Naléhavé!!!! mám se nechat ostříhat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=55dad5928a7371d5f28efbe047bf44eaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 3:19 pm    Předmět: Citovat

Lily napsal:
Když já o té kráse pochybuji každé ráno před zrcadlem.
A pak vidím nějakou super dlouhovlásku a závidím a závidím...
Hnusná vlastnost Embarassed

Nepochybuj a místo pochybování si říkej,že máš jedinečné vlasy,že jsou tvojí součástí a že ti sluší ze všeho nejvíc. Pečuj o své vlásky,tak jako pečuješ o svoji pleť a tělo. Nenech se odradit pohledy na jiné dlouhovlasé dívky, řekni si,že tvé vlasy budou ještě krásnější, pořid vhodnou kosmetiku a vitamíny a pečuj o ně. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 3:22 pm    Předmět: Citovat

Lily napsal:
Když já o té kráse pochybuji každé ráno před zrcadlem.
A pak vidím nějakou super dlouhovlásku a závidím a závidím...
Hnusná vlastnost Embarassed


Laughing mám to stejně jako ty - ale víš co? Občas taky mrkni na nějakou slečnu či paní v krátkém,nagelovaném, sestřihu, po ránu pěkně sleželém a naleženém - a bude po stříhacích chutích Very Happy Zrovna včera jsem jednu viděla, vzpomněla jsem si na vlastní trápení s krátkými vlasy a hned je jednomu radostněj, protože když už nic jiného, placičky a cestičky se v dlouhých vlasech nenaleží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 4:56 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
... Občas taky mrkni na nějakou slečnu či paní v krátkém,nagelovaném, sestřihu, .....


.....jo, to bych se převrátil z toho. Přímo se mě hnusí ten sestřih, co je zepředu jakžtakž, ale zezadu rozcuchaný nagelovaný cosi, co vypadá jako by tu osobu někdo od někud vyhnal a chudák neměla se možnost 14 dní učesat. Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 5:00 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
.....jo, to bych se převrátil z toho. Přímo se mě hnusí ten sestřih, co je zepředu jakžtakž, ale zezadu rozcuchaný nagelovaný cosi, co vypadá jako by tu osobu někdo od někud vyhnal a chudák neměla se možnost 14 dní učesat. Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Wink


... ale víš, jak jsou dotyčné spokojené? Myslí si, jak jsou šmrncovní a in a vůbec mladistvě moderní Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 5:02 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
ilona napsal:
... Občas taky mrkni na nějakou slečnu či paní v krátkém,nagelovaném, sestřihu, .....


.....jo, to bych se převrátil z toho. Přímo se mě hnusí ten sestřih, co je zepředu jakžtakž, ale zezadu rozcuchaný nagelovaný cosi, co vypadá jako by tu osobu někdo od někud vyhnal a chudák neměla se možnost 14 dní učesat. Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Wink


Přesně tak to měla jednu dobu kámoška Laughing Laughing Laughing Ale měl bys ji vidět, jak si vždycky spokojeně hrabala v těch nagelovaných "bodlinkách" Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 5:13 pm    Předmět: Citovat

Jen kdyby tyhle holky tušily, co si o nich někteří myslej. Zajímalo by mě kolik lidí se na ně podívá s obdivem, nebo kolik raději koukne jinam.
Ale já jim to neberu, ale nelíbí se mi to.
Já totiž rád hladim po vlasech, ale na "tohle" bych nešáhl Laughing Laughing Laughing (ale nemyslete si , že hladim každou co potkam Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 6:33 pm    Předmět: Citovat

