A všecky si oblečem legíny, na to kraťasy pod prdel, síťované trička, štekle, i kdyby byl led a bundičku nad pas, aby všichni viděli naše ledviny. To bude teprva jízda Twisted Evil Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.