stahovač
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=173c19f1dfa29d9f71acbda1328dbe5eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonni
0-7
0-7


Založen: 8.10.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 4:10 pm    Předmět: Colour B4 Remover Citovat

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s týmto "odfarbovačom". A ak máte, tak či Vám to nezničilo vlasy, alebo nejako poškodilo. A jedna malá otázka, farbila som sa hennou, tak či by mi ju odfarbilo. Že či by mi náhodou neostala na hlave, ďakujem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2012 7:36 pm    Předmět: stahovač Citovat

Udělá ten stahovač něco s přírodními vlasy? Chtěla bych tu barvu trochu stáhnout, ale mám odrosty a nechci, aby z toho byly nějaké vybělené..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2012 7:46 pm    Předmět: Citovat

Stahovač stáhne z vlasu jen chemický pigment.
Takže s odrosty by neměl udělat nic, on se ale stejně na odrosty nenanáší.
Nanese se jen na barvené vlasy, musí ho být dost ať je vše pokryté, pak se nechá působit a občas během působení je dobré ty vlasy trochu promnout prsty a rozmístit to všude.

Většinou v sobě ty stahovače mívají "stopku", to znamená, že přestanou třeba po půl hodině působit. Vlasům neublíží, ale zase jak které, já jsem měla jeden od Maximy ( italská značka) a ten byl výborný, ale na Efasor od Lorealu jsou stížnosti, že může ničit, takže záleží i na značce, se kterou kadeřnice pracuje, nebo co si koupíš - přes internet jde stahovač objednat.
Většinou se pomocí stahovače člověk dostane na světlejší odstín, a jde to často dozrzava, i když se tvrdí že by nemělo, ale prostě to tak je.

Je to daleko šetrnější než klasický zesvětlovač na vlasy, ale taky to funguje jinak, vymývá to jen chemický pigment, samo o sobě to nezesvětluje (právě na rozdíl od toho zesvětlovače- ten žere všechno-jak chemii tak vlastní vlasový pigment).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2012 8:31 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Stahovač stáhne z vlasu jen chemický pigment.
Takže s odrosty by neměl udělat nic, on se ale stejně na odrosty nenanáší.
Nanese se jen na barvené vlasy, musí ho být dost ať je vše pokryté, pak se nechá působit a občas během působení je dobré ty vlasy trochu promnout prsty a rozmístit to všude.

Většinou v sobě ty stahovače mívají "stopku", to znamená, že přestanou třeba po půl hodině působit. Vlasům neublíží, ale zase jak které, já jsem měla jeden od Maximy ( italská značka) a ten byl výborný, ale na Efasor od Lorealu jsou stížnosti, že může ničit, takže záleží i na značce, se kterou kadeřnice pracuje, nebo co si koupíš - přes internet jde stahovač objednat.
Většinou se pomocí stahovače člověk dostane na světlejší odstín, a jde to často dozrzava, i když se tvrdí že by nemělo, ale prostě to tak je.

Je to daleko šetrnější než klasický zesvětlovač na vlasy, ale taky to funguje jinak, vymývá to jen chemický pigment, samo o sobě to nezesvětluje (právě na rozdíl od toho zesvětlovače- ten žere všechno-jak chemii tak vlastní vlasový pigment).


Super,děkuju. Nebyla jsem si jistá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 1:52 pm    Předmět: stahovač Citovat

