stahovač
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=76e4057e6142da2165fe1f6b6bf33559Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2015 8:34 pm    Předmět: Citovat

lentri napsal:
ahojte, (chápu, že tohle téma je starý, ale mezitím třeba někdo přišel na něco nového) taky se chci zkusit zbavit henny Smile barvim se khadi na zrz mám 2 nánosy + podtim zbytky chemie ... dneska jsem postřikovala citronovou šťávou, ale nezdá se mi, že by s tim něco udělala :/
jinak jsem dělala i zábal z kokosáku a taky mi přijde že nic :/
vlasy teď mám hnědé s odlesky zrz a chtěla bych svojí špinavou blond .. (galerie)
pokud bude mít někdo něaký nejlépe ozkoušený rady (stejný typ henny atd. buď se mi to zdá nebo přijde že khadi se v tomhle od jinych henn lisi)
už si dělám seznam co zkusím ale ještě mě zajímá co mi k tomu napíšete Smile Very Happy


Ahoj, ja som rped týždňom akurát sťahovala hennu(medenú, čistú, asi okolo 10 vsrstiev) sťahovačom B4 z drogerky...smrdelo to jak zkazené vajcia a mala som pocit že mi to nezmizlo ani po druhom mytí šamponom :DDD ale to je vedľajšie...ono stiahlo mi to vrstvy, ale viac tie tenké...konce(pozostatky chémie a henny) a pri hlave sa mi zväčšili odrasty a orange sa zmenil viac do žlta alebo takej veľmi svetlej zrz...a pár prameňov aj po dlžkach stiahlo, ale tie najtmavšie miesta sú stále pomerne tmavé...aj keď nie až tak....teraz som si kúpila šampon more blonde, uvidím čo to urobí (sťahovač už druhý raz riskovať nebude) a idem to skúšať kamilkami...a iba dlžky...už som tiež skúsila snáď všetko a asi mám hennu v ldžkach už jednoducho zažratú do mojich vlasov Very Happy a to mám takú plavú hnedú...nie veľmi tmavú...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lentri
0-7
0-7


Založen: 1.3.2015
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2015 9:27 am    Předmět: Citovat

tak jsem 25.8 v 9:00 objednana na stahnuti barvy tak jsem zvedava Smile (navrat k prirode - uvidim co z toho bude Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
motörhead97
8-20
8-20


Založen: 15.3.2015
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po září 14, 2015 10:31 pm    Předmět: Jak odbarvit a zničit, co nejméně,... Citovat

Zdravím!
Opět mě (asi po roce) chytl příšerný rapl a rozhodl jsem se, že radikálně změním barvu. Z černé na modro! Je mi jasné, že po 12 měsících barvení na černo musím ke kadeřnici, že to nebudu stahovat doma v koupelně,... Very Happy
Počítám i s tím, že to bude na dlouho a asi si i finančně "zlomím vaz", ale stejně mi to už velice dlouho leží v hlavě Confused
Uvidím, co mi řekne kadeřnice, ale kamarádka, co se barví na modro už leta, tak má vlasy do půl zad a stahovala to taky z černé, sama a po odrostech, což bylo velice na dlouho, ale nezničila si vlasy,...co myslíte
Potřebuji od vás prosím nějaké rady, jak se postarat o odbarvené vlasy,...
Předem děkuju! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út září 15, 2015 5:40 am    Předmět: Citovat

Jak bych to napsala. Jsou lidé, kteří dělají s vlasy psí kusy a nic se jim nestane. Pak jsou lidé, ktetým dokáže zničit vlasy obyčejný šampon.
Příklad: moje mamimka si odbarvuje vlasy 25 let. Ještě před deseti lety měla vlasy pod zadek. Teď má krásné husté vlasy do půl zad. Tatínek má nádherné husté vlasy. Nejedna kadeřnice na něm ztupila nůžky.... a já si JEDNOU nechala udělat melír. Do tří týdnů mi všechny! odbarvené vlasy vypadaly. Nezachránily mě ano genetické dispozice.


nikdo to předem nemůže říct, jal to dopadne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: út září 15, 2015 7:28 am    Předmět: Citovat

Já jsem už párkrát slyšela o něčem, co se jmenuje olaplex. Mělo by to stahovat barvu bez poškození. Nic moc o tom nevím, jen jsem viděla pár videí na youtube. Třeba Ti takhle informace pomůže Smile
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
motörhead97
8-20
8-20


Založen: 15.3.2015
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út září 15, 2015 9:13 am    Předmět: Citovat

Jojo,...taky jsem si o tom něco zjišťoval a i viděl nějaká videa,....
Rozhodně to prubnu,....díky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: út září 15, 2015 12:49 pm    Předmět: Citovat

Ja si farbim konce na modro a chcem to potiahnut este vyssie, nad tymi koncami mam vlast tmavej farby - vymyta cierna/prirodna cierna farba. Tento mesiac to bol rok co som sa nefarbila od korienkov a stacilo by na tie vyrastene jedno odfarbenie a som zlta blond a na to bachnut modru Smile
co sa tyka toho produktu olaplex zatial som ho nasla iba na ebay , u nas vsak mozno dostat tzv eslabondexx na ktory som zatial pocula iba chvaly, princip je ten isty a ja momentalne uvazujem nad jeho kupou lebo vlasy chcem dlhe a uz nechcem tmavu farbu, svoju neviem ci si necham kedze mam taku mysaciu hnedu a na nej strasne vynikaju sedive vlasy ktorych mam kopa :-/ a paci sa mi seda a modra farba pripadne kombinacie trebars aj s fialovou alebo pastelove farby Smile ale stahovat vlasy uz iba s jednym z tych pripravkov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
motörhead97
8-20
8-20


Založen: 15.3.2015
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út září 15, 2015 3:13 pm    Předmět: Citovat

No, přesně tak,...tady v Hradci je 7 kadeřnictví, kde vlasy stahují Olaplexem, tak to určitě půjdu zkusit,...slyšel jsem na to taky samou chválu Wink
Přesně tak, černá je hrozně limitující,....jednou si to tam člověk dá a musí potom dělat psí kusy, aby to dostal pryč,.... Evil or Very Mad
Jaké barvy používala na ty modré konce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: út září 15, 2015 4:40 pm    Předmět: Citovat

Coze to uz u vas takto poznaju Surprised lebo podla videi to musi byt taky maly zazrak a ja uz bez toho nechcem odfarbovat Very Happy
Este predtym by som urcite dala odstranovac chem.farby trebars ten B4 remover
a na modru som pouzila directions tusim midnight blue, ale lepsie sa mi osvedcila farba tiez zmyvatelna bez peroxidu a amoniaku od schwarzkopf u nas ju maju iba v DM-ke a maju modru, tyrkysovu,fialovu, ruzovu a cervenu
ozivujem to potom este farebnym tuzidlom elysee Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
motörhead97
8-20
8-20


Založen: 15.3.2015
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út září 15, 2015 5:25 pm    Předmět: Citovat

No, nevím,...já se po tomhle pídil prvně Very Happy
Jo? Tu modrou Schwarzkopf (to jsou "Live Colour XXL") nemůžu u nás nikde sehnat Confused Takže jsem odkázaný na jiné výrobce, což asi přežiju,....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.