Stříhání za pomoci členek / členů DV
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e76b35a40aa8d5c1ec4f06b85b18df9eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 12:56 pm    Předmět: Citovat

Je to vlasové studio BestBest http://www.kadernictvi-best-best.cz/

Primo pani Lenka Sebestova. Moc fajn, mama k ni chodi uz par let (na barveni , strih), vlasy ma na vlastni prani na kratko a barvu tmavohnedou(zadny promelirovany kvetak), moc ji to slusi.

Ja tam byla loni v rijnu (na natlak maminky Laughing) zastrihnout konecky, vzala mi dva centimetry o ktere jsem si rekla, vlasy jen na spodcich navlhcila rozprasovacem, jemne rozcesala a zastrihla.
Platila jsem tusim 50,- (ale je fakt, ze jsem tam byla zaroven s mamou, co sla na sve mesicni posezeni, ale nemyslim, ze by to bylo vic, kdybych tam byla sama Smile)

Na mne osobne pusobila moc prijemne a az budu potrebovat zastrihnout, zajdu tam znova Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 2:43 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Je to vlasové studio BestBest http://www.kadernictvi-best-best.cz/

Primo pani Lenka Sebestova. Moc fajn, mama k ni chodi uz par let (na barveni , strih), vlasy ma na vlastni prani na kratko a barvu tmavohnedou(zadny promelirovany kvetak), moc ji to slusi.

Ja tam byla loni v rijnu (na natlak maminky Laughing) zastrihnout konecky, vzala mi dva centimetry o ktere jsem si rekla, vlasy jen na spodcich navlhcila rozprasovacem, jemne rozcesala a zastrihla.
Platila jsem tusim 50,- (ale je fakt, ze jsem tam byla zaroven s mamou, co sla na sve mesicni posezeni, ale nemyslim, ze by to bylo vic, kdybych tam byla sama Smile)

Na mne osobne pusobila moc prijemne a az budu potrebovat zastrihnout, zajdu tam znova Smile

Já k ní chodím už asi 3 roky, a vždycky mi odstřihla jen to, co jsem si řekla, je pečlivá, k vlasům jemná... takže v Brně rozhodně taky doporučuju paní Šebestovou Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2012 9:05 pm    Předmět: Citovat

Jen pro zajímavost se zeptám - nenašel by se někdo na Liberecku (ideálně ten Liberec, případně Jablonec), kdo má maličké zkušenosti se stříháním a byl by ochotný mě střihnout? Wink Už jsem to jednou zkoušela sama, ale nevím, teď bych to raději udělala pořádně (jen konečky), ale ke kadeřnici se bojím... Problém při samozastřiží mám v tom, že mám vlasy sestříhané a je to každý pes jiná ves a dozadu si nevidím Confused Kdyžtak se ozvěte Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 4:13 pm    Předmět: Citovat

Chtěla bych se zeptat, jestli se tady nenajde nějaká dobrá duše z Ostravy a okolí , která by vlastnila kadeřnické nůžky a byla by ochotná mi je na jeden až dva dny zapůjčit, klidně i za nějaký poplatek Very Happy Chystám 27.-28.5. zdravotní zástřih a chtěla bych zkusit někdy pořádné nůžky, jestli to bude rozdíl. Mám jen ty drogerijní z Rossmanu a ty jsou hodně naprd. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Křivozub
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 7:14 am    Předmět: Citovat

Dobrá duše z Ostravy by tu byla, jen bez kadeřnických nůžek. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 11:12 am    Předmět: Citovat

Jitt, Nikinka Arrow Prosim vas holky, treba sa k tej pani Sebestovej nejako spesl objednavat? Datum obavaneho zastrihu sa mi pomaly blizi a chcela by som skusit prave tuto kadernicku, ked uz na nu pisete tolku chvalu. Wink
Len sa bojim, ze tam naklusem a bud nebude v ten den pracovat alebo si ju s niekym pomylim alebo hocico a ja odkracam s jezkom. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 12:11 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Jitt, Nikinka Arrow Prosim vas holky, treba sa k tej pani Sebestovej nejako spesl objednavat? Datum obavaneho zastrihu sa mi pomaly blizi a chcela by som skusit prave tuto kadernicku, ked uz na nu pisete tolku chvalu. Wink
Len sa bojim, ze tam naklusem a bud nebude v ten den pracovat alebo si ju s niekym pomylim alebo hocico a ja odkracadm s jezkom. Laughing

No urcite se k ni objednej, je docela zadana Wink aby mela volno...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 12:41 pm    Předmět: Citovat

Jak pise Nikinka Smile Ja tam chodim s mamou (ona na barvu a strih kratkych vlasu), takze jsem se k ni jeste neobjedvavala ... nevim, jak dlouhe ma objednaci doby, ale mama se s ni vzdycky domlouva terminy treba na tri mesice dopredu (chodi k ni kazdy mesic).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 1:09 pm    Předmět: Citovat

To abych jej napisala rovno teraz ked chcem ist v septembri, no jejda. Very Happy
Este 1 technicka. Davate si u nej strihat vlasy nasucho alebo namokro? Pre mna by bol ideal ist tam s cerstvo umytou hlavou, nechat si vlasy preplachnut len vlaznou vodou, sama sa rozcesat a potom ju nechat dokonat dielo Satanovo (ala 3cm smik). Tak len ze ci s takym niecim bude suhlasit, neviete poradit? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 3:09 pm    Předmět: Citovat

Ja se driv jeste na barveni a strihani objednavala tak dva az tri tejdny dopredu, driv to slo jen kdyz ji nekdo vypadnul anebo nahodou mela volno. Pritel jen na myti a strihani sel vetsinou do tydne. Ale pracuje, tak nemohl jit v jkoukkliv denni dobu. Myslim ze do toho tydne max Wink S tvyma pozadavkama podle me problem mit nebude, je celkem vstricna Smile Na sucho pry taky striha v pohode.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.