Kde koupit kvalitní hennu v kamenném obchodě?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8dd90cbfedcb3a30507635d793ba275bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 5:37 am    Předmět: Kde koupit kvalitní hennu v kamenném obchodě? Citovat

Ahoj holky!
Potřebovala bych od vás nějaké tipy, kde v brně kupujete nějakou lepší hennu. Co jsem prošla drogérky, tak měli akorát Dmkovou, ta mi moc nechytá. Na netu jsem našla adresu na obchod v pasáži Omega na svoboďáku, ale žádný jsem tam nenašla, prý byl zrušen. Tak jsem po brně lítala a mokla zbytečně. Pro tentokrát objednám z netu (i když po zveřejnění článku o hennových pokusech mají všude hennu tazarine vyprodanou Very Happy) ..
Dík za brněnské i nebrněnské tipy Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 9:52 am    Předmět: Citovat

Já kupuju Lamdu a Hennecolor - Lamdu mají ve zdravé výživě v pasáži hotelu Slovan (dřív byl ten obchůdek v Modré pasáži u zastávky Antonínská) a Hennecolor mají snad v každé drogerii Jasmín (já chodím na Českou, hned vedle hodin). Pak ji mají i v obchůdku s bylinkama naproti staré radnici (tam ale nemívají všechny odstíny) a, pokud se nepletu, tak i v obchůdku se solnýma lampama a přírodní kosmetikou na Šilingrově náměstí (hned na rohu směrem k Zelnému trhu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 11:55 am    Předmět: Citovat

Juj, děkuju Smile budu muset vytáhnout mapu..
Ale kdyby ste některá věděla přímo o nějakým orientálním obchůdku, kde by se dalo vybrat z více druhů, bylo by to fajn... ale to asi chci moc - můžu být ráda že jde vybírat na netu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
allen24
81-160
81-160


Založen: 19.8.2010
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 12:28 pm    Předmět: Citovat

Když v Omega na Svoboďáku zrušili OrganicTime, tak mě tím dost naštvali Sad Jsem tam jednou šla pro šampon Lavera, který byl mou poslední záchranou a OrganicTime nikde... Stála tam čistírna Very Happy
Jinak nakupuju HenneColor taky v Jasmínu na České, a dále ji mají i v Jasmínu na Kobližné (odbočka ze Svoboďáku na Maliňák) - ale tady je asi o 3Kč dražší Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 2:30 pm    Předmět: Citovat

V tom kseftiku na Silingraku s tema solnyma lampama, tam vedou Hennecolor a Laveru (hennu urcite, maji tam od tech dvou znacek i dalsi veci ale nevim presne co) ... financne stejne jako Jasmin na Ceske u hodin (cca o korunu drazsi myslim). Ale zato tam moji hennecolor bordo maji vzdy (v Jasminu obcas neni)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 2:39 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
V tom kseftiku na Silingraku s tema solnyma lampama, tam vedou Hennecolor a Laveru (hennu urcite, maji tam od tech dvou znacek i dalsi veci ale nevim presne co) ... financne stejne jako Jasmin na Ceske u hodin (cca o korunu drazsi myslim). Ale zato tam moji hennecolor bordo maji vzdy (v Jasminu obcas neni)

Od Lavery tam mají určitě šampony a pleťovou kosmetiku. Mají tam i několik druhů kokosáku a celkem dost věcí od Saloosu (hlavně asi milion aromaolejů), je to celkově docela dobře zásobený obchod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portokali
8-20
8-20


Založen: 8.12.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 7:12 pm    Předmět: Citovat

Já mám ze všeho nejradši Lamdu a právě jsem nadšeně zjistila - jak tu bylo napsáno, že obchůdek z Modré pasáže nebyl zrušen, jen přesunut:) Snad to tam u Slovanu najdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 7:55 pm    Předmět: Citovat

Nevíte jestli v takových těch obchůdkách Batavia prodávájí hennu?
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanife
8-20
8-20


Založen: 5.4.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 10:25 pm    Předmět: kde koupit hennu Citovat

ahojky,
prosím je tu někdo z Brna? Aby poradil kde kupuje dobrou Hennu? chtěla bych vyzkoušet jiné než drogériové.
děkuji hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lea57
8-20
8-20


Založen: 16.1.2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 9:20 am    Předmět: Re: kde koupit hennu Citovat

hanife napsal:
ahojky,
prosím je tu někdo z Brna? Aby poradil kde kupuje dobrou Hennu? chtěla bych vyzkoušet jiné než drogériové.
děkuji hanka

Já se chystám do nové prodejny v "EBBY zdraví a krása" v centru Brna, na Kozí ulici 8, prodávají tam hennu Khadí a má tu dobré ohlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.