ACTA a podobné pokusy o cenzuru internetu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa03cf44ac7849c9c3e09497f22b6bf9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 2:13 pm    Předmět: Citovat

Lord Draco napsal:
Klarusa napsal:
Jitt napsal:

Na druhou stranu druha babicka je presne ten typ "na internetu je ho*no, lidi tam po sobe akorat prskaji, resi kraviny a proto tam nechodim, to stejny vidim v televizi" ... bohuzel PC se zdaleka vyhyba a pritom bychom tak mohly byt v kontaktu ...


No, já myslím, že babička má naopak velice přesný odhad a pořádný kus pravdy. Twisted Evil


Vše máš dle toho, jak to kdo využívá a pro co. Když použiju tuto logiku, tak ani Face Book není pouze k ničemu, ale má mnoho dobrých vlastností jako internet.


Souhlas. Řekla bych, že internet (a počítač celkově) je prostě dobrý sluha, ale špatný pán. Když někdo (bohužel jsem takový případ opravdu znala) tráví na počítači 16 hodin denně (a zbylých 8 spí), přičemž z toho 1 hodina je komunikace přes mail a podobné činnosti a zbylých 15 hodin je hraní hry spočívající v tom, že člověk vraždí nekonečnou řadu nepřátel, je to fakt zlo. Na druhou stranu dává internet možnost získat důležité informace, ke kterým by se jinak člověk nejspíš nedostal... Mně takhle třeba nedávno internet nejspíš zachránil zdraví. Vůbec jsem netušila, že by moje zdravotní problémy mohly s jednou (velmi důležitou, jak se později ukázalo) okolností souviset (takže jsem se o tom doktorovi ani nezmiňovala), dokud jsem na internetu nenarazila na diskuzi, ve které se o tom ženské bavily...

Plus další věc je, že díky internetu má člověk možnost zjistit nejen fakta (ta se koneckonců nakonec v těch knížkách najít dají), ale hlavně SVOBODNÉ NÁZORY ostatních lidí. Typicky tady na DV - než zastavovat lidi na ulici a ptát se, jestli nemají zkušenosti s patláním lopuchového výluhu na hlavu, to je fakt lepší se tady podívat do diskuze, kde je x stran názorů. Člověk třeba vyzkouší, pak ostatním poskytne vlastní názor... Díky internetu lze prostě sdílení názorů realizovat podstatně rychleji a efektivněji.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord Draco
161-320
161-320


Založen: 20.9.2011
Příspěvky: 278

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 2:26 pm    Předmět: Citovat

Philogia napsal:

Souhlas. Řekla bych, že internet (a počítač celkově) je prostě dobrý sluha, ale špatný pán. Když někdo (bohužel jsem takový případ opravdu znala) tráví na počítači 16 hodin denně (a zbylých 8 spí), přičemž z toho 1 hodina je komunikace přes mail a podobné činnosti a zbylých 15 hodin je hraní hry spočívající v tom, že člověk vraždí nekonečnou řadu nepřátel, je to fakt zlo. Na druhou stranu dává internet možnost získat důležité informace, ke kterým by se jinak člověk nejspíš nedostal... Mně takhle třeba nedávno internet nejspíš zachránil zdraví. Vůbec jsem netušila, že by moje zdravotní problémy mohly s jednou (velmi důležitou, jak se později ukázalo) okolností souviset (takže jsem se o tom doktorovi ani nezmiňovala), dokud jsem na internetu nenarazila na diskuzi, ve které se o tom ženské bavily...

Plus další věc je, že díky internetu má člověk možnost zjistit nejen fakta (ta se koneckonců nakonec v těch knížkách najít dají), ale hlavně SVOBODNÉ NÁZORY ostatních lidí. Typicky tady na DV - než zastavovat lidi na ulici a ptát se, jestli nemají zkušenosti s patláním lopuchového výluhu na hlavu, to je fakt lepší se tady podívat do diskuze, kde je x stran názorů. Člověk třeba vyzkouší, pak ostatním poskytne vlastní názor... Díky internetu lze prostě sdílení názorů realizovat podstatně rychleji a efektivněji.


