Aussie kosmetika
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eb38d5298ddd1918747e5c882261ece6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 7:34 pm    Předmět: Aussie kosmetika Citovat

Máte někdo zkušenosti s touto australskou značkou?
Všude na blozích a youtube na ni bloegrky pějí chválu... Tak jsme si hromadně objednali toto: http://www.aussiehair.com/uk/products/3-minute-miracle-reconstructor.php tak pak poreferuji, až dorazí! Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 9:26 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla od aussie šampon na objem a kondicionér - asi před dvěma (třema) lety... nevím, moc mě neoslovil, prostě objem nedělal, ale ta vůně, to byla bomba - nádhera i složení měl hezké. Já mám pocit, že už jsem to tady na DV psala, není tu nějaké vlákno podobné? Jinak jsem šampon koupila ve Skotsku a měli ho normálně v Asdě (to je řetězec jak Tesco)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 1:25 pm    Předmět: Citovat

Mám pocit, že samostatný vlákno tu nebylo, ale na to, že tu o něm kdysi padla zmínka, se pamatuju.
Jinak já to mám vcelku stejně jako Sim - taky jsem měla šampon a kondiš na objem, a taky mě nijak zvlášť neuchvátily, navzdory pěknýmu složení a vůni, která mi přišla, zvlášť zezačátku, naprost úchvatná. Podruhý už asi nekoupím.
Jo akupovala jsem ve Švédsku, nebyl tam úplně běžnej, ale zase žádná naprostá rarita, tuším ho měli v Ahléns.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kowka
321-600
321-600


Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 351

PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 6:27 pm    Předmět: Citovat

Aussie dorazili do DM Smile a ja som musela vyskúšať..teda vôňa je nom nom nom doslova, pripomína mi detstvo a veľké ružové žuvačky, ktoré sa tak ťažko prežúvali Twisted Evil
A teda, síce len po prvom použití,ale chválim velice! vlasy mám nejak krepaté stále, či použíjem kondicionér či olej, stále sú akési chlpaté, ale tento aussie kondicionér je fakt nápomocný, vlasy sú hebulinké, žiarivé..človek by ani neveril,ale moje matné vlasy sa aj zaleskli Very Happy a ten ich marketing, vraj šampón pre nešťastné vlasy Smile
Je to možno kus drahšia záležitosť /ak sme zvyknutí kupovať šampóny a kondiše za 3€/, dokopy ma to vyšlo na 12€.

Máte skúsenosť?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ihmissusi
321-600
321-600


Založen: 27.8.2010
Příspěvky: 447

PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 7:16 pm    Předmět: Citovat

kowka: Jee, tak to jsi mi udělala radost, doufám, že dorazí i do českých DM Laughing
Už asi rok se chystám vyzkoušet ten jejich 3 minutový zázrak na vlasy, ale pořád nejsem schopná se dokopat k objednání, ale kdybych ho objevila v drogérce hned by letěl do košíku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DonnaDarkness
81-160
81-160


Založen: 7.8.2012
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 9:24 pm    Předmět: Citovat

videla som ho minule v dm-ku vyskúšala by som ho ale neviem no, to zloženie ma nejak odrádza Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kowka
321-600
321-600


Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 351

PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 9:44 pm    Předmět: Citovat

Ihmissusi napsal:
kowka: Jee, tak to jsi mi udělala radost, doufám, že dorazí i do českých DM Laughing
Už asi rok se chystám vyzkoušet ten jejich 3 minutový zázrak na vlasy, ale pořád nejsem schopná se dokopat k objednání, ale kdybych ho objevila v drogérce hned by letěl do košíku Laughing


Len teda ja nemám ten 3minútový, ale klasický ten na hydratáciu Smile takže to neviem.. ja nejak nerozlišujem medzi kondicionérom a balzamom alebo čo to je.

DonnaD: ale silikóny to nemá nie? teda ja som tie bežné neobjavila /nie som chemik ale Very Happy /
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DonnaDarkness
81-160
81-160


Založen: 7.8.2012
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 10:16 pm    Předmět: Citovat

DonnaD: ale silikóny to nemá nie? teda ja som tie bežné neobjavila /nie som chemik ale Very Happy /[/quote]

Simethicone a dva parabeny ..no ako na to tak pozerám tak to nie je až také zlé Laughing
Extract of Fennel, Hops, Balm Mint, Matricaria, Yarrow, Aloe Barbadensis Gel, Hydrolyzed Milk Protein, Oat Flour, Yeast Extract, Hydrolyzed Collagen,Safflower Oil, Jojoba Oil, Sunflower Seed Oil

ale keď som to v obchode čítala tak tam bolo iné zloženie aspoň sam i zda že tam boli len nejake dva extrakty takže toto bude asi nejaký iný druh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2014 1:31 pm    Předmět: Citovat

Zkoušeli jste někdo ty spreje? Chci něco na rozčesávání a uhlazení (klidně i silikonové uhlazení) a nechci kupovat Gliss Kur (měla jsem jednou nějakou krabičku s balzámem nebo čím a určitě mi to nevyhovovalo, ani šampony) .
A nezlobila bych se okusit tu ,,žvýkačkovou" vůni Twisted Evil !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2014 3:55 pm    Předmět: Citovat

jo mám ten sprej lightweight leave in z rady moisture a je výbornej, stačí ho málo chce to nepřehnat a uhlazuje krásně vlasy sou mnohem líp rozčesatelný ..prostě paráda.....jinak si portpim na "zelený" produkty ale tohodle spreje se držím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.