Vaše fotka na titulní straně!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=05773cb78c7f45038a481dda3e23bdadZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 9:51 am    Předmět: Citovat

bosorka777 napsal:
Housenka napsal:
bosorka777 napsal:
Mne by sa pacilo keby sa objavila na titulke fotka od Vlasatice menom Rezatka. Ta v tej prilbe. Laughing


Ta fotka mi přijde hrozně legrační Smile Ale určitě by to bylo na titulní stránce oživení. A vlasy má opravdu krásné Wink


To som rada že nie som jedina koho ta fotka oslovila.... vlasy krasne a ta fotka je podla mna uplne skvela..... už dlho ma žiadna tak neoslovila ako práve táto.


Souhlasím s váma holky, ta fotka je naprosto boží Smile na titulce by se krásně vyjímala Smile
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 12:41 pm    Předmět: Citovat

Rezatka mi již nějaké fotky poslala. Wink Jsou v pořadí. Ale přímo tyto s přilbou to nejsou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 1:15 pm    Předmět: To mám jít na úvodku? Citovat

Ahoj, Sidonie mi napsala na profil, že mám jít na úvodku. Tak bych za prvé za tuto čest chtěla moc poděkovat Smile Za druhé bych se chtěla zeptat, co teď? Těch fotek mám víc, ale nedaří se nahrát, zobrazí se jako nahrané, ale v galerce chybí. Jak se tedy ta vyvolená fotka vybere?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 1:38 pm    Předmět: Citovat

pošli Sid ty fotky (fotku), které chceš uveřejnit, mailem Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 2:27 pm    Předmět: Re: To mám jít na úvodku? Citovat

PoisonIvy napsal:
Ahoj, Sidonie mi napsala na profil, že mám jít na úvodku. Tak bych za prvé za tuto čest chtěla moc poděkovat Smile Za druhé bych se chtěla zeptat, co teď? Těch fotek mám víc, ale nedaří se nahrát, zobrazí se jako nahrané, ale v galerce chybí. Jak se tedy ta vyvolená fotka vybere?


Ozvi se mi prosím na mail a domluvíme se Wink sidonie@dlouhevlasy.cz

edit: zamčeno, důvod spam. danny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.