Ježíšmarjá, tady se někdo zbláznil! Monno, měň něco méně trvalého, méně výjimečného, něco co se dá rychle zas vrátit, když se ti to nebude líbit! "Už" 14! Právě přicházíš do věku, kdy se budeš klukům nejvíc líbit!!! A ty se teď chceš připravit o tu nejkrásnější ozdobu! Taky mám vlasy po zadek a i když je mi dvakrát tolik, víš co chlapů se dnes na mne na ulici otočilo a usmívalo se na mě? A myslíš, že se tak usmívají na ty s tím "šmrncovním rozdováděným sestřihem"?Ani náhodou! S dlouhými vlasy jsi výjimečná, máš něco, co jiné mít nemohou! Když to ustřihneš, rázem budeš tuctová jako ostatní, na jedno brdo. To se ti taky nebude líbit, tak na to nakonec začneš plácat šeredné křiklavé barv, aby si tě vůbec někdo všiml. Všimnou si, ale lichotivé pohledy to nebudou, bude to cosi jako "no jo, hloupatá puberťačka". Ty se chceš vzepřít rodičům, kteří tě stříhat nechtějí, ale prosím tě, nedělej to takhle naslepo. Uvědom si, co ti tu teď píšu - opravdu chceš být stejně tuctová jako tvé spolužačky? Už nechceš přitahovat pohledy kluků svými nádhernými vlasy? Víš vůbec, jak moc chlapů má rádo přirozenou krásu a dlouhé vlasy přímo miluje? Probírat se v nich, hladit je, dívat, jak se vlní při chůzi kolem boků...To je něco, co ti žádný jiný účes nedá. Nevzdávej se všech těch privilegií, radím Ti dobře!
Návrat nahoru
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 8:12 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Ježíšmarjá, tady se někdo zbláznil! Monno, měň něco méně trvalého, méně výjimečného, něco co se dá rychle zas vrátit, když se ti to nebude líbit! "Už" 14! Právě přicházíš do věku, kdy se budeš klukům nejvíc líbit!!! A ty se teď chceš připravit o tu nejkrásnější ozdobu! Taky mám vlasy po zadek a i když je mi dvakrát tolik, víš co chlapů se dnes na mne na ulici otočilo a usmívalo se na mě? A myslíš, že se tak usmívají na ty s tím "šmrncovním rozdováděným sestřihem"?Ani náhodou! S dlouhými vlasy jsi výjimečná, máš něco, co jiné mít nemohou! Když to ustřihneš, rázem budeš tuctová jako ostatní, na jedno brdo. To se ti taky nebude líbit, tak na to nakonec začneš plácat šeredné křiklavé barv, aby si tě vůbec někdo všiml. Všimnou si, ale lichotivé pohledy to nebudou, bude to cosi jako "no jo, hloupatá puberťačka". Ty se chceš vzepřít rodičům, kteří tě stříhat nechtějí, ale prosím tě, nedělej to takhle naslepo. Uvědom si, co ti tu teď píšu - opravdu chceš být stejně tuctová jako tvé spolužačky? Už nechceš přitahovat pohledy kluků svými nádhernými vlasy? Víš vůbec, jak moc chlapů má rádo přirozenou krásu a dlouhé vlasy přímo miluje? Probírat se v nich, hladit je, dívat, jak se vlní při chůzi kolem boků...To je něco, co ti žádný jiný účes nedá. Nevzdávej se všech těch privilegií, radím Ti dobře!


Fairy toto vystihla úplně dokonale....rozhodně bych nestříhala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 8:47 pm    Předmět: Citovat

Hmm, Monaa je přesně ve věku, kdy všechny holky chtějí být děsně "in", musejí mít účes jako zpěvačka XY a oblečení jako herečka YZ...
A aby už teď pochopila, že být v tomto směru "in" vlastně není žádná výhra, to bychom toho asi chtěli moc... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 10:37 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Hmm, Monaa je přesně ve věku, kdy všechny holky chtějí být děsně "in", musejí mít účes jako zpěvačka XY a oblečení jako herečka YZ...
A aby už teď pochopila, že být v tomto směru "in" vlastně není žádná výhra, to bychom toho asi chtěli moc... Very Happy


Ale můžeme to zkusit...Být "in" neznamená být jako někdo jiný,a le být svá, být originál, ten, co jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.