Stříhání za pomoci členek / členů DV
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bddae52ad6fc1aac42cb89cdbd553b1bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 8:24 pm    Předmět: Stříhání za pomoci členek / členů DV Citovat

Zakládám nové téma, třeba bude ještě někomu ku pomoci.

Chtěla bych se zeptat, jestli je zde nějaká členka / člen, která by mi pomohla se zástřihem (pár cm) (Brno / Novojičínsko) - buď s mýma nůžkama, které bych si koupila, nebo s jeho/jejíma.

Popř., což by bylo taky super, jestli by mi někdo nepůjčil profi (nebo i méně profi) kadeřnické nůžky (třeba i za nějaký fin.příspěvek) - než si je koupím chtěla bych si to nějak vyzkoušet.
Moc děkuji pokud se někdo chytne Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 9:08 pm    Předmět: Citovat

Vlasy jsem nikdy nestříhala, kadeřnické nůžky nevlastním a z Brna taky nejsem... Ale nápad je to skvělý! Idea Prostě se stříhat navzájem, protože kdo si bude víc vážit každého centimetru než ten, kdo je taky dlouhovlasý a nechává vlasy růst...?

Tak mě napádá - kdyby se nás nadšených sešlo víc, co třeba udělat "stříhací" sraz, kde bychom si navzájem ustříhaly půl centimetru nebo centimetr vlasů (a mohly následujícího půl roku na všechny hloupé dotazy ohledně stříhání odpovídat "stříhal(a) jsem se nedávno a o hodně" Very Happy)...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 9:27 pm    Předmět: Citovat

Stříhací sraz na DV Very Happy Ale nápad je to dobrý Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 9:39 pm    Předmět: Citovat

jéé ten sraz by byl super Very Happy

no já akorát právě, docela akutně, hledám někoho s nůžkama / zkušenostma, fakt potřebuju pár cm na oživení a ozdravení.... Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 10:10 pm    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
jéé ten sraz by byl super Very Happy

no já akorát právě, docela akutně, hledám někoho s nůžkama / zkušenostma, fakt potřebuju pár cm na oživení a ozdravení.... Wink


To já právě taky - jediná kadeřnice, které aspoň trochu věřím, má zánět šlach a nepracuje (a ještě asi dlouho nebude)... Ale naposledy jsem stříhala v srpnu, to není tak zlé Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 10:28 pm    Předmět: Citovat

Teda Soni. Mi by vyhovovala ta místa, ale nevím, jestli bych na to měla odvahu, přece jen, když někdo nadává na kadeřnici, tak už je to takové klišé Laughing ... A nějaký rodinný příslušník na to odvahu nemá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keller
21-40
21-40


Založen: 17.12.2009
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 9:11 am    Předmět: Citovat

Soni, kadeřnické nůžky mám několikery (za ty roky, co stříhám už se nějaké nashromáždily :wink: ), slovy klasika z filmu Anděl na horách "stříhám dobře, stříhám rád" :D a v Brně se vyskytuju taky docela často, protože tam jezdím do práce každý týden min. na 1-3 dny. Co mi prochází už 22 let rukama je vidět v mé galerii :oops: . Dáša nebyla za celou dobu co jsme spolu u kadeřnice s jedinou výjimkou, kdy jsme z toho byli nakonec oba dost nešťastní :cry: . Stříhání (i když to si moc neužiju, protože opečovávám Dáše pomalu rostoucí vlásky k co největší délce, takže stříhám cca po půl roce...), barvení, melírování, tónování, regenerování, česání... prostě to všechno je moje hobby.

Takže, pokud nemáš nikoho vhodnějšího, stačí se ozvat a nabalím nůžky do tašky a je to :wink: .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 12:39 pm    Předmět: Citovat

To je super napad Smile Ty, ktere ve svem okoli nemaji vhodnou kadernici (cti ta co si neplete jednotky a desitky Laughing), by tak mohli najit "spriznenou dusi" a navzajem si vypomoct ... k oboustranne spokojenosti Smile

Ja osobne jsem taky z Brna, nuzky teda nevlastnim, ale uz nejaky cas zvazuju, ze si je poridim.
Nutno dodat, ze nez k tomu doslo, tak jsem tu "svoji" kadernici objevila, tudiz jsem to odlozila na neurcito ... Embarassed
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 12:43 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
To je super napad Smile Ty, ktere ve svem okoli nemaji vhodnou kadernici (cti ta co si neplete jednotky a desitky Laughing), by tak mohli najit "spriznenou dusi" a navzajem si vypomoct ... k oboustranne spokojenosti Smile

Ja osobne jsem taky z Brna, nuzky teda nevlastnim, ale uz nejaky cas zvazuju, ze si je poridim.
Nutno dodat, ze nez k tomu doslo, tak jsem tu "svoji" kadernici objevila, tudiz jsem to odlozila na neurcito ... Embarassed


A ke komu jezdíš, jestli se můžu zeptat? Smile
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 12:52 pm    Předmět: Citovat

Můžu zastřihnout v Praze, kdyby někdo chtěl. Stříhám sebe aj děcka, takže nějakou amatérskou prax na jednoduché úkony mám a nebojím se. Laughing Ale kadeřnice nejsem a se složitějšíma požadavkama za mnou nechoďte. Very Happy Nůžky mám Tweezermann Shears Stainless 2000 5 1/2 .
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.