který přípravek pro udržení tvaru?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7c5868e91ae7ff46365f3b990b423ddaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 9:02 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Jé, to je hezký! Very Happy
A podle mě by, přinejmenším ten vršek, mohl držet celkem slušně, jak je to zapletený. Ten spodek asi jakžtakž taky, ale tam už záleží, jak moc máš pevný/jemný vlasy a tak (u mně s mejma jemňuchama by to asi byl dost boj).
Gel ze lněných semínek fakt moc netuží, spíš je tak jako zpevní, ale možná by to jako tužidlo stačilo. Zase aby se ty vlasy daly dobře zaplítat, není účelem z nich mít nepoddajný dráty. Ale určitě to napřed zkus "nanečisto", co ti to s vlasama udělá. Stejně tak se dá přestříkat vlhký vlasy pivem (ale jako lak"po učesání" se mi neosvědčilo. Nebo mám dobrý zkušensoti se Style and Shine od Logony - ale zase, taky spíš zpevní než aby moc tužilo.
Z nepřírodních věcí používám pěnový tužidlo od Aussie - ale taky to není žádnej supertužící zárak (ale to na mejch vlasech nebude asi nic). Asi nejlepší v tomhle bylo tužidlo MEgalomania, ale už jsem ji dlouho neměla, už ani nevím, jestli ji ještě vyrábějí. Používala jsem ji jednou za čas, a nepřišlo mi, že by vlasy nějak ničila (a to jsou ty moje citlivky).
Ale určitě bych teda potom hotovej účes přestříkala lakem - a tam teda musím říct, že jsem nic přírodního, co by fakt fungovalo, za ty léta nenašla. Ale dobrá zpráva je, že ty nepřírodní při použití "jednou za uherskej rok" na vlasech žádnou vážnější škodu nenapáchají, ani takový ty "super hold". Akorát holt to rozčesávání slavnostního účesu je vopruz - ale na tom, co jsi postla, by toho laku fakt nemuselo bejt kilo.


ano, účes je krásný...ale také na něj úplně nemám vlasy a ten konec budu mít malinko jiný Smile Účes jsem si už zkoušela několikrát, ty copy celkem drží, tak budu lakoval hlavně ten konec. Jak píšeš, jednou za čas přežiju normální lak a tužit to nebudu. Smile Děkuji i za ostatní tipy, pivo nebo len můžu vyzkoušet jindy. Smile
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2016 12:01 pm    Předmět: Citovat

Tak hlavně držím palce, ať se to povede!!! Cool
Jinak s tím tužením - mně se třeba právě s natuženejma vlasama líp pracuje, že sice i tak docela lítaj a zamotávaj se, ale přece jenom to dělají o dost míň, než když je nechám bez tužidla - ale pokud na to nejsi zvyklá a moc nevíš, jak by vlasy reagovaly (a jestli by se ti s nima nakonec nepracovalo spíš hůř), tak se na to fakt můžeš vybodnout, ten lak by to měl zmáknout.

Ale jinak gel/pivo někdy vyzkoušej už pro tu legraci - podle mě obojí funguje i jako nesmývací balzám (teda v pivu je sice alkohol, ale zase ne taková koncentrace, aby to vlasy vysušovalo). (Akorát s tím pivem opatrně, kdysi, ještě za krátkejch vlasů, jsem tužila tak, že jsem si to na hlavu prostě nalila buď čistý nebo mírně zředěný a paráda, pak jsem to zkusila u páča pod ramena, a šla jsem to rovnou vymejt, protože ty vlasy nacucly takový dvě decy a pak se v opileckým vzdoru odmítly nechat rozčesat - takže od tý doby to rozprašovač jistí a fakt to nepřeháním Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.