Účesy pro budoucí dlouhovlásky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d27bb0019b5d2a1317421272964d9223Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 11:09 am    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Uaaah, preco to vzdy vyzera tak jednoducho a pekne a na vlastnej hlave mi to ani za boha vytvorit nejde? Laughing


Mě se moc líbí ten první, jenže to si budu muset ještě nějakou dobu počkat Sad ale kdo si počká, ten se dočká! Zatím zkusím trénovat na příteli Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 11:11 am    Předmět: Citovat

Zlatushiq, účesy jsou moc krásný! Ale teda taky neumím zaplítat copy okolo hlavy a nebo tak něco... normální francouzák zvládám, dávám i jakž takž obrácenej francouzák, obyč cop, obyč rybák, ale takovou korunku, no nevím Very Happy Někdy to možná vyzkouším, ale až se to naučím zaplítat Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 11:16 am    Předmět: Citovat

Sim, neboj, tiez som mala s francuzakom vecne problemy. Very Happy Snazila som sa ho naucit od 14-tich, ale podarilo sa mi to az o 5 rokov neskor. To som sa zatala, prezrela vsetky mozne aj nemozne navody na DV aj youtube, az som nasla jeden velmi primitivny a osvietilo ma. Laughing
Potom uz len skusat, skusat, skusat a asi na 20. pokus to zacalo vyzerat vcelku obstojne (hoci stale mi to ide tazsie, pri kazdom prekrizeni sa nejaka ta moja neposlusna vlna vpletie kam nema, grr Twisted Evil). Takze myslim, ze ked uz to zvladol taky antitalent ako ja, zvladne to kazdy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 1:33 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Zlatushiq napsal:
Uaaah, preco to vzdy vyzera tak jednoducho a pekne a na vlastnej hlave mi to ani za boha vytvorit nejde? Laughing
Moc pěkné, ale vyzerá jednoducho? Shocked Laughing Jak pro koho Laughing Pro mě tedy ne, nevím, čím to je, ale já prostě nedovedu zaplétat copy - jako obyč cop ještě zvládnu zaplést, ale jen v předklonu, neumím si udělat francouzák nebo jakékoliv jiné jeho "mutace", kde se vlasy zaplétají. Možná to souvisí s tím, že mám problém rozlišovat pravou a levou stranu. Crying or Very sad Ale ty účesy jsou moc krásné!


Sim, já francouzák s vypětím všech sil upletu na cizích, ale na sobě nikdy, prostě mi to nejde, neumím to - jakmile si někam na 100% nevidím, nic tam nezapletu. Umím akorát maličkatý francouzák zaplétaný jakoby z jedné strany z ofiny nebo předních vlasů... Ale zase jen k hranici, kam si vidím. Asi nám to není souzeno Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlarisa
81-160
81-160


Založen: 20.1.2011
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 10:55 pm    Předmět: Citovat

Very Happy ano ano ano *uces na 5 min* a delam ho pul hodiny a jeste k tomu se mi nepovede tak nahonec necham vlasy rozpustene :DDD to znam, jenze ty slecny ty ucesy naji tak nasprtany ze by si je dokazali udelat i se zavrenyma ocima a pak nas lakujou ze 5min. chtela ¨bych vedet jak dlouho jim to trvalo kdyz si ten uces delali poprve x))

taky se mi strasne libi ten 1. uces a sand vsechny od tehle slecny je strasne sikovna (zavidim x) ) ale co tu tak stu asi s francouzskym copem jsem nemela nikdy problem a povedl se mi hned na poprve kdyz jsem zjistila jak se dela x) tak jsem rada ze zvladnu aspon to x)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 11:15 pm    Předmět: Citovat

nevim kam jinam toto video zařadit, snad je správně, ale je zajímavé, tak určo mrkněte Smile
http://www.jenpromuze.cz/video/silenosti/8808-evoluce-zenskych-vlasu-a-ucesu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2012 12:57 am    Předmět: Citovat

janula napsal:
nevim kam jinam toto video zařadit, snad je správně, ale je zajímavé, tak určo mrkněte Smile
http://www.jenpromuze.cz/video/silenosti/8808-evoluce-zenskych-vlasu-a-ucesu

Moc pěkně udělaný video s pěknou písničkou, Mobyho mám hodně ráda Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 8:13 pm    Předmět: Citovat

Lidičky, neví někdo nějaký účes pro vlasy s délkou mezi ušima a ramenama? Laughing Culíček je sice fajn, ale furt mi tam ještě nedorostly ty nejkratší vlásky na krku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 8:31 pm    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
Lidičky, neví někdo nějaký účes pro vlasy s délkou mezi ušima a ramenama? Laughing Culíček je sice fajn, ale furt mi tam ještě nedorostly ty nejkratší vlásky na krku Laughing

V takejto faze som nosievala 2 nizke culicky na bokoch za usami. Sice som z 15 odrazu vyzerala na 12, ale aspon sa tie vlasy nikam neplietli a boli vypnute vsetky. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 8:46 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
verushka1992 napsal:
Lidičky, neví někdo nějaký účes pro vlasy s délkou mezi ušima a ramenama? Laughing Culíček je sice fajn, ale furt mi tam ještě nedorostly ty nejkratší vlásky na krku Laughing

V takejto faze som nosievala 2 nizke culicky na bokoch za usami. Sice som z 15 odrazu vyzerala na 12, ale aspon sa tie vlasy nikam neplietli a boli vypnute vsetky. Laughing


Děkuju, to by šlo, sice jenom na doma (mám takové sloní ouška Embarassed ), ale i tak to snad půjde Very Happy nedávno jsem si takové (tehda ještě střapaté) culíčky udělala a přítel nic nenamítal, tak jsem asi nevypadala strašidelně Laughing Děkuju za tip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.