chci dlouhé vlasy,
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=561db2300054941dfbe0a42df4815ff9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Patrisie
8-20
8-20


Založen: 18.1.2012
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 9:50 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Na pleť mi pomohla až HA, jinak taky nic.. chodila jsem i na laser.


mě opravdu nic ani HA pořád něco hledám jak na pleť tak i na vlasy. Až vyřeším tyto dvě veci tak se začnu věnovat nehtům Very Happy páč ty teď taky mít nemůžu. Mistrové pak nadávají Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrisie
8-20
8-20


Založen: 18.1.2012
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 9:56 pm    Předmět: Citovat

jen by mě ještě zajímalo jaký střih u dlouhýcch vlasů?? Setříhané nebo na jednu délku? Já sem to dycky nosila sestříhané když mám delší vlasy,ale zase vlasy se mě vlní a na jednu délku se mi to zdá také nudné (můj názor). Tak nevím a ofinku budu nosit určitě,páč mám problémy s pletí tak at mi aspon to čelo zakryje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrisie
8-20
8-20


Založen: 18.1.2012
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 7:35 pm    Předmět: Citovat

jinak už se moc těším až skončím učňák a až se začnu starat o vlasy do 3 let mi snad už můžou narůst nekam k hrudníku aspon doufám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2012 7:26 am    Předmět: Citovat

Čekám na to, až mi narostou dlouhé vlasy, nežehlím,nebarvím,nekulmuji,nefénuji,pečuju,pečuju,pečuju. Chtěla bych si dlouhé a barevné "vlasy" dopřát už teď a naplést si na zimu pseudodredy, myslíte, že moje vlasy budou po dredech zae jako "na začátku?" Hned po sundání pseud mi jich strašně moc vypadalo, ale je to normální, protože za celé např.2 měsíce vlas nemůže vypadnout, protože je vlastně v copánku. Mohu si naplét pseudodredy i přesto, že chci mít za dva roky krásné zdravé dlouhé vlasy?děkuji
Chriss
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2012 11:36 am    Předmět: Citovat

Kikuška napsal:
Čekám na to, až mi narostou dlouhé vlasy, nežehlím,nebarvím,nekulmuji,nefénuji,pečuju,pečuju,pečuju. Chtěla bych si dlouhé a barevné "vlasy" dopřát už teď a naplést si na zimu pseudodredy, myslíte, že moje vlasy budou po dredech zae jako "na začátku?" Hned po sundání pseud mi jich strašně moc vypadalo, ale je to normální, protože za celé např.2 měsíce vlas nemůže vypadnout, protože je vlastně v copánku. Mohu si naplét pseudodredy i přesto, že chci mít za dva roky krásné zdravé dlouhé vlasy?děkuji
Chriss

Kikusko... Jakoze muzes, ale byt tebou tak to radsi nedelam... Tvoje vlasky jsou zatim krehky bych rekla a jak jsou na tom korinky po tech barvach tezko rict. Treba by se nic nestalo, ale vim ze par slecen co mely prodlouzeny vlasy tak resi dlouhodoby padani... A pseuda jsou vlastne taky takovy prodlouzeni, vlas drzi neco, co by normalne nedrzel. To je ale jen muj nazor Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.