který přípravek pro udržení tvaru?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=381a5287ec4f2ad029b76424b59f0813Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
A.holi
8-20
8-20


Založen: 20.7.2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 6:46 pm    Předmět: který přípravek pro udržení tvaru? Citovat

Ahoj, potřebovala bych poradit. Nikdy jsem si vlasy ničím netužila ani nepoužívala žádný přípravek, který by mi vlasy nějak zafixoval. Jenže teď zvažuju nákup natáček a kulmy a ráda bych aby mi ty vlny vydržely třeba i více dnů. Poučte mě, prosím, protože nemám nejmenší ponětí, jakej je rozdíl mezi stříkacíma, pěnovýma a kdovíjakýma dalšíma přípravkama na vlasy. Jediné co si vybavuji ze svého maturitního plesu je, že mi vlasy ztvrdly a ani se nehly. Nejde nějak zabránit tomu, aby se z nich stál kámen?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 8:23 pm    Předmět: Citovat

Tak na kulmu určitě něco na ochranu proti teplem a na udržení vln jsem četla hodně dobré ohlasy na takový růžové sprej od lorealu, normálně z drogerky. (Možná už se nevyrábí, protože jsem ho nenašla, ale mají jiné podobné výrobky).
Tužidlo vlasy většinou slepí, ale můžeš zkusit nějaké na vlny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 8:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Aničko Smile Tak já dřív když jsem ještě ty přípravky používala, tak sem kombinovala tužidlo a lak. Tužidlo ještě do mokrých vlasů, pak jsem je foukala do tvaru a pak nakonec přelakovala. Když jsem je natáčela na kulmu, opět jsem do nich dala tužidlo, natočila a pak nakonec přestříkala lakem. Nic jinýho pořádně neznám a fungovalo to dobře. Jinak mezi tužidlama jsou dost rozdíly, některý ti vlasy slepěj a jsou jak te šutr, některý ne a přitom to tak pěkně zpevněj. Jelikož to už ale nepoužívám, tak se neorientuju.... U laku taky záleží na značce a produktu, měla jsem takový co byly fakt jak lepidlo a ještě to nedrželo, ale i takový co držely jak ďas a přitom to zlstalo takový pružnější a neslepený. Možná bych ti mohla doporučit lak Megalomania, ten fakt drží Smile A vlastně možná i tužidlo ze stejný řady, ale vlasy budou trochu hrubší, nebude to jako kdybys nic nepoužila no. Megalomanii jsem používala na pařby, plesy a když to mělo něco vydržet a když sem si pak hlavu neumyla, tak jsem to měla navlněný a objem celej víkend.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.holi
8-20
8-20


Založen: 20.7.2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 11:20 pm    Předmět: Citovat

Holky, děkuju moc za rady. Zkusím se ještě zeptat přímo v drogerce, ale jinak asi prubnu tu megalomanii. Díky moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2016 10:35 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu/doporučení... Smile Sama na vlasy žádný styling nepoužívám, ale budu si dělat společenský účes na ples (potřebuju, aby opravdu držel). Mám jemné vlasy a používám přírodní, vegan kosmetiku, ale sehnat v tomto nějakou "kvalitní", aby účes opravdu držel mi přijde nemožné... nemáte zkušenosti s nějakým pěnovým tužidlem a lakem na vlasy, který nezničí vlasy a zároveň je zafixuje? Přemýšlela jsem nad kosmetikou Paul Mitchell, ale jednak není moc přídodní a také je draždí a proto moc nechci riskovat a raději bych nějakou na doporučení... Smile Předem děkuji ta tipy. Smile
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so březen 12, 2016 10:39 pm    Předmět: Citovat

A co si budeš česat? Máš představu tužidla po umytí a vyčesání drdolu nebo spíš budeš fixovat vlny? Nebo ještě něco jinýho? Napadl mě gel ze lněných semínek. Ale osobně jsem ho nikdy nezkoušela.. je tady o něm vlákno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 12:15 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
A co si budeš česat? Máš představu tužidla po umytí a vyčesání drdolu nebo spíš budeš fixovat vlny? Nebo ještě něco jinýho? Napadl mě gel ze lněných semínek. Ale osobně jsem ho nikdy nezkoušela.. je tady o něm vlákno.

Ten mě taky napadl, ale tak nějak jsem to dle příspěvků chápal, že gel ze semínek není bůhvíjak pevné tužidlo. To už by možná bylo lepší pivo. (Ale osobní zkušenosti nemám.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 7:02 am    Předmět: Citovat

Ahoj, budu si česat toto: https://www.youtube.com/watch?v=ZO2i-ghFsTQ Smile
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 11:57 am    Předmět: Citovat

Jé, to je hezký! Very Happy
A podle mě by, přinejmenším ten vršek, mohl držet celkem slušně, jak je to zapletený. Ten spodek asi jakžtakž taky, ale tam už záleží, jak moc máš pevný/jemný vlasy a tak (u mně s mejma jemňuchama by to asi byl dost boj).
Gel ze lněných semínek fakt moc netuží, spíš je tak jako zpevní, ale možná by to jako tužidlo stačilo. Zase aby se ty vlasy daly dobře zaplítat, není účelem z nich mít nepoddajný dráty. Ale určitě to napřed zkus "nanečisto", co ti to s vlasama udělá. Stejně tak se dá přestříkat vlhký vlasy pivem (ale jako lak"po učesání" se mi neosvědčilo. Nebo mám dobrý zkušensoti se Style and Shine od Logony - ale zase, taky spíš zpevní než aby moc tužilo.
Z nepřírodních věcí používám pěnový tužidlo od Aussie - ale taky to není žádnej supertužící zárak (ale to na mejch vlasech nebude asi nic). Asi nejlepší v tomhle bylo tužidlo MEgalomania, ale už jsem ji dlouho neměla, už ani nevím, jestli ji ještě vyrábějí. Používala jsem ji jednou za čas, a nepřišlo mi, že by vlasy nějak ničila (a to jsou ty moje citlivky).
Ale určitě bych teda potom hotovej účes přestříkala lakem - a tam teda musím říct, že jsem nic přírodního, co by fakt fungovalo, za ty léta nenašla. Ale dobrá zpráva je, že ty nepřírodní při použití "jednou za uherskej rok" na vlasech žádnou vážnější škodu nenapáchají, ani takový ty "super hold". Akorát holt to rozčesávání slavnostního účesu je vopruz - ale na tom, co jsi postla, by toho laku fakt nemuselo bejt kilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LorenCurl
41-80
41-80


Založen: 22.8.2015
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 6:07 pm    Předmět: Citovat

Mně teda naopak gel ze lněných semínek tužil vždycky dobře, někdy až moc. Jen díky konzistenci se hůř nanáší. Jinak mám dobré zkušenosti s gelem Alverde, více méně je přírodní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.