Máte rádi, když vás češe partner?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2c8bed0af848f1bbba13c28c30251c12Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 3:42 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:

Tak držím palce, že prestanú a znovu sa ti v nich bude "hrabávať" ako si to sama pekne nazvala Smile)))


Děkuji Smile Vlastně mě napadá, že se i teď se přítel občas svým způsobem mého česání tak nějak "pasivně" účastní - když se češu, sedí u mě, sbírá ty hromady vlasů všude okolo, tváří se soustrastně, lituje mě a utěšuje, že to zas bude dobrý (přes den mívám vlasy zapletené, takže mi nijak zvlášť nevypadávají z účesu a vyčešu ty vypadlé jednou denně všechny najednou)... Párkrát už jsem měla pocit, že ho to možná trápí snad ještě víc než mě. A co se téhle jeho pomoci při česání týče, nějak nedokážu říct, jestli je mi to vlastně příjemné, nebo ne - na jednu stranu mě uklidňuje, když mi povídá, že to určitě bude brzo zase dobré, na druhou stranu je mi líto, že je z toho vždycky pak smutný Sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 3:45 pm    Předmět: Citovat

Tak to je milé, tá podpora. Môj to tak nechápe - a vlasy si zbieram sama Very Happy ... aj napriek tomu že sa trikrát denne česem nech nie sú všade, tak sú .... a môj kabát po jednom dni vypadá ako kožuch .... tiež ma moc trápi vypadávanie teraz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 7:52 pm    Předmět: Citovat

Přítel mě češe hrozně rád a vždycky, když jsme spolu přes noc, tak si ke mně sedne a češe mě třeba 10 minut, hrozně si to vždycky užívám Smile Je hrozně opatrný a takový něžný oproti mně Very Happy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 10:08 am    Předmět: Citovat

Já zas pro změnu absolutně nemám ráda, když mi někdo sahá na vlasy, nebo se v nich hrabe.. Česání od někoho jinýho než od sebe bych taky asi neskousla.. Smile ...třeba se někdy někdo objeví, od koho mi to nebude tak proti srsti... Very Happy
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 4:22 pm    Předmět: Citovat

nikdo jinej než já nebo mamka mi na vlasy nesmí hrábnout Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 8:25 pm    Předmět: Citovat

Tak mně se to zase moc líbí. Třeba od babičky. Ta mě vždy jemně tahá za vlasy a tím mi je masíruje. I je ráda jemně češe. Stejně tak moje Láska je nejen k mým vlasům něžná - akorát je nečeše moc často Crying or Very sad
Nedávno se pokoušel naučit obyčejný cop, ale chce to ještě cvik. Musí se holt zaučit - což chce i on Very Happy
Ale asi bych si na ně nenechala šáhnout od někoho, kdo by mi je chtěl vyškubat. Třeba máti strašně a ráda tahá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2012 10:19 am    Předmět: Citovat

Ja to strašne milujem, hlavne ked ma češe môj drahý a moja sestra, pri tom vždy doslova zaspávam Smile ale drahému nedovolím spraviť žiaden vrkoč raz sa pokúšal o pletený cop a dopadlo to tak katastrofalne že som mala všetky vlasy zamotané Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2012 11:46 am    Předmět: Citovat

Error 0: Nedefinovaná struktura/objekt/třída/proměnná: partner. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2012 1:49 pm    Předmět: Citovat

Mám ráda, když mě češe, ale ještě víc si užívám, když můžu česat jeho - má krásnou hřívu, ale jak věčně pospíchá, tak si ty vlasy při česání skoro rve hřebenem a já se na to nemůžu koukat Wink Taky občas společně myjeme a patláme si vzájemně na kokos bezbarvou hennu, poměřujeme délku... prostě se potkali dva vlasofilní hippíci Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 11:47 am    Předmět: Citovat

Jéé, já česání od druhých naprosto zbožňuji....zažívám úplnou extázi....miluju ten pocit....

Blbý je, že už jsem ho dlouho nezažila. Manžel na česání není, kolikrát ho i prosím, ale nikdy jsme se k tomu nedostali. Mrzí mě to moc, dotyky mně přinášejí radost a zbavují stresu. Kéž bych tyto pocity mohla zažívat každý den. Maminka mě vždy česala s láskou. A vzpomínám si na doby, kdy mě ještě barvila vlasy. Tato procedura zahrnovala i česání, takže jsem vrněla blahem.

Přiznám se, že hraní si s vlásky, česání a hlazení je pro mě hezčí než sex.
Very Happy Smile Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.