Jo pravda.
Umožňuje to další spoustu věcí a velmi dobře se zde díky těmto sociálním sítím, které jsou zaměřené na určitý aspekt zájmu dá zkoumat teorie davové inteligence.
Většinou je známá její druhá polovička "davová manipulace".

ACTA jsou bohužel důkazem toho co Plaón nazýval PLEONEXIÍ, neboli hrabivostí s krásným pozadím TYRANIE. A snahou manipulace skrze iluze, která nyní nahrazuje skutečnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 3:20 pm    Předmět: Citovat

Plánované represe po přijetí ACTA

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/214

Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 4:02 pm    Předmět: Citovat

danny1691 napsal:
Plánované represe po přijetí ACTA

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/214

Confused

"Slovensky ex-premier Fitzo"? Aj takeho sme mali? Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 4:04 pm    Předmět: Citovat

danny1691 napsal:
Plánované represe po přijetí ACTA

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/214

Confused

No, tak tohle je vážně hrozný. Evil or Very Mad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord Draco
161-320
161-320


Založen: 20.9.2011
Příspěvky: 278

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 9:51 pm    Předmět: Citovat

Tak si říkám, proč si stěžujem?
Před vánoci stejně skončí svět, takže tohle nebude trvat dlouho... Laughing
Když nad tím uvažuju dál, tak by to nebude trvat o moc dýl pokud se to prosadí... Laughing

Svět je krásnej.

Dával bych pro jistotu dárky k vánocům tenhle rok o něco dřív.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 10:01 pm    Předmět: Citovat

Lord Draco napsal:
Tak si říkám, proč si stěžujem?
Před vánoci stejně skončí svět, takže tohle nebude trvat dlouho... Laughing
Když nad tím uvažuju dál, tak by to nebude trvat o moc dýl pokud se to prosadí... Laughing

Svět je krásnej.

Dával bych pro jistotu dárky k vánocům tenhle rok o něco dřív.


Na druhé čtvrteční pražské demonstraci jsem viděla transparent, na kterém bylo něco ve smyslu "2012 - co když TOHLE předpověděli Mayové?" a ona zelená "ACTA-příšerka", tuším pojídající Zemi... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 10:02 pm    Předmět: Citovat

Ono vtip je v tom, ze kedze sa tych Vianoc stejnak nedozijeme, nema zmysel zbytocne stresovat nakupmi v preplnenych centrach, ze jo. To chce nohy v teple a vychutnavat posledne chvile so stylom. Cool
Apropo - http://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/tumblr_lyonb6K9Hg1qzovtro1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1328821287&Signature=yknLV4jih0LS4fHWMafRpDOxxgw%3D Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 5:44 am    Předmět: Citovat

Je hezké proti něčemu, co se nám nelíbí či nezdá ,protestovat, ale je známo, že pokud si vládnoucí garnitura usmyslí, že něco a může to být cokoli, schválí , tak to prostě udělá a není živé moci, která by jim v tom zabránila... takže pokud se "nechtěně" vypustily mezi lid nějaké plány v rámci netu, tak to šlo ven pouze to, co vládnoucí garnitura světa chtěla, aby se mezi lid dostalo... a aby zjistila, co na to obyčejný plebs... Myslím, že to , co chystají a zaručeně schválí tak potichu, že se o tom dozvíme až když to bude platit, je ještě x krát horší, jak to, co se dá nyní číst... Confused Crying or Very sad
A pokud jste na pochybách, tak se podívejte, jaká zákony schválil v rámci práce, zdravotnictví, školství, náš zákonodárný sbor... a nepomohly žádné protesty nebo petice... Confused Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 6:02 am    Předmět: Citovat

Clondyku, tady je jakási výhoda, že v tom jede celá Evropa společně - musí to ratifikovat všechny členské státy i Evropský parlament a pak teprve to vstoupí v platnost. Takže i když my máme vládu takovou jakou máme, neznamená to, že to podobně strašné bude i jinde Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.