Sanoll
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e72f37c2c728d90bf2e40f3b92d5bfe8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arcana
41-80
41-80


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 9:51 pm    Předmět: Sanoll Citovat

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti se šampony od Sanollu? Koukala jsem, že je mají na biosféře zlevněné, tak bych nějaký vyzkoušela, ale nemůžu si vybrat, který objednat. Mám docela rychle se mastící vlasy, ale konečky suché a lámající se. Láká mě ten kopřivový se syrovátkou, ten na podporu vlasové struktury a nebo Ghassoul limeta, ale na všechny bohužel nemám peníze Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Virgo
81-160
81-160


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 10:12 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, já si od této značky pořídila šampon na podporu vlasové struktury a vlasový balzám se syrovátkou a Aloe vera. Používám je zatím relativně krátce, ale myslím, že jsou fajn. Nijak výrazně nepění a také nemají extra úžasnou vůni, šampon má dokonce zemitou barvu Very Happy, ale vlasy mám po nich určitě hebčí a nadýchanější. Každému však sedne něco jiného, je asi třeba osobně vyzkoušet... Smile Jinak mám vlasy takové celkem normální, mastí se mi zhruba po pěti, šesti dnech nahoře, zatímco konečky mám lehce suché... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 10:17 pm    Předmět: Citovat

Taky mám rychle se mastící vlasy a měla jsem od Sanollu šampon pro podporu vlasové struktury a byla to hrůza . Vlasy byly mastný už po pár hodinách . Myslím , že v mém případě za to mohl ghassoul , co je v tom šamponu. Když jsem si myla vlasy samotnou lávovkou tak to bylo úplně stejný . Takže si musím dávat pozor na šampony s lávovou zemí. Ale pokud ti lávová zem nevadí , tak ti možná sedne .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arcana
41-80
41-80


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 7:17 pm    Předmět: Citovat

Díky za odpovědi Smile Lávovka mi na vlasy taky nesedla, myslela jsem že třeba v tom šampónu by to mohlo být lepší, ale radši to zkoušet nebudu, možná si teda koupím nějaký ten šampon se syrovátkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 8:22 am    Předmět: Citovat

Tak pak prosím tě dej vědět , jaký je . Wink Já po té špatné zkušenosti už do Sanollu raději nešla , ale pokud by ten syrovátkový byl dobrý , tak bych ho asi zkusila. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 3:46 pm    Předmět: Citovat

Pro brněnské..v Natural Cosmetics v Omeze mají kilovku lávovky od Sanollu za 285 kč Smile levnýýýýý...pův.cena je 439kč..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Pro brněnské..v Natural Cosmetics v Omeze mají kilovku lávovky od Sanollu za 285 kč Smile levnýýýýý...pův.cena je 439kč..


Tedy já mám smůlu. Pokaždé jsou slevy, když mám všeho dost a jsem rozhodnutá nenakupovat moc do zásoby. To se mně vymstilo, když jsem měla zásoby chemické kosmetiky a pak chtěla přejít na přírodní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 2:51 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Tak pak prosím tě dej vědět , jaký je . Wink Já po té špatné zkušenosti už do Sanollu raději nešla , ale pokud by ten syrovátkový byl dobrý , tak bych ho asi zkusila. Laughing


Dam, tak já si koupila syrovátkový s kopřivou a bohužel nesedl. Mám vlasy dost mastné, běžně umývám co dva dny a tenhle šampon je moc pečující. Sice pěkně pěnil a pokožka po něm byla moc fajn, nesvědila a dokonce žádný lupy, který se mi udělaly z hauschky Shocked , se nekonaly, ale druhý den byly vlasy těžké, jako kdybych použila kondicionér (což já prostě nesmím, jinak myju denně).

Jestli chceš, klidně Ti ho pošlu na zkoušku, já ho používat nebudu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 3:22 pm    Předmět: Citovat

Jejej , to je od tebe moc milé , ale asi mi taky nesedne . Já si vlasy musím mýt denně nebo ob den , tak rychle se mi mastí. Sad Tak se mi zdá , že takhle silně pečující budou asi všechny šampony od Sanollu. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 9:51 am    Předmět: Citovat

Tak druhym dnem si mazu do konecku denni krem na vlasove konecky a jsem nadmiru spokojena Very Happy Konecky nejsou hrube,jsou krasne jemne,dobre se pak rozcesava,levandulovo-matove voni a do vlasku se vstreba velmi rychle a nedela zadny mastny nebo lepici efekt Very Happy Jsem moc spokojena,doufam,ze po pravidelnem dlouhodobejsim uzivani se to pri na koneckach projevi,ze se nebudou trepit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.