E-shop - Henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4aed09448a00d3a0c25ac634f0444315Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 8:13 pm    Předmět: Citovat

Nechci teď působit jako pesimista, ale vzpomínáte si na zdejší e-shop? Taky zde nejdřív byly ohlasy, jak je to super a pak, když došlo na věc...

Za mě je to dobrý nápad, ale jsou tu ale Rolling Eyes
Hennu si kupuju ve velkém balení, takže nakupuju tak 1x za rok, někdy i méně. Otázkou je, zda by pro mne bylo výhodné nakupovat právě v tomto e-shopu. Jde mi tedy o cenu a taky kvalitu henny.
Další věc je, že tento nápad už tu někdo měl a nějakým způsobem se rozjel. Mám na mysli konkrétně www.henny.cz. Jejich nabídka mě celkem zaujala a uvažuju, že u nich někdy nakoupím.
Henna-first-aid-kit zní zajímavě, ale nejspíš by si to pořídily hlavně začátečnice, protože zkušené hennařky na to už své pomůcky mají. Třeba taková igelitová čepice se u mě nikdy moc dlouho neohřála, radši použiju nějakou tu tesco tašku.

Asi teď můj příspěvek zní dost negativisticky, ale tak to prostě cítím. Jsem poučena ze zdejšího e-shopu, který neuspěl. Mám dojem, že to bylo hlavně kvůli cenám a taky nabídka nebyla dost atraktivní.
Pokud by dokázali sehnat nějakou indickou, egyptskou....(prostě takovou tu echt pravou) hennu za babku a prodávali za cenu srovnatelnou třeba s prodejbylin.cz nebo s výše zmíněným henny.cz, tak by mohli uspět. O reklamu je zde zdá se postaráno
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 8:24 pm    Předmět: Citovat

Sidheag napsal:
nakolik by takový eshop byl využit - kolik jste třeba ochotny za to měsíčně utratit? Jak často? Apod. Moc by nám to pomohlo s odhadem nějakého kalkulu, jestli by se nám vůbec vyplatilo do toho jít Smile


ještě, abych odpověděla na tyto otázky
moje útrata je, jak už jsem psala, spíš roční než měsíční
minule jsem za 500Kč koupila 1kg henny na www.prodejbylin.cz
dost lidí to takhle dělá, ale na druhou stranu (pozor teď to přijde, něco optimistického), dost lidí kupuje hennu po malých krabičkách (třeba hennecolor)a to pak kupují třeba každý měsíc nebo 2
Musím uznat, že já samotná přemýšlím, že se vrátím k menším balením a budu experimentovat s různými značkami. S tím kilem furt toho stejného už mě to přestává bavit. Henna je pro mě totiž hodně o experimentování Laughing
ale spíš bych udělala jeden velký nákup s různými druhy, než každý měsíc kupovat nové balení (už kvůli poštovnému nebo domluvě na osobním předání a tak)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 10:17 pm    Předmět: Citovat

tak já se taky přidám. Podle mě tady většina lidí nemá měsíční výdaje ale třeba 2x nebo 3x ročně. Třeba já henuju jednou za měsíc nebo za dva, podle toho, jak je čas. Pokud by v nabídce byly různé henny z různých míst a byly kvalitní a dobře popsané, nejspíš bych e-shop využila (ale jak říkám, podle kvality a sortimentu....). Co se týče dalších věcí, možná by stálo za to kromě věcí na henování a šamponů prodávat i třeba kančáky a dřevěné řídké hřebeny (pokud by se podařilo je sehnat tak, aby se to vyplatilo) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 10:30 pm    Předmět: Citovat

Taky bych asi vyuzila spise na hromadnou objednavku jednou za cas nez prubezne dokupovani toho, co mi zrovna doslo ... obvykle mi totiz dojde vsechno naraz.

Mozna i nejaky ten olejik by se uzivil ... mozna mne jeste neco napadne Smile

Jinak jak to tady ctu tak koukam, ze to z nas leze jak z chlupate deky: ze vlastne utracime jednou za cas a pekne si kreckujeme ... Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 10:42 pm    Předmět: Citovat

jo, krásně si křečkujeme. Mě nebaví průběžně dokupovat, raději když už kupuju tak vezmu zrovna víc abych potom měla pokoj - třeba teď musím spotřebovat hrozně moc zásob Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 6:16 am    Předmět: Citovat

Jo, křečkujeme. Ale když někdo z nás bude křečkovat v lednu, někdo jiný v únoru a ještě někdo jiný v březnu, tak se to krásně rozloží Laughing
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 7:15 am    Předmět: Citovat

Tak je to pochopitelné, je krize, ceny letí nahoru, každý si dvakrát nákup rozmyslí Smile

Nejsem v tomhle pesimista, ale myslím že obchůdek pokud tu bude, nějak moc vydělávat nebude, spíš to bude takové vylej nalej, a to ještě když se zadaří. Jak už tu padlo, je tu henny.cz - tam mají hen obrovský výběr a dřevěné hřebeny k tomu - takže velká konkurence.
Dobře bych to promyslela, aby se předešlo zklamání, DV nejsou komunita s velkou kupní silou, jsou tu skoro samí studenti a ti většinou nakupujou skutečně jednou za čas a to co je dost výhodné ( takže žádná velká marže se tady dát nebude moci).

Šlo by to asi dobře v případě, že by tazatelka měla vlastní zdroj nějaké neznámé (na internetu dosud neprodávané) kvalitní henny. A ta by se dala prodávat třeba na dotaz, ani netřeba obchůdek, ale jen objednávkové vlákno, kam by lidi psali, kolik toho chtějí a kdy.
Jinak nevím.
To odběrní místo v Ostravě je fantastické, ale to asi nestačí.

Nejspíš jsem nepotěšila, ale připadá mi skutečně lepší začít tím objednávkovým vláknem než rovou obchodem, aspoň by se zjistila poptávka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 9:55 am    Předmět: Citovat

Taky křečkuju Laughing a obchůdek, kde je henna přírodní šampóny bych asi nevyužila. Do Brna a Ostravy to mám daleko. Takže si hennu radši koupím tady a přírodní šampony nepoužívám a ty co mám, kupuju opravdu ve velkém množstvi v kadeřnických potřebách (queen helene šampony, oleje, mil mil ampule...) Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 10:33 am    Předmět: Citovat

Já bych využila pokud bych tady mohla nakoupit hennecolor, indigo, hennu a amlu. Nic jiného nekupuji. U mě by záleželo hodně na poštovném. Na henny.cz mají opravdu velmi levné ceny tak aby se ti obchod vůbec vyplatil. I poštovné při platbě na účet mají levné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 10:47 am    Předmět: Citovat

zájem by byl Smile hlavně o to odběrní místo v Ově Wink pravidelný měsíční nákup sice nehrozí, ale tak jednou za 3-4 měsíčně určitě, možnost vyzkoušet různé druhy henny bez předraženého poštovného Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.