stahovač
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=79d7ab6173ba272e55d558bd6bfdcf69Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 11:13 am    Předmět: Citovat

Tyrkenit: Já jsem včera byla ve velkých obchoďácích v Shoping parku, OF Futuru i v NC Kr.Poli, ve všech je Tesco a DM drogerie. Všechno jsem obešla a stahovač neměli ani o něm neslyšeli a to o žádné značce. Jediný stahovač jsem našla v Tescu na nádraží a prodavačka tvrdila, že prodávají jen jeden druh. Na krabičce bylo napsáno, že na více vrstev barvy se má použít extra, který jsem nesehnala.


Déscantes: Z obchodu mi teď odepsali, že zboží skladem není i když na jejich stránkách měli uvedeno, že je. Po tom, co jsem znova načetla stránku, se políčko skladem záhadně změnilo na dodání za 7-14dní Very Happy
Také psali, že ostatní stahovače obsahují peroxid a amoniak, tak tam nejspíš bude taky. Přitom třeba B4 remover neobsahuje peroxid nebo amoniak. U té Subriny je pouze uvedeno, že neobsahuje bělidla. To je jako peroxid? Tak už jsem z toho na nervy. Confused Sad Evil or Very Mad
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 11:17 am    Předmět: Citovat

Oni psali že ostatní stahovače obsahují peroxid a amoniak? Shocked Vždyť to by v nich vůbec nemělo být, protože jinak by to nebyl stahovač, ale zesvětlovač.
Já bych jim asi po tomhle nevěřila ani slovo a sehnala si někde na netu ten B4 Remover, když v něm to není na sto procent.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 11:21 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Oni psali že ostatní stahovače obsahují peroxid a amoniak? Shocked Vždyť to by v nich vůbec nemělo být, protože jinak by to nebyl stahovač, ale zesvětlovač.
Já bych jim asi po tomhle nevěřila ani slovo a sehnala si někde na netu ten B4 Remover, když v něm to není na sto procent.


Jejich email
Dobrý den.
My máme skladem od Vitalitys a od Blacku a oba v nějaké formě peroxid
obsahují
Přeji pěkný den
Tomáš PAVELKA - HairCosmetics

Právě ten B4 mají v jednom jediném obchodě na netu ale extra není skladem. Bude koncem příštího týdne - SNAD.
Ale taky mě zarazilo, proč stahovač má peroxid....
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 11:26 am    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
oba v nějaké formě

Bože, to je zas informace.
Kdyby si aspoň přečetli to složení, než tohle sdělí zákazníkovi Rolling Eyes profesionalita jak brno.

Tam může být třeba 0,005 % nebo tam může být 10%...to nikdo nezjistí, bez složení. U nich bych asi nenakupovala, když nemají páru, co prodávají, a ani se nesnaží to zjistit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 11:30 am    Předmět: Citovat

Asi se na to vykašlu, nechtěla bych si na hlavu plácnout 10ti% peroxid. Snad ho v tom druhém obchodě budou mít brzo skladem.
A díky za rady.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 11:37 am    Předmět: Citovat

To byl jenom příklad, kdo ví co v tom je a kolik, je lepší počkat na ověřený nákup, protože člověk nikdy neví Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 11:44 am    Předmět: Citovat

zetonek: To je zvláštní... Asi ti to není souzeno Very Happy

A je tu někdo komu to barvu odstranilo úplně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 11:45 am    Předmět: Citovat

JJ, vlasy mám jen jedny a rostou mi hooodně pomalu Very Happy , počkám si na B4 color remover. Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 11:47 am    Předmět: Citovat

Very Happy teď jsem položila telefon, volala jsem do ostravského Tesca. Ptám se, jestli mají B4 remover, přepojili mě, a ženská co má asi na starosti drogerii naprosto otráveným hlasem řekla, že neví, že tohle rozhodně nemají a ať si zajdu do DM. Laughing
Říkám, že v Brně ho mají, tak jestli náhodou netuší, v kterém jiném Tescu by se to dalo na Moravě sehnat. Odpověď:
"To já nevim, to vám nepovím." Konec hovoru.
---
Volala jsem tam, že mě prostě jen zajímalo, zda to vůbec někde vedou...asi jen v Praze a v Brně nebo na pár dalších místech, ale ve většině obchodů ne. No sranda.
B4 mi začíná připadat jako nějaké malé mýtické Eldorádo, pořád se o tom mluví, všichni o tom ví, ale skoro nikdo na něj nenarazí.


Naposledy upravil Déscantes dne čt únor 23, 2012 11:51 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 11:50 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Very Happy teď jsem položila telefon, volala jsem do ostravského Tesca. Ptám se, jestli mají B4 remover, přepojili mě, a ženská co má asi na starosti drogerii naprosto otráveným hlasem řekla, že neví, že tohle rozhodně nemají a ať si zajdu do DM. Laughing
Říkám, že v Brně ho mají, tak jestli náhodou netuší, v kterém jiném Tescu by se to dalo na Moravě sehnat. Odpověď:
"To já nevim, to vám nepovím." Konec hovoru.
---
Volala jsem tam, že mě prostě jen zajímalo, zda to vůbec někde vedou...asi jen v Praze a v Brně nebo na pár dalších místech, ale ve většině obchodů ne.


Jsi hodná, to jsi nemusela voalat Smile
Já přemýšlím, jestli nezkusit ten obyč. Zase aby vůbec nějak zabral. Zítra mám jít přítelovi na promoci, bude se tam fotit a já půjdu dvojbarevná. Paráda. Confused
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.