Naléhavé!!!! mám se nechat ostříhat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b9ee23d1c7840c1cd48e153bdfb8d64aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 2:05 pm    Předmět: Citovat

Ono v tomhle se vážně musí rozhodnout každý sám. Taky jsem kdysi řešila stejný problém. A já se tehdy nechala ostříhat a můžu říct, že už když jsem se viděla u kadeřnice, tak jsem byla nešťastná jak želva. Dlouhé vlasy se prostě staly mojí součástí a já pak měla pocit jakoby chyběla nějaká část mě samé.

Takže přeju, ať už se rozhodneš ostříhat nebo vlasy nechat dlouhé, ať jsi s výsledkem ty sama spokojená. Protože to je asi to nejdůležitější. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 2:10 pm    Předmět: Citovat

Já to beru z pohledu pororovatele, ale když dívka s douhýma vlasama řekne: "Chci nakrátko", úplně ně bere husí kůže a je mi z toho špatně. Jako by řekla: Jdu si uříznout nohu!! Idea Confused Confused Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 2:14 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Já to beru z pohledu pororovatele, ale když dívka s douhýma vlasama řekne: "Chci nakrátko", úplně ně bere husí kůže a je mi z toho špatně. Jako by řekla: Jdu si uříznout nohu!! Idea Confused Confused Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Tak to je snad trochu přehnané, ne? Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 2:21 pm    Předmět: Citovat

Jééé, já bych chtěla vypadat jako princezna z roku raz-dva Wink Twisted Evil "Rozdováděný" střih má kdejaká pipka, ale princezen na ulici člověk moc nepotkává Wink Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 2:23 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Jééé, já bych chtěla vypadat jako princezna z roku raz-dva Wink Twisted Evil "Rozdováděný" střih má kdejaká pipka, ale princezen na ulici člověk moc nepotkává Wink Twisted Evil Twisted Evil




pardon, já se směju jako blázen - pipka Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing , pravda Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 2:27 pm    Předmět: Citovat

Jazzy napsal:
kkk napsal:
Já to beru z pohledu pororovatele, ale když dívka s douhýma vlasama řekne: "Chci nakrátko", úplně ně bere husí kůže a je mi z toho špatně. Jako by řekla: Jdu si uříznout nohu!! Idea Confused Confused Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Tak to je snad trochu přehnané, ne? Wink Wink Wink


...asi jo, ale cejtim to tak nějak podobně. Když mě jiný přirovnání nenapadlo Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 2:31 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem seděla v autobuse za dívkou, která měla nádherné vlasy. Dlouhé do pasu a tak zdravé. Připadala jsem si divně, ale musela jsem je celou cestu pozorovat. Ta hustota a ani jeden roztřepený konec.
V té chvíli jsem také začala uvažovat o tom, že se dám ostříhat. Já totiž se svými vlasy vyjímečná nejsem a nikdy nebudu.
Jak ráda bych byla dlouhovlasou princeznou s vlnitými vlásky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 2:31 pm    Předmět: Citovat

No jo, když ona je teď Monaa ve věku změn - ve 14 letech by se člověk nejraděj roztavil o znovu odlil do formy vytvořené dle svých představ - jak já byla ve 14 letech sama se sebou nespokojená!!!! Nenacházela jsem na sobě nic hezkého a pozitivního (ne že bych teď toho na sobě našla o něco víc - ale jaksi jsem se smířila Laughing ) A teď to samé poslouchám od dcery - je to hrozný, ale občas jako bych slyšela sama sebe Shocked Confused Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 3:08 pm    Předmět: Citovat

Lily napsal:
Dneska jsem seděla v autobuse za dívkou, která měla nádherné vlasy. Dlouhé do pasu a tak zdravé. Připadala jsem si divně, ale musela jsem je celou cestu pozorovat. Ta hustota a ani jeden roztřepený konec.
V té chvíli jsem také začala uvažovat o tom, že se dám ostříhat. Já totiž se svými vlasy vyjímečná nejsem a nikdy nebudu.
Jak ráda bych byla dlouhovlasou princeznou s vlnitými vlásky...

Cože to mé oči spatřili za slovo v tvém příspěvku,Lily??? Ostříhat??? To snad nemyslíš vážně,že ne?
Každé dlouhé vlasy jsou něčím krásné a jedinečné, kdyby měli všichni stejné vlasy, byla by to nuda....Proto je má někdo husté a někdo jemné, někdo blonďaté a někdo černé jako havran. Každé jsou jiné,ale jedno mají všechno společné,jsou krásné Exclamation Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 3:13 pm    Předmět: Citovat

Když já o té kráse pochybuji každé ráno před zrcadlem.
A pak vidím nějakou super dlouhovlásku a závidím a závidím...
Hnusná vlastnost Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.