Co s "anténkami"?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f0976a85e4df313ae09369d30d3d85f2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
thel
161-320
161-320


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 12:19 pm    Předmět: Citovat

Já mám takový podrost po celé hlevě, ale nějak jsem se s nimi za ta léta sžila... Jen nad ušima mi rostou takové hřebíky, že to vypadá jak pejzy Confused
_________________
Ignoti nulla cupido...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 12:20 pm    Předmět: Citovat

No jooo, anténky... nejhorší jsou v den mytí, to mi stojí kolmo u hlavy a vypadám jak Křemílek. Laughing Ovšem nestěžuju si, jak píšou děvčata, je to znamení, že nové vlasy rostou! Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 7:11 am    Předmět: Citovat

Můj nejlepší zážitek s anténkama: udělala jsem si přes noc ponožkáč na vrcholu hlavy, abych měla vlny a objem. Obojí bylo dobrý, ale co to udělalo s těma anténkama - otočily se kolmo proti směru růstu, takže jsem vypadala jako po zásahu elektrickým proudem Laughing Ani po uhlazování vším možným si nelehly, takže jsem potupně musela sáhnout po široké šátkočelence, abych to nějak zakryla. A večer, když už objem i vlny byly dávno pryč, tak ty anténky tam byly furt Laughing
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 9:41 am    Předmět: Citovat

Haha mám svatozář. Včera jsem musela vyrazit s drdolem. A v metru koukám na odraz ve dveřích - kolem celého obličeje 10cm podivného chmíří, to samé vzadu na krku leží na šále. No sranda. Tak buď začínám být svatá nebo si zakládám na lví hřívu. A když v metru zafouká, to je teprve sranda. Přišla jsem na jednání a pořád si ulízávala vlasy dlaněmi, jako blázen s tikem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 11:34 am    Předmět: Citovat

V poslednom case si vsimam, ze mam po celej hlave zopar asi 10cm dlhych neupravitelnych anteniek. Ze vyzeram ako neuspesny elektrotechnik by mi ani tak nevadilo a ak by to boli nove vlasky, bola bych len rada...
Ale napadlo ma - co ak to su ulomene starsie vlasy? Shocked Obcas nejaky vazne vytiahnem, ked nedavam pozor s flexkou alebo tak... Cize mam docela dilemu, neviem ci sa tesit, ze to rastie, alebo trepat hlavu o stenu, ze s nimi zaobchadzam ako prvotriedny sadista. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 11:43 am    Předmět: Citovat

Zlatushiq: Koukej na to z te lepsi stranky Wink Uz jen proto, ze kdybys skutecne skubala svoje vlasy flexkou, tak by to nebylo "obcas nejaky vytahnu" ale "kazdou chvili mi v ni zustane pul skalpu" Wink Vlasy padaji prubezne cely den a treba se do te flexky chytaji ty, ktere mas na obleceni nebo tak Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 11:53 am    Předmět: Citovat

Ne-ne, ja praveze obcas aj citim, ze sa mi tam nejaky zasekne a ja ho omylom v polke dlzky vysklbnem. Sad
Chudata moje, maju otrasnu majitelku. Crying or Very sad
(Ale tak zase tie 5cm antenky do flexky nedociahnu - tym verim, ze su to novorasty. Laughing)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 11:55 am    Předmět: Citovat

Tolik by sis jich flexkou určitě neudělala Wink ja si taky občas přervu vlas jehlicí, ale opravdu nevěřím tomu, že bych z toho měla hlavu plnou 5-12cm dlouhejch vlasů a dokonce novou ofinu. Vlasy prostě průběžně rostou znovu a znovu Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]


Naposledy upravil * dne čt červen 28, 2012 12:02 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 11:59 am    Předmět: Citovat

Okay, dakujem za uistenie. Smile
Ked proste... Clovek sa snazi dat im to najlepsie a po tolkych pokusoch a ziadnej odozve sa mu uz ani nechce verit, ze by nieco fungovalo a nove vlasy zacali skutocne rast vo vacsom. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucietka
0-7
0-7


Založen: 5.9.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt září 05, 2013 12:25 pm    Předmět: "Anténky" na hlavě Citovat

Ahoj všichni,
mám vlasy do půlky zad. Myji je šampony Wella na zníčené vlasy, po umytí používám olejíček od půlky vlasů ke konečkům. Konečky jsou v pořádku. Bez úpravy mám vlasy nic moc, takže si je buď vysuším difuzérem a nebo žehličkou vyžehlím. A to je ten problém, vždy mám na hlavě takové ty malé anténky, krátké vlásky, co mi lítají všude kolem hlavy Sad u difuzérování to není samozřejmě vidět, ale žehlení mám raději..snažím se vršek hlavy a ty anténky navoskovat, ale úspěch tak na 15min. Nevíte co na to? Díky a jestli to tu už někde je, tak se omlouvám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.