Aussie kosmetika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a63c5c8a8689bb56981f3c95158720dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2014 11:19 am    Předmět: Sprej na vlasy od Aussie Citovat

Tak už mám doma něco ve stylu ,,na slabé a namáhané vlasy" nebo jak to na lahvičce psali. Myslím, že to bude na všechno na jedno brdo (teda krom toho na mastné vlasy - pokud něco takového dělají, nevím) , takže s výběrem jsem si hlavu nelámala Very Happy . Ještě jsem ho nezkoušela, teď jsem nedávno hennovala a sprej obsahuje silikony, tak tu hennu nechci moc rozčilovat. Prý by se neměly kombinovat silikony a henna, tak tomu nechám aspoň chviličku pauzu. Potom se ozvu s nějakou rádoby recencí Cool Laughing .
P. S. Z DM za 149,- Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út září 02, 2014 7:51 am    Předmět: Citovat

Teraz používam kondicionér na objem a objem sa samozrejme nekoná. Za tú vôňu to ale stojí! Bola som z nej uchvátená ešte keď som bola niekedy dávno v Anglicku a párkrát som si kúpila tú masku v "sáčku". Ale pozor, tá vôňa je dosť výrazná, ak má niekto rád jemné vône, asi to nebude najlepšia voľba. Ja som ale nadšená. Stretla som sa s názorom, že pripomína dymiace vonné tyčinky, alebo žuvačky, čo sa síce dosť vylučuje Very Happy ale hlavne je úplne iná, než bežné drogériové vlasové produkty. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: út září 02, 2014 9:09 am    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
Teraz používam kondicionér na objem a objem sa samozrejme nekoná. Za tú vôňu to ale stojí! Bola som z nej uchvátená ešte keď som bola niekedy dávno v Anglicku a párkrát som si kúpila tú masku v "sáčku". Ale pozor, tá vôňa je dosť výrazná, ak má niekto rád jemné vône, asi to nebude najlepšia voľba. Ja som ale nadšená. Stretla som sa s názorom, že pripomína dymiace vonné tyčinky, alebo žuvačky, čo sa síce dosť vylučuje Very Happy ale hlavne je úplne iná, než bežné drogériové vlasové produkty. Smile


Presne ! Vôňa, vôňa.. ta je šialene perfektná Cool Mala som 2x Luscious Long , for hair long enough to swish Very HappyVery Happy na pohľad sa nekonalo nič , na dotyk boli príjemnejšie , vôňa držala dosť dlho čo sa mi nestáva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: st září 03, 2014 7:12 am    Předmět: Citovat

V DM jsem si ve slevě koupila jejich šampón na objem za 117 korun, což mi za 300 ml nepřijde zas tak hrozné Smile Vůně fakt pecka a zdá se mi, že docela drží ve vlasech, šampon je hodně hutný, takže ho stačí troška a naředit vodou. Výsledkem jsou velmi leské vlasy příjemné na dotek, zvětšení objemu nepozoruji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2014 3:07 am    Předmět: Citovat

v dm jsem si koupila šampon na časté mytí a kondicionér pro dlouhé vlasy. zatím velmi příjrmně voní, hezky pení,neni třeba ho dávat moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2014 8:39 pm    Předmět: Citovat

Judy napsal:
v dm jsem si koupila šampon na časté mytí a kondicionér pro dlouhé vlasy. zatím velmi příjrmně voní, hezky pení,neni třeba ho dávat moc


Aj ja som si teraz kúpila tento šampón, ale až po druhom umytí som si uvedomila, že obsahuje Sodium Lauryl Sulfate, ktorý vraj nie je veľmi šetrný. A je pravda, že som mala po ňom mala rýchlo mastné vlasy (to mám síce po každom šampóne, ale toto bolo extra rýchle), takže to mohla byť reakcia na to, že šampón je príliš "silný" a pokožka to nevie zvládnuť. Ešte ho párkrát vyskúšam a ak to bude rovnaké, budem ho musieť posunúť ďalej. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jacqueline
21-40
21-40


Založen: 3.9.2011
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2014 9:55 pm    Předmět: Citovat

Mně Aussie nějak nesedí, mám takový divný povlak ve vlasech, což nesnáším.... jediné co od nich fakt miluju je olejíček na vlnité vlasy, ale v ČR se neprodává, tak kupuji vždy když jsem někde v cizině.

Jinak ale z Aussie velké zklamání Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2014 5:25 pm    Předmět: Citovat

přidávám se k hodně rychle mastným vlasů i k divné struktuře vlasů po umytí Rolling Eyes dopotřebuju a znovu už nekoupím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dailydosis
8-20
8-20


Založen: 20.4.2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 1:22 pm    Předmět: Citovat

Docela mě láká ten bezoplachový sprej Luscious Long, nezkoušel ho někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cocodrillo
8-20
8-20


Založen: 3.8.2015
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2015 7:34 pm    Předmět: Citovat

Dávala jsem do něj velké naděje (miracle moist řada). Vlasy mi kompletně vysušil a zničil, a to je měl prosím hydratovat. Nedoporučuju. Voní pěkně, ale to je asitak vše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.