Naléhavé!!!! mám se nechat ostříhat?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=43e0e15c47435f60a8d31329534925abZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Monaa
0-7
0-7


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2007 5:52 pm    Předmět: Naléhavé!!!! mám se nechat ostříhat? Citovat

Ahoj.... Mám problém.. mám docela dlouhé vlasy.. asi po zadek, ale už mě nebaví. chtěla bych se nechat ostříhat úplně nakrátko (asi 5 cm)... všichni říkaj, že by mi to slušelo a myslím, že by mi to šlo i k obličeji... PORAĎTE!!!! zátra jdu ke kadeřnici, takže jak? jenom zastřihnout nebo nakrátko?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monaa
0-7
0-7


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2007 5:59 pm    Předmět: Citovat

jo a eště že mi to rodiče nechtěj dovolit ostříhat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2007 6:01 pm    Předmět: Re: Naléhavé!!!! mám se nechat ostříhat? Citovat

Monaa napsal:
Ahoj.... Mám problém.. mám docela dlouhé vlasy.. asi po zadek, ale už mě nebaví. chtěla bych se nechat ostříhat úplně nakrátko (asi 5 cm)... všichni říkaj, že by mi to slušelo a myslím, že by mi to šlo i k obličeji... PORAĎTE!!!! zátra jdu ke kadeřnici, takže jak? jenom zastřihnout nebo nakrátko?
Nech si to jenom zastřihnout.Dlouhý vlasy jsou krásný a výjmečný.Ostříhat se můžeš nechat dycky,ale nechat si je zase narůst Question .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2007 6:03 pm    Předmět: Citovat

Ostříhané to bude za deset minut, ale pokud pak zjistíš, že bys je chtěla zpět, bude to růst několik let. Tak dobře rozmýšlej.
Pokud už nutně chceš zkracovat, doporučuji začít postupně. Já jednou chtěl udělat to co ty. Moudrá kadeřnice mě přesvědčila, ať si nechám ustřihnout nejdřív jen část, a ne úplně nakrátko. Tak jsem to tak udělal a brzy jsem byl rád, že jsem ji poslechl. Koneckonců, zkrátit to ještě víc můžeš kdykoliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2007 6:04 pm    Předmět: Citovat

Ty sama musíš vědět, co chceš. Ale pravdou je, že takový razantní přechod, jakým je okudlání vlasů na zadek nakrátko, Ti může doporučit jen někdo, kdo závidí... Neznám kvalitu Tvých vlasů, ale to, že dorostly na zadek, napovídá... Zvaž, jaké kreace půjdou provádět s krátkým účesem a jaké s dlouhým hárem. Dlouhé vlasy mám spoustu let, vysnila jsem si je a také občas přemýšlím, jak bych vypadala nakrátko střižená. Po chvíli zjišťuju, že bych zabila ženskost a rafinovanost, dlouhá hříva přináší tolik temperamentu a ladu do celkového vzhledu člověka...
Nuže, je na Tobě, jak se zachováš, ale pokud nemáš s vlasy výrazné problémy, radila bych nestříhat. Spíše se oživit hennou nebo zajímavými účesy. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2007 6:06 pm    Předmět: Citovat

Haha, pánové, byli jste rychlejší. Ale řekla bych, že na Vás toto stvoření dá víc než na mě... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2007 6:07 pm    Předmět: Citovat

Poradím ti stručně,možná to bude znít trochu drsně,ale vystihuje to situaci: NEBLBNI Exclamation
A zvlášť pokud si nejsi úplně jistá.


Naposledy upravil Kopretina dne ne duben 08, 2007 6:17 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Monaa
0-7
0-7


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2007 6:14 pm    Předmět: Citovat

hmmm.. tak díky za tipy.=).. je mi jasný, že mi radíte nestříhat (já sama bych někomu taky tak poradila), ale zase je mi "už" 14 a dlouhý vlasy nosim od tý doby, co mi nějak narostly (asi 10 let) a tak jsem si řekla, že by to chtělo nnějakou změnu... ještě se zítra zeptám kadeřnice (naše známá a žádnej destruktivní tip) jak by to ona viděla... jako myslela jsem si, že nějakej kratší rozdováděnej střih by víc podtrhnul moji povahu... ale moc díky... dyžtak dám vědět
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2007 6:20 pm    Předmět: Citovat

Tak přeju správnou volbu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monaa
0-7
0-7


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2007 6:23 pm    Předmět: Citovat

díky =).. uznávam- plně krátký by to byl úlet. Asi to necham zkrátit nějak trošku radikálnějc a sestříhat.. Hlavně ať si i pak nepřipadam jak princezna z roku 1,2 =)

Být jako princezna z roku raz - dva, to je přece super! Very Happy My si tady v tom většinou dost libujeme Very Happy
Samozřejmě musíš vědět, co chceš. Kdybys měla pořád pocit, že ti něco uteklo, co by ti zaručeně slušelo líp, tak je asi lepší, když to uděláš teď, a ne až ve třiceti, kdy už ty vlasy nejsou v takové formě a dá ti větší práci nechat je zase dorůst.
Já měla jako holka vlasy krátké a nechala jsem si je růst až někdy od patnácti, "krátké" období jsem tím pádem už měla za sebou a necítila potřebu experimentovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.