Máte rádi, když vás češe partner?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=38097b27545801800445dc1a9e263e2cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wendy_23
41-80
41-80


Založen: 4.9.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 6:54 pm    Předmět: Citovat

Nesnášim doteky jiných lidí ve vlasech (včetně rodiny), jen přítel je vyjímkou... x) A ten mě zase česat nechce, že prej to neumí... x( To já češu jeho strašně ráda, má nádherný hustý vlasy po lopatky, i mě baví z nich zkoušet účesy (a pak nadává, že vypadá jak debil... xD). A sám je často (když se teda rozhodne se učesat nebo ho donutím) týrá dost brutálním způsobem česání, že mu ten hřeben většinou vyrvu a učešu ho po svym... xP Ale musim ho někdy donutit, aby to se mnou taky zkusil... xP

Naposledy upravil Wendy_23 dne po březen 25, 2013 7:47 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 7:24 pm    Předmět: Citovat

Wendy_23 jsme na tom stejně Laughing Od přítele bych česání uvítala, jenže on se k tomu nijak nemá Laughing ale když češu já jeho, tak prská, že co mu tam zas dělám Laughing vadí mu i obyčejný cop ze tří pramenů Laughing ach jo, máme my to ale život, viď Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 10:44 pm    Předmět: Citovat

Uff tak to je na mňa silná káva, česať moje vlasy nenechám nikoho Twisted Evil Maznať sa, naťahovať, masírovať hlavu, u toho vrním ako mača, ale česať hrebeňom e-e

- zlé skúsenosti z detstva kedy ma jedna príbuzná česávala spôsobom "je mi jedno že máš vlasy vlnité, však oni pôjdu prečesať jedným ťahom, aj keď ti pri tom vyrvem pol hlavy aj s mozgom"...a každý vlas musel mať svoje miesto...a gumičku v cope som mala vždy od nej utiahnutú tak, že sa mi šikmili oči dohora Laughing

Ani kaderníčku som nikdy nenechala rozčesávať ma, vždy som to musela spraviť sama a ona nech si potom robí čo chce Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 11:24 pm    Předmět: Citovat

Já bych se teda s chutí nechala Embarassed Šíleně se mě líbí, když mě někdo hrabe ve vlasech, hraje si s nima, nebo je češe, to je jedno Smile Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 11:30 pm    Předmět: Citovat

Od přítele to mám ráda, vlásky češe pěkně s citem a naučila jsem ho zaplétat, takže když jsme spolu, tak před spaním je o zábavu postaráno Laughing A jinak vlasy nerada někomu svěřuju, včetně kadeřnic (nebyla jsem už 2 roky), vlasy většinou škubou Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út březen 26, 2013 3:32 am    Předmět: Citovat

S. sice oficiálně není partnerka, ale je to fajn. Smile Něco takovýho jsem si dlouho přál (což jí říkám u hodně věcí pro ostatní normálních. Very Happy ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: út březen 26, 2013 7:28 am    Předmět: Citovat

Mně nikdy nikdo pročesávat vlasy nechtěl, jenom babička, která mi vyčesávala lupy a tak. A já jsem to nikdy nikoho nenechala dělat, protože mám plnou hlavu strupů od seborei a nechtěla jsem nikomu vysvětlovat, že nejsem prašivá. Ale stála bych o to :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: út březen 26, 2013 10:26 am    Předmět: Citovat

Zajímavé, to mě ani nenapadlo. Takže asi ani ne, když mi na základce a střední spolužačky sahaly na vlasy a chtěly s nima něco dělat tak jsem vždycky trpěla, ne že by to tahalo ale bylo mi to nepříjemné, já radši sama : ) (Což se týká v podstatě všech činností a nakonec jsem za to ráda, protože v páru asi nikdy žít nebudu : ).
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 6:44 pm    Předmět: Citovat

Chlapa ani nikoho jiného bych na své vlasy nenechala šáhnout Very Happy Výjimkou je má kadeřnice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 9:10 pm    Předmět: Citovat

Mám ráda, když mě partner češe Smile Je to takový náš každodenní večerní rituál Wink
On také proto nechce, abych se stříhala, neměl by pak co česat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.