káď na kapry v srdci moravy
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=42210a4eb08c3760c1612e36e8dfb2e6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 11:45 am    Předmět: káď na kapry v srdci moravy Citovat

Bratři!
Sestry!
Spolubrňané!
A práglovští imigranti!

Není ta nová kašna na svoboďáku strašlivá?
Není to jen ohavná káď na kapry?
Bez nápadu?
Invence?
A Skácel to nezachrání?

Toto má být centrum svoboďáku, ergo brna, ergo Moravy (ergo světa, ale vysvětlete to pražákům!)?

Líbí se to prosím vás někomu.........?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 12:25 pm    Předmět: Citovat

Já byla na opraveném Svoboďáku poprvé před měsícem - a nelíbí se mi to...Je to smutné, nenápadité,strohé, placaté, divné -hlavně schází zeleň a lavičky Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 12:42 pm    Předmět: Re: káď na kapry v srdci moravy Citovat

Aha napsal:
Bratři!
Sestry!
Spolubrňané!
A práglovští imigranti!

Není ta nová kašna na svoboďáku strašlivá?
Není to jen ohavná káď na kapry?
Bez nápadu?
Invence?
A Skácel to nezachrání?

Toto má být centrum svoboďáku, ergo brna, ergo Moravy (ergo světa, ale vysvětlete to pražákům!)?

Líbí se to prosím vás někomu.........?



Podle mě je totálně hnusné celé to náměstí (omlouvám se rodilým Brňákům, ale fakt mi to tak připadá) a ta kašna mu nijak nepřidala Rolling Eyes Taková želva v Olomouci, to je něco jiného Wink Twisted Evil Vůbec Svoboďák mi připadá takový strašně holý, jenom takový prázdný plac, na kterém je rozestavěno pár laviček a ještě prostředkem jezdí tramvaj...To je taky paráda Rolling Eyes Rolling Eyes Confused Člověk aby si pořád dával pozor, jestli náhodou něco nejede Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 12:45 pm    Předmět: Citovat

Je to o ničem.Jenom betonová skruž,ale mě je to jedno.Svoboďák pro mě není místo kde bych seděl 3 hodiny a koukal se kolem.Zajdu tam jenom když něco potřebuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 12:46 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Je to o ničem.Jenom betonová skruž,ale mě je to jedno.Svoboďák pro mě není místo kde bych seděl 3 hodiny a koukal se kolem.Zajdu tam jenom když něco potřebuju.


No, nápodobně, většinou tamtudy taky jenom procházím. Nikterak mě neláká posedávat tam a dívat se... Ono taky není na co, že Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 1:20 pm    Předmět: Citovat

SOuhlas. Pro mne je to namesti taky o nicem. Ale ja su naplava, treba se to domorodcum libi........???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 1:33 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
SOuhlas. Pro mne je to namesti taky o nicem. Ale ja su naplava, treba se to domorodcum libi........???


Já jsem taktéž náplava Wink Razz S žádným domorodcem jsem o tom nemluvila... Confused Embarassed Tak nevím... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 1:34 pm    Předmět: Citovat

Moc moderní, moc studené a nezelené. A jestli bylo úmyslem, aby někomu něco řekl ten text... tak ať mi autor ukáže člověka, který si dal práci a celé to přečetl. By se mu z toho obcházení kolem dřív zatočila hlava Smile Tedy jestli si to dobře pamatuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 2:19 pm    Předmět: Citovat

Já jsem taky náplava. Ale mi se to líbí Embarassed Jenže možná je to jenom tím, že já se na to dívám trochu z jiného pohledu - jsem prostě ráda, že už je to konečně opravené. Že je tam nová dlažba a vypadá to tam celkem slušně. Ta zeleň mi tam chybí, ale třeba tam časem aspoň postaví takové ty obrovské květináče se stromkama (rozkopávat už to asi znova nebudou). Ale zas si myslím, že to není místo, kde by mohla být velká travnatá plocha jako třeba na Moraváku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 5:20 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Ale zas si myslím, že to není místo, kde by mohla být velká travnatá plocha jako třeba na Moraváku.


To ne, už kvůli tomu, že je tam každou chvíli zastánkováno nebo nějaká akce. Ale nějaké stromy by neškodily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.