Nutricap

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=33eeac7164cf0609989751caa973b936Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 4:27 am    Předmět: Nutricap Citovat

Ahoj, ráda bych načala tohle téma a zeptala se co říkáte Nutricap. Tahle řada začala mít i šampon proti vypadávání vlasů, tak by mě zajímalo jestli jste ho náhodou některá už nevyzkoušela. Ovšem předpokládám, že asi ne, mám dojem že s vypadáváním vlasů zde na fóru moc lidí problém nemá. Dřív dělali Nutricap jen takový žlutý na výživu vlasů a ten prý byl super a teď mají i speciální na to vypadávání, tak bych ho ráda zkusila. Mají i tabletky proti padání vlasů a o těch vážně uvažuji že zakoupím, obsahují pro vlasy opravdu důležité složky. Takže máte někd s Nutricapem zkušenosti? Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 5:15 am    Předmět: Citovat

Koukám, že Nutricap asi ještě nikdo nevyzkoušel Smile, zatím žádná odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krejdej
0-7
0-7


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 12:32 pm    Předmět: podpora růstu vlasů Citovat

ja osobne mam velmi dobrou zkusenost s kapslemi Nutricap. je nekolik druhu (na vlasy a nehty, pro zeny od 50 ti let veku atd.) ja mam Nutricap Anti-chute. Je urcen pro omezeni vypadavani vlasu. Musim rict ze jsem s nim opravdu spokojena. uzivam ho tedy teprve po treti v zivote. je to baleni na dva mesice. ale prodavaji myslim i na mesic nebo snad nejake baleni i na tri mesice. Je to z francie. u nas se to ale da taky sehant. v lekarne to vetsinou nemaji skladem, takze objednavam a mam to tam vzdy hned druhy den. prodavaji i sampony Nutricap. ale na moje ultrajemne vlasy to pusobi spis jako zplihovaci sampon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luciek
21-40
21-40


Založen: 23.9.2009
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 6:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak s novým nutricapem zkušenosti ještě nemám. Zrovna nedávno jsem objevila, že ho opět dělají a dovážejí k nám. Před časem - je to asi víc jak rok jsem ho scháněla a bylo mi řečeno, že se už k nám nedováží. Před lety mi opravdu hodně padali vlasy a tento šampon mě velice pomohl. Byl opravdu supr. Tak vyrazím do lékárny a koupím si hned šampon a pak dám vědět jak jsem dopadla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krejdej
0-7
0-7


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 8:15 pm    Předmět: nutricap Citovat

tak to ja prave presne pred mesicem zjistila, ze to stahujou z prodeje. nejen u nas ale i ve francii, kde se to vyrabi.. sampony jsou teda sand nadale v prodeji, ale ty kapsle, ktere mi opravdu pomahaly, ty jsou asi nadobro pryc Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luciek
21-40
21-40


Založen: 23.9.2009
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 10:21 pm    Předmět: Re: nutricap Citovat

krejdej napsal:
tak to ja prave presne pred mesicem zjistila, ze to stahujou z prodeje. nejen u nas ale i ve francii, kde se to vyrabi.. sampony jsou teda sand nadale v prodeji, ale ty kapsle, ktere mi opravdu pomahaly, ty jsou asi nadobro pryc Shocked

Můžu se zeptat, proč ho stahují? Já jsem právě před týdnem zjistila, že se opět sem dováží. Koukala jsem na stránky nutricap.cz a tam ho zatím prodávají. U nás v lékárně mají kapsle, ale nemají šampon. V jedné lékárně mi řekli, že by mi ho objednali, ale v druhé říkali, že mají jenom kapsle a šampon nelze objednat, protože se k nám nedováží. Tak jsem z toho tak trochu jelen. Chtěla jsem si ho objednat přes internet, ale teď, když čtu, že se stahují tak ho asi objednávat nebudu. Nerada bych, aby mi vypadali i ty zbytky vlasů - zrovna teď mi docela dost padají
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krejdej
0-7
0-7


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 10:39 pm    Předmět: nutricap Citovat

aha, tak mne naposled v lekarne (asi pred mesicem nebo dvema) prave rekli, ze uz se to snad ani nevyrabi.. moje sestra byla na dvou tydenni tour po francii a jelikoz vedela jak moc nutricap shanim, obesla v kazdem meste, ktere navstivili nekolik lekaren.. az v te posledni meli jeden z poslednich kusu, ktery mi privezla. ale prave tam ji rekli, ze se nutricap z prodeje stahuje.. tak mozna si to rozmysleli Smile
jinak si to urcite objednej, vzdyt to staci brat 2x do roka. a prave snad na podzim a na jare (kdy vlasky padaji vice) se ma nutricap papat.
aspon ja jsem to tak praktikovala a na tech mych "chudinkach" to bylo znat
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 10:45 pm    Předmět: Citovat

všechny vitamíny a minerály na podporu růsti vlasů "stačí" brát 2x do roka. nejen NUtricap Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.