Nespavost
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=91c600f60598a8816239da725cbfb5acZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 1:43 am    Předmět: Citovat

.........tak to ja mám so zaspávaním večný boj ... Keď je Drahý doma, tak aspoń ma vyhodí do postele, tak chodím okolo 1dnej ako aj on. Ale keď nie je ... tak sa neviem vyhrabať, lebo vždy zaspávam minimálne 3 hodiny aspoń .... A nepomáhajú ani čaje, ani či som v pohode alebo nie .... Môže to byť tým, že som pár rokov pracovala hlavne v noci. Preto mám zdravý spánok okolo takej 4-7mej ráno. Tri hodiny sú síce málo, ale mne to bohato stačí, keď aspoň to. Ale normálne sa mi stáva, že v priebehu troch, štyroch dní spím tak 8 hodín dokopy .. .a neviem to zmeniť, aj keď som na odpadnutie, tak len ležím so zavrenými očami a koľkokrát som aj šialene unavená a po prebdenej noci ráno robím silné kávy len aby som prežila deň .... A to všade píšu ako je potrebné spať - ale keď to nejde .. Sad. Potom raz za čas ochoriem a prespím 5dní v horúčkach a potom zasa nič ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 5:26 am    Předmět: Citovat

Když byl člověk mladý, tak nespaní šlo celkem dobře, to člověku stačilo 3 - 4 hodin denně a byl v pohodě , na táboře jsem za 16 dní uspal tak maximálně 60 hodin dohromady a pak po návratu dom jsem spal celý den ... dneska spím těch 6 hodin denně, pokud je neuspím, jsem jak vyoraná myš... Confused Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 8:01 am    Předmět: Citovat

Clondyku, ty tábory jsou trefné - předpokládám, že je to všude stejné... Včera jsem se vrátila z jarních prázdnin s děckama a nikdy jsem se nedostala do postele před jednou a jako hospodář jsem vstávala brzo na snídani, takže jsem přijela polomrtvá (bohužel na prospání celého dne to nebylo, musela jsem pěkně do školy Rolling Eyes )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuklik
21-40
21-40


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2012 6:59 pm    Předmět: usnout Citovat

Se spaním je to občas malér. Ale naštěstí jspou fígle, jak na to. Nejjednodušší je čaj - kozlík, meduňka, chmel. Když to nezabere, tak je ttu jedna metoda (podle mě trochu drastická), na webu ispanek, který o spánku píšu. Výsledek je ale zaručen do deseti minut Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 2:19 am    Předmět: Citovat

Čajíky ani prírodné doplnky mi nikdy nezabrali Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 8:44 pm    Předmět: Citovat

Já také nemám se spánkem zrovna nejlepší vztah. Dříve, když jsem se nemusela učit, tak jsem chodila spát okolo jedenácté a vstávala jsem tak kolem šesté ráno, ale teď, když mám někdy i do pěti školu, tak se začínám doma učit nejdřív kolem deváté a učím se někdy klidně do dvou, do tří do rána.. A vstávám v pět. Teď jsme se přestěhovali za Prahu, takže vstávat budu ještě dříve, tak o půl hodiny. Je to boj a občas jsem opravdu hodně unavená, ale nedá se moc svítit, čekám, až se období trošku zklidní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kattty
161-320
161-320


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 3:14 pm    Předmět: Citovat

Tak i já mám problémy s nespaním....je to už tak 2 roky,někdy to fakt stojí za to....problémy se zlepšily až když jsem začla brát zmiňované Trittico...a beru ho pořád-už rok a 2 měsíce(ale jen půlku z 75 mg)...Poslední dobu uvažuju o jeho vysazení-problém to jen potlačuje,neřeší....a co až budu těhotná?? Sad ...A nemáte někdo zkušenost se sníženým tlakem po Tritticu?mám ho nízký i tak,ale občas mi to přijde až nenormální...
No každopádně nespat je děs...taky mi nepomáhají čaje,přírodní tabletky apod...... Embarassed
A i když jsem ještě celkem mladá(22 let)-jak psal Clondyk,bohužel mě 3-4-5 hodin(y) spánku fakt nestačíSad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 11:30 pm    Předmět: Citovat

mě na nespání pomáhá makat přes den jako šroub(aŤ už ve škole nebo v práci), ale dnes(vastně včera) příjdu padnu do postele zchrupnu dvě hoďky a víc nic? teď ponocuju u DV? a ráno zas vstátám do práce Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 9:31 am    Předmět: Re: usnout Citovat

kuklik napsal:
Se spaním je to občas malér. Ale naštěstí jspou fígle, jak na to. Nejjednodušší je čaj - kozlík, meduňka, chmel. Když to nezabere, tak je ttu jedna metoda (podle mě trochu drastická), na webu ispanek, který o spánku píšu. Výsledek je ale zaručen do deseti minut Very Happy

Super stránka, díky za odkaz. Smile
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 10:19 am    Předmět: Citovat

Kattty - nojo, Tritico a nízkej tlak je dost dobrá kombinace Twisted Evil . Já když jsem si ho se svým extrémně nízkým vzala poprvý a pak jsem šla v noci na záchod, tak jsem tam málem musela lízt po zemi, jak se mi motala hlava. A to byla jenom třetinka tablety. Ale pak se to jakžtakž srovnalo, nicméně stejně byl ten tlak po celou dobu braní Tritica nižší.
A jinak všem nespavcům přeju hodně štěstí, ať se Vám to zlepší. Já momentálně taky celkem bojuju, stres holt dělá svoje. Sice usnu úplně v pohodě, ale jakmile si organismus vezme dobu spánku nutně potřebnou k přežití, tak už je zase nabuzenej. Ale naštěstí se alespoň jednou za pár dní smiluje a dopřejem mi alespoň pět nebo šest hodin namísto obvyklejch dvou nebo tří... No,snad to bude časem lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.