Účesy pro budoucí dlouhovlásky
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c23366c2689876d834de278dd04d45b5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 6:22 pm    Předmět: Účesy pro budoucí dlouhovlásky Citovat

Jelikož na DV nejsou jen vlasatice, ale i ty, které na svoje dlouhé vlasy teprve čekají, zakládám tohle vlákno jakou takovou poradnu co s polodlouhými vlasy aby vypadaly dobře (myslím tím vlasy zhruba od ramen do půlky zad). Takže jaké nosíte (nosily jste) při téhle délce/nedélce účesy?

Já nosím poslední dobou často rozpuštěné (občas je navlním), ale v zimě je to problém. Do práce smotávám vlasy do pididrdůlu, který vypadá spíš vtipně než hezky, občas upletu obyčejný cop a to je vlastně všechno Embarassed Takže se ráda nechám inspirovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 6:29 pm    Předmět: Citovat

Tak já sice polodlouhé nemám, ale mamča má a nosí ve sponce s francouzským zapínáním a nebo ve skřipci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 6:29 pm    Předmět: Citovat

Nez mi to dorostlo aspon k ramenum (kratky jezek na pocatku Laughing) tak jsem nosila jen klasickou tenkou plastovou jednobarevnou celenku za cca 20 korun, koupila jsem si ctyri: oranzovou, cervenou, tmavohnedou a bilou a ty jsem stridala dle nalady ... jinak s tim neslo delat celkem nic Smile

V delce po ramena jsem si delala culik (vetsinou vysoky, na temeni nahore) tak, aby se mi konecky neotiraly o krk/zada. Dokud nedorostly vsechny vlasy do gumicky, tak jsem k tomu nosila i celenku, aby mi nepadaly do oci.

Jinak z vlasu co uz jsou aspon po ramena se da udelat takovy "motanec" do skripce: Vzit je uplne dole v tyle rukou jakoby do culiku, jednou "zamotat" okolo osy toho culiku, otocit nahoru a zapnout velkym skripcem. Konecky nahore udelaji lehkou "fontanku" a vypada to, jako by clovek uz mel nejakou tu delku ... Smile Da se s tim vyrazit i pripadne nekam do spolecnosti.

Plesy jsem v te dobe resila rozpustenyma vlasama s ozdobnou kovovou (stribrnou ci zlatou) celenkou ... Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 6:32 pm    Předmět: Citovat

Já když jsem čekala na delší vlasy, nosila jsem je hlavně rozpuštěný, nebo v culíku. Někdy pro ozvláštnění a tehdá taky pro odrůstající ofinu jsem obojí ozdobila látkovou čenekou/šátkočelenkou, to vypadá moc pěkně, aspoň mě se to líbí Smile Já to jinak vůbec neřešila... Embarassed Hlavně aby nebyly mastný Laughing S drdolama se mi nechtělo patlat, měla jsem ještě sestřih, a tak to šlo blbě... Jen výjimečně na slavnostní chvíle jsem se snažila stvořit něco jako drdol Smile Ostatně já to moc neřeším ani teď, akorát k tomu přibyl cop.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 6:37 pm    Předmět: Citovat

Ha, to je vlákno pro mě Smile doufám že se rozroste a budu z něj moct čerpat nějakou inspiraci, protože mě toho moc nenapadá Embarassed V článcích o účesech je jeden, myslím se jmenuje účesy pro kratší dlouhé vlasy, tam jsou také nějaké tipy.

Já nosím většinou rozpuštěné zvlněné z copu. Z jednoho, ze dvou jsem zkoušela včera a při spaní mě to tlačí do hlavy, jak jsou ty copánky krátké, takže nic. Nebo nějaký drdol sepnutý nějakou hezkou sponou - těch máme na výběr víc než vyloženě dlouhovlasatí, protože těch vlasů máme málo a můžeme použít více i ne-pevných sponek a skřipců - třeba v drogerii Dm prodávají krásné Smile - vlasy do pasu už se ale do toho nenarvou, tak maximálně do půlky zad.
To je teda asi tak jediná výhoda, kterou máme Laughing - ale je dobré vzít to v potaz, protože až ty vlasy narostou a budou delší, tak spoustu pěkných skřipců už prostě nebudeme moct použít, protože budou k ničemu, jak ty vlasy neudrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 7:52 pm    Předmět: Citovat

Vlasy nosím skoro stále rozpustené, lebo mi to pristane najviac. Vlastne je to jediné, čo mi pristane Very Happy Okrem toho nosím, keď sú už vlasy mastnejšie obyčajný vysoko vyčesaný cop, francuzák alebo rybí cop.

A potom ešte zvlnené vlasy z ponožiek. Keď sa tie vlnky rozčechrajú prstami a vrchná polovica vlasov sa voľnejšie vypne vzadu do gumičky alebo štipca , vyzerá to objemne a veľmi dobre aj na kratších vlasoch Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 8:12 pm    Předmět: Citovat

mám to podobne ako Plavunik Wink najčastejšie rozpustené, ale veľmi rada mám aj french twist prestehovaný ebenovou dvojihlicou z HP, to je môj absolútny favorit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 8:28 pm    Předmět: Citovat

Skvěl téma!!!
Tak, podotýkám, že mám vlasy ještě kratší než většina, co se zde ozvala... A nedosáhnou mivšechny do gumičky, takže čelenky, perka, aby mi to nelezlo do očí...

Nosím: dva copy, dva culíky, jeden cop neudělám - všechno mi z toho leze, jak to je sestříhané...
Potom ta místně neoblíbená cvakátka (velké pinety), francouzské spony (asi jsou taky neoblíbené).
Taky jednu koženou sponu - takový ten oválek se dvěma dírkama na koncích, prostrkává se to jehlicí... To udělám culík a potom kolem gumičky omotám vlasy a přichytím tou sponou...
Už zmíněný skřipec je taky fajn, je jich hodně druhů...
Pokoušela jsem se o francouzský banán se hřebínkem, ale moc se nedaří... (mám hodně měkké hřebínky a nejdou mi moc prostrčit)
Jo a blbě se zeptám - nevíte, jak se používá toto?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 8:48 pm    Předmět: Citovat

Jáj, pro dýlku od ramen do půli zad toho je! V podstatě všecko, co jsem kdy na hlavě udělala, neb tu půlku zad mám až teď poslední tak čtvrtrok...

Tak já začnu:
rozpuštěné, culík různých výšek, poloculík, takový ten protažený culík (u hlavy nad gumičkou udělat ve vlasech díru a protáhnout tím vlasy), totéž v poloculíku, poloculík a pod ním normální culík, normální cop, cop na stranu, francouzský cop, obrácený francouzský cop, culík s vlasama smotanýma po straně do ruličky, culík s vlasama z ofiny zapletenýma do francouzského copíku po straně, drdol s jehlicí podle Bílé Pivoňky, osmičkový drdol, polodrdol (jako poloculík - nahoře drdůlek, zbytek rozpuštěný), drdol zajištěný malými skřipečky, vlasy do velkého skřipce, vlasy do spony zajištěné jehlicí, fairytale braid... a to určitě zdaleka není všecko. Wink Celkem jsem se to snažila fotit a nechávat v galerii, takže k nahlédnutí.

Jinak Lalaith, podle mě to jen sepne vlasy do culíku místo gumičky.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 8:52 pm    Předmět: Citovat

Jojo, chápu, že tohle všechno jde s nesetříhanými vlasy, ale s těmi, co amjí velký rozdíl v délce se toho moc dělat nedá, protože to odevšud leze a zaplést se to nedá, jehlice mi taky nejdou, osmička taky ne... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.