Tak jsem taky stahovač vyzkoušela! Hlavně proto, že už ani nevím, jak moje přirozená barva vypadá a to je docela smutné Very Happy A taky proto, že všem, co mají nebarvené vlasy závidím - je to už skoro rarita..
Stáhla jsem takovou zrzavo hnědou a vzniklo z toho něco, co by mohlo vypadat jako moje přirozená barva, ale s nádechem do měděna... je to dost zvláštní. Jestli má někdo zájem, můžu později i dodat foto. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 1:55 am    Předmět: Citovat

mne efasor dost znicil vlasy- resp strasne vysusil a stali sa, hlavne konce ooomnoho krehkejsie.hneda mi chytila na total cierno. je pravda, ze som to robila na viackrat bo som sa bala ako to vlastne bude stahovat, tak mozno preto. v kazdom pripade to vlasy neodpalilo, nastastie, ale spamatavali sa tak rok s intenzivnou starostlivostou, odtien mam podobny dorastajuciml ako tak az po x henovaniach. stale je tam velky rozdiel v kvalite s tymi, co dorastaju, konce som musela stale dostrihavat, velmi vysusene, extremne sa nicili. ale zas rastli stale rovnako rychlo talze nebolo to ako po nejakom sialenom chemickom odfarbovani, teda co sa pokozky tyka.v kazdom pripade by som to teraz robila tak, ze by som efasor dala raz a nechala dlhsie - myslim, ze skody by boli mensie, a je pravda, ze to potom ide ro rysava, hrdzava. ja som tym startila takych 10-15cm, tie ostatne - teda momentalne od pliec po podpresenku to sa uz po tej regeneracii da celkom slusne. tot moja skusenost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 9:47 am    Předmět: Citovat

Na Efasor je stížností hodně. Byl to jeden z prvních vyvinutých stahovačů - před těmi x lety - horká novinka, tehdy to bylo něco převratného, bohužel doba pokročila, dneska už je spousta stahovačů lepších, modernějších, šetrnějších, ale Efasor zůstal takový jako na začátku ( možná ho přece jen nějak inovovali, ale poznat to podle referencí moc nejde) - od dob Efasoru se drží to, že stahovač ničí, není to pravda, ničí jen některé a mezi nimi Efasor, na něj je na netu nejvíc stížností, podle mě je to zastaralý stahovač.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 1:59 am    Předmět: Citovat

descantes, keby som tak toto bola vedela Crying or Very sad ja som totiz ani netusila, ze nejake stahovace su Embarassed . nikdy som sa totiz predtym nefarbila, takze som to ani nepotrebovala riesit.myslela som, ze sa to da len drasticky peroxidom a potom v kadernick potreb poradili toto, akoze super vecicka, ktora s vlasmi nic zle neurobi.....no co uz, ako vravim hlavne, ze to vlasy neodpalilo, ako sa to stavalo po tych sialenych peroxidoch. a ak by som ta poprosila, napisalal by si nejaku osvedcenu znacku, teraz som sice na hene a dusujem sa, ze farba tak skoro ee, teda pokym mi hena chyta na sediny, ale jeden nikdy nevie aka mania pride na cloveka, tak nie je na zahodenie mat info po ruke Wink a dakujem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 9:13 am    Předmět: Citovat

Jasně, to člověk nikdy nemůže vědět, co se stane Sad vždycky je to risk.
Maximálně šetrný mi přišel stahovač Remover - italská značka Maxima. Smile
Vlasy absolutně nepoškodil a hladce stáhl několik vrstev černé na světle hnědou do zrzava.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 1:14 pm    Předmět: Citovat

super, dankeschon Smile akurat mamina vravela, ze by chcela tu farbu, co ma zjemnit a ist do popolavejsej, takze sa ho pokusim zohnat Smile . no a aj pre mna aspon budem vediet, bo mi povedali, ze mam asi take vlasy, ze mi hnede farby budu aj v buducnosti chytat na cierno a ze budem muset hladat co im ulahodi, tak aspon keby daco si ich nedonicim a nebudem mat totalne nervy, ze co si s tym potom pocat. a prosim ta este, ten sa tiez miesa s vodou ako efasor, alebo na henten efekt co si dosiahla, si ho miesala s peroxidom? ja mam z tych peroxidov slusny strach Embarassed ...vdaka a prepac, ze tolko otravujem Embarassed pekny den Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.