Účesy pro budoucí dlouhovlásky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8f1c56b3e916cc1aa3d97994031d2dfeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 9:19 pm    Předmět: Citovat

No to je fakt, ono to v dospelosti na verejnost ani moc nejde aby potom cloveka bralo okolie seriozne. Laughing Si pamatam, ze uz vtedy som to nosila len na korcule (kedze pri sporte mi vlasy skratka vadia) a aj tak sa citila priserne detinsky.
Tak snad budes spokojna aspon na doma. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2012 7:01 am    Předmět: Citovat

Jak moc ti ty kratší vlasy vypadávají? Respektive kolik jich je, jestli je to několik pramenů, tak normálně připinetkovat a z toho zbytku se dá udělat culík, drdol a spol. Já měla (a pořád mám) oblíbenou takovou tu koženou sponu, co se propichuje jehlicí.

Samotná mi nedrží ani omylem, ale když si udělám culík, vlasy omotám dokola kolem gumičky a dám na to sponu, tak už to drží.
Dva copánky jsou stejný jako dva culíčky. Místo culíčků si můžeš vlasy zamotat do dvou drdůlků (takových těch klasických, co to jenom nějak promotáš gumičkou)
Případně třeba skřipec, francouzská spona - hned to aspoň vypadá trochu jinak než obyč culík.
A potom čelenky na držení těch vlásků, co vypadávají, já mohla třeba jenom látkové (mám asi křivou hlavu a plastové mi nikdy neseděly) Klidně i úzké, jenom gumičkové, je to hodně praktické...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2012 8:19 am    Předmět: Citovat

Jejda tolik nápadů Shocked Děkuju Smile S těma skřipečkama jsi mi připomněla, že jsem si nějaké koupila už před nějakým časem, jako motivaci Very Happy budu je muset najít...A co se týká těch vypadávajících vlasů, tak je to taková souvislá řada o délce asi 3 cm Rolling Eyes S tím se toho moc dělat nedá, max. tak připinetkovat... Ok, děkuju moc Smile Ale vypadá to, že za 2 cm už se mi povede nějaký solidní francouzský copek Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.