chci dlouhé vlasy,
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5837cb12a7c6fec6f9c3062dbeba5e92Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Patrisie
8-20
8-20


Založen: 18.1.2012
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 10:44 pm    Předmět: chci dlouhé vlasy, Citovat

Dobrý den, učím se kadeřnicí a chci mít dlouhé vlasy.Když jsem nastoupila začala jsem se díky tomu oboru hodně barvit a ještě žehlit. Vlasy jsem meěla šíleně zničené a za rok nevyrostly ani o milimetr.Ve druháku jsem se nechala ostříhat na mikádo abych moje vlasy uzdravila.Žehlit jsem si je přestala..jen na praxi se něky hold musíme vyžehlit...a dávála jsem si jen přeliv místo barvy...a jednou za 3 měsíce jsem se chodila stříhat. No a teď ve třeťáku jsem se taky ostříhala zase na mikádo, protože na praxi se musíme žehlit foukat kulmovat zkoušet na sobě kladenky natáčky...několíkrát za den si umývat hlavu.atd.Má vůbec cenu si vlasy nechat růst po dobu učení?(Přemýšlím že v květnu před závěrečkama se zase nechám ostříhat ať můžu začít s novým štítem, To už budu končit a už nikdo si na mě nic dělat nebude.Žádne žehlení kulmovaní atd.. ani přelivy, No chci vlasy někam na hrudník a chci začít znovu.Bude stačit když se ostříhám zase na mikádo abych mohla začít znovu? Já fakt nevím a ve škole se ptát nechci. Nebo si je mám nechat růst už teď když mám ještě praxe a musim si je nechat nedobrovolně žehlit kulomovat a foukat.Má to cenu? (vlasy mám jemné a momentálně na mikádo do podkovy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 11:34 pm    Předmět: Citovat

ahoj, vítej Wink
To záleží na tobě, jak tvoje vlasy reagují. Už to není taková doba a pokud se ti vlasy neničí, můžeš je nechat růst už teď a kdyžtak pak lehce zastřihnout konečky.
Tady najdeš hodně "nekomerčních" rad, jak na dlouhé vlasy, tak třeba ti něco bude sedět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 10:48 am    Předmět: Citovat

Ahoj

Když vlasy žehlíš, fénuješ a jinak upravuješ (přeliv). Je potřeba je chránit a hysratovat (balzámy, masky, oleje, somácí zábaly...). je tu o tom spousty témat Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 10:56 am    Předmět: Citovat

Pridavam se k uvitacimu vyboru Smile

Jak to tak ctu, tak bych se asi spise priklanela k tvemu vlastnimu reseni. Jelikoz jednou poskozeny vlas uz nic uplne nespravi, pockala bych s rustem az skoncis skolu. Cim kratsi delku vlasu budes mit poskozenou, tim rychleji se dostanes na sve vlastni, zdrave vlasy, na kterych se stavi nejlip.

Pecovat (masky, zabaly, oleje, henna) muzes klidne zacit uz ted, ale muj nazor je, dokud budou takhle "pod palbou" tak te "prekvapi" akorat nemilym trepenim a lamanim jakmile dosahnes delky k ramenum a zacnou se otirat o vse v dosahu .. Sad

Takze za mne: Zatim je udrzuj v nejakem kratsim ucesu, maskuj a zabaluj, a jakmile ti skonci skola, dej jim volno a postupne pak odstrihavej konce, az zbydou jen zdrave vlasy Smile Neni nutne to strihat cele najednou, bohate pak postaci bezna udrzba podle jejich stavu Smile
Taky culiky a copy pak pomahaji proti trepeni, kdyz se to tolik neotira a necucha o vse v dosahu. Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 11:18 am    Předmět: Citovat

ahojky,
nooo stačilo mi si přečíst že se učíš kadeřncí a je mi jasný, že to půjde těžko Wink.. kamarádky co se učily kadeřnicí mi o tom hodě povídaly, hlavně o tom, jak si různý střihy, barvy, melíry a tak zkoušíte samy na sobě Smile.. toje podle mě dost na nic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrisie
8-20
8-20


Založen: 18.1.2012
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 12:19 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Ahoj

Když vlasy žehlíš, fénuješ a jinak upravuješ (přeliv). Je potřeba je chránit a hysratovat (balzámy, masky, oleje, somácí zábaly...). je tu o tom spousty témat Wink



Ano je tu o tom spoustu témat,ale já se chci poradit s něčím jiným Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrisie
8-20
8-20


Založen: 18.1.2012
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 12:22 pm    Předmět: Citovat

girl.or.element napsal:
ahojky,
nooo stačilo mi si přečíst že se učíš kadeřncí a je mi jasný, že to půjde těžko Wink.. kamarádky co se učily kadeřnicí mi o tom hodě povídaly, hlavně o tom, jak si různý střihy, barvy, melíry a tak zkoušíte samy na sobě Smile.. toje podle mě dost na nic


Sad to je na nic no....kdyby to bylo třeba jeden den v týdnu co máme praxe tak to není zas taková hrůza,ale každý den prostě na vlasy nějaká teplota a když už se nemusíme žehlit,kulmovat a foukat tak zase si uděláme natáčky a musíme pod sušák a dělat zlakované účesy a další blbosti -To kdybych byla věděla,ale co už no
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrisie
8-20
8-20


Založen: 18.1.2012
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 12:28 pm    Předmět: Citovat

Tak já bych se teda v květnu ( to už budu končit pak už dělám zavěrečky) znova ostříhala na nějaké pěkné mikado a jednou za 3 měsíce bych chodila na konečky tak 1 cm ustřihnout. Myslíte že to pomůže k dlouhým vlasům? Já hrozně moc po nich toužím ♥♥Nejrači bych se ostříhala do hola a nosila paruku Very Happy ,ale to by mě pak přítel hnal Very Happy Naštěstí mám oválný obličej takže mi sluší všechno a líbím se mu i v těch kratších,ale jak se říká dlouhé vlasy jsou dlouhé vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 12:38 pm    Předmět: Citovat

Urcite to pujde Smile

Navic budes mit jen par centimetru, kterych se budes muset "zbavit" jelikoz budou mnohem nachylnejsi k poskozeni Smile
Strihala bych ale dle potreby spis, nez chodit pravidelne jednou za tri mesice: kdyz budou ty konce vypadat relativne slusne a k svetu, neni duvod je hned strihat.
To az zacnou byt skutecne skarede. Smile

Ja sice nezehlila a nebarvila, jen fenovala (a ani to uz ted nedelam) a ackoliv se nazory v mem okoli na stav mych vlasu pomerne ruzni, dokud se mi ty konce netrepi, tak to nezastrihuju .. (za posledni cca tri roky jsem byla u holice jednou a sundala dva centimetry kvuli odrustani z puvodniho "jezka" a tim padem proridnutym koncum, aby se to srovnalo).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrisie
8-20
8-20


Založen: 18.1.2012
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 2:48 pm    Předmět: Citovat

Nejvíc mě štve,že spolužačky se barví odbarvují dělají na sobě všelijaké pokusy a experimenty a vlasy mají krasné a dlouhé . tO fatk nechaápu